שני המאמרים האחרונים בנושא "ליל הבאנגים הגדול" מתעלמים מנקודה חשובה, אותה נקודה ששקדו המארגנים והממשל לחדד, כל גוף בדרכו: זכויות הפרט. תקראו להם סטלנים או אנשים שמבינים עניין – ממשלת ישראל ענתה מה דעתה בנושא, והיא ענתה בצורה היחידה שהיא מבינה, כוח. כוח, גם אם מדובר לפוצץ לחבורות של נערים את הפרצוף, זה כוח. יש הוכחות רבות לכך שממשלת ישראל מבינה רק כוח. ההתייחסות השונה שמקבלת עזה מול הרשות למשל, מוכיחה את זה. כמויות המחבלים\רוצחים\חיות אדם ששוחררו עבור הרשות אל מול אלו ששוחררו עבור חמאס היא דוגמה נוספת לעובדה המצערת שהדיקטטורה הכלכלית הישראלית המאוחדת – מבינה רק כוח. יישר כוח לכל אלו שעלו לירושלים וחטפו בשמנו מכות מאותם אנשים ש"רק מילאו פקודות" חלקם אולי בעד חלקם אולי נגד, אבל "העבודה (היא זו ש)משחררת" את האגרוף של הקלגס היהודי לפרצופו של הנער שבא לפיקניק ביום המריחואנה הבין-לאומי.

באותו יום בארה"ב חילקו 150 דוחות על עישון בציבור, בישראל חטפו מכות ונשלחו למעצר, יחי ההבדל בין דמוקרטיה לדמוקרטיה דמיקולו. נכון, לא מדובר בדיקטטור שיושב ושולט ברשויות המחוקקות, מדובר בחברות גדולות כמו טבע שלנציגים שלהם כל כך הרבה כוח שאפילו אם יאיימו ברצח על מתנדב למען הלגליזציה במשכן הכנסת, איש לא ייתן על כך את הדעת והוא לא יועמד לדין. אין פה אדם מעל החוק, יש כאן קבוצות תאגיד של אנשים מעל החוק. יש כאן, וזה ברור לכל, אינטרסים כלכליים גרידא שמונעים את הזכות הטבעית שלי להדליק ג'וינט בלי קשר למצבי הבריאותי. כל ההוכחות נמצאות כבר, היום 2014, אחרי יותר מעשור של ניסויים מוצלחים בארה"ב בתחום הרפואי לקחו את זה צעד קדימה. כבר עשור שלתושבי קליפורניה ניתנת הזכות לבחור בין ג'וינט לאקמול, וכאן השלטון הטוטליטרי של טבע "מניית העם" נשמר מכל משמר. ולא רק זאת, חברות חדשות קופצות על העגלה, ועבורן נוצרים חוקים חדשים בצורת "זכיות מונפול" של "ועדות מחליטים". שלח את עמי 2014, בעוד העולם צועד אל החופש, ואל ההבנה שהמלחמה בסמים היא לא יותר מהתמכרות והתעללות של הממשל בעצמו ובסביבה, כאן הדיקטטורה הכלכלית נשמרת.

נכון המודעות היא לב לבו של העניין, גם היום אנשים מתפלאים ולא מאמינים שאומרים להם קנאביס מרפא סרטן. בארה"ב ילדים מקבלים טיפול קנאביס כנגד סרטן כבר למעלה משלוש שנים!!! המודעות היא הכוח, וככל שנצא ונפגין יותר ונפיץ את המסר המסר יעבור. במקום תאי טרור, נפתח תאי היגיון שיפיצו את המסר, המסר איננו – הקנאביס בריא, ראו כמה הוא טוב, או כל דבר אחר, המסר הוא פשוט חד וחלק ונוסח נהדר על ידי מארגני אותו הליל: זאת זכותי, ואף צורר חלקלק בעל מניות שליטה במערכת השלטון הרקובה הזו לא ימנע זאת ממני יותר!!! 

אסור לנו לעשות את ההבחנות הללו בין סטלנים\חולים\ ושאר ירקות. לנו זה לכל אחד שהנושא יקר ללבו מכל סיבה ללא קשר למה היא.  אם זה בשביל מרפא, פנאי, כלכלה, או תקשור עם חוצנים ממעבורת החלל אטלנטיס, כולנו קיבלנו את האגרוף הזה בפרצוף, כל מי שתומך, יושב במעצר לכל החיים. לכולנו אויב משותף, פרעה שהחליט לסתום את הפה לחבורת נערים שביטלו את המחאה, יצאו לפיקניק ביום הלגליזציה הבין-לאומי וחטפו מכות. כמה אנשים נדקרו במועדון באותו לילה רווי אלכוהול? כמה שיכורים עלו על הכביש ולא חזרו ממנו באותו הליל? וכמה מאתנו ממשיכים לעשן את הטבק המורעל הזה שחוסם לנו את הריאות?

אפשר להמשיך מכאן לטיעונים רבים, על העוולות של הממשל שלנו כנגד הציבור אותו הוא אמור לשרת, אין צורך זאת ברור לכל. קראו על כך במדורי הכלכלה, קראו על כך בחשבוניות שאתם משלמים לכל מי שיש לו עודף כסף לחוקק חוק שיאלץ אותנו לשלם לו. ממשלת ישראל מתוקף היותה הכלאה בין דיקטטורה כלכלית לדמוקרטיה המונית שמשרתת את בעלי ההון, מבינה רק כוח. נכון לא צריכים ללכת לשרוף בנקים, מספיק לשרוף באנגים, או יותר טוב , להדליק אותם כמו שעשו אותם צעירים אמיצים באותו לילה  של הפגנת כוח. כי זה מה שכל הדיקטטורות הבינו מראשית ייסודן ועד התמוטטותן הבלתי נמענת – כוח.

אפשר לעצור אותנו, אי אפשר לעצור את המאבק.
בהצלחה.