שלום רב, אל מול עדויות רבות ומחקרים רבים עוד יותר בעולם התומכים בקנאביס רפואי כנגד שלל מחלות, עומד משרד הבריאות איתן ונראה נחוש לעשות הכל כדי לא לאפשר לחולים לקבל טיפול רפואי בצמח. מגדילה שרת הבריאות לעשות ולקבוע שהקנאביס לא יותר מאשר "פלציבו", ו"סם מסוכן".
שרת הבריאות, שוללת קיומם של אין ספור מחקרים המעידים על כך שקנאביס מטפל ומקל על שלל מחלות החל מכאבי ראש, אסטמה, סרטן, אפילפסיה, אוטיזם ועוד. אני קורא לך לבדוק מה גורם למשרד הבריאות להתעלם מעדויות ומחקרים שונים בנושא.

ועוד, משרד הבריאות קבע שהמעטים שיזכו לקבל קנאביס רפואי יעשו זאת "לא אחרי" שינסו את שלל התרופות הקיימות, רק אז, יוכלו לנסות לעבור במכשול האין סופי של בירקורטיה מתישה שתזכה אותם לטיופול בצמח. עבורי, הקביעה הזו היא גזר דין מוות. כאסמטי שהונטולין עוזר לו בטווח הקצר, נגזר עליי כתוצאה מנטילת התרופות לחיות בחרדה [ולצרוך ציפרקלס בינתיים] ובסופו של דבר לחוות כשל בלב ולמות. נכון לא היום, אך אלו תופעות הלוואי של התרופה שלי ש"עובדת".

אני קורא לך, לברר מדוע משרד הבריאות עושה הכול כדי לא לאפשר למטופלים לקבוע מה התרופה הטובה עבורם, כמו מעשה מדינות רבות בארה"ב. מדוע משרד הבריאות מסתיר מידע מהציבור לכל הנוגע למחלות שיכול הקנאביס הרפואי לעזור? לא יתכן שמשרד הבריאות יתפאר במערכת מתקדמת לכל הנוגע לתרופה, מצד אחד. ומצד שני יגביל, יקשה יסלף עובדות ויסתיר מידע לכל הנוגע לתרופה.

תודה.