על פי מקורות יודעי  דבר, ליברמן מתנגד ללגליזציה מהסיבה הברורה ש"זה לא טוב להיי-טק". שר החוץ שלנו, בבורותו המופלאה, בסך הכול מנסה להגן על האוצר שלנו (או שלהם, תלוי את מי שואלים): ההון האנושי. הראש היהודי עושה לנו פטנטים ואוי לנו אם נעז לרגע לנסות ולפגוע במשאב היקר הזה, על ידי סימום, רחמנא ליצלן, של אוכלוסיה שלמה שמכניסה כספים לאוצר המדינה.

אין חדש תחת השמש, זו היא העמדה הרשמית של רבים מהמתנגדים,  אין שום הוכחות לטענה הזו, שצריכת הצמח פוגעת במחשבה ובביצועים. להפך, ההתנגדות הזו, של ליברמן ושותפיו ה"נאורים", גורמת את הנזק ממנו הוא מנסה להתגונן. אם הוא ודומיו היו פותחים את העיניים לעדויות של צרכנים ולמחקרים רבים היה מגלה, כבוד השר האחראי, שלצמח בין היתר, היכולת לשיפור הקוגניטיביות, במגוון צורות. כל אדם שהדליק ג'וינט בחיים שלו יוכל לספר על כך לכבוד השר  נכון, הכול עניין של מינון, ויש כאלה שמעדיפים וויסקי וסיגר.

חותמות גומי כמו פאינה קירשנבאום (שנכנסה לאחרונה בתמר זנדברג, באישור של איווט?) נבחרו על פי היכולת להנהן בראשם לאות הסכמה עם דברי המנהיג, איווט. חברי "ישראל ביתנו" אינם יותר מאנדרואידים שיכולתם לחשיבה עצמאית איננה נדרשת. יש להם מנטרה מוכנה, שנוסחה אולי במשרדים הנאורים של הדיקטטור הקטן, הם יחזרו עליה בחפץ לב, ובכך יסכמו את הנושא: "יש להגן על הנוער, שלא יישתו חשיש, ושייתעסקו במשהו מועיל כמו רובוטיקה או מדעי המחשב". על ביל גייטס ותחביבו הירוק מעולם לא שמעו, וגם אם כן, אסור לדבר על זה. וסטיב ג'ובס? הוא מת, בטח הקנאביס הרג אותו. ואובמה? מי זה הליצן הזה? עוד מעט פוטין ילמד אותו לקח שהוא לא יישכח לכל החיים. ונרים כוסית קרה של וויסקי משובח.

אביגדור, וודקה זה סטלה! אתה יודע כמה מתים מנזקי האלכוהול? וכמה אנשים מתים כתוצאה מהאלימות שהסטלה הזו יוצרת?

כל מי שניסה לבצע כל פעולה מוטורית אחרי שתיית אלכוהול יודע שזו משימה לא פשוטה, אנחנו לא צריכים מחקרים בשביל זה. ליברמן, מדוע אין אתה דואג לנזקי האלכוהול על תעשיית ההיי-טק? והילדים שלנו מה איתם? למי אכפת, על פי שיטה זו, שישתו הילדים, שישתכרו שירצחו אחד את השני במועדונים, על הכיף כפאק של ליברמן. העיקר שזה לא יהיה איזה צמח טבעי שעוד עלול, חלילה לגרום לילדים לחשוב פעמיים ושלוש לפני שהם עושים משהו טיפשי.

כנראה שתית  יותר מדי, עד כדי כל שהמוח שלך הגיע למצב שגם הקנאביס לא יוכל לעזור ולשחזר,  מרוב שתייה כנראה אבדה לך היכולת לחשוב בהיגיון. אתה ושכמותך חובבי האלכוהול צדים אותנו, ממררים לנו את החיים ולוקחים לנו את החופש על ידי טענות, שבינם לבין המציאות אין שום קשר, להפך אתם יוצרים את החזון האפוקליפטי במו ידיכם עם ההתנגדות הזו!

והיצרתיות? היכולת להתמקד ברעיון בצורה עקבית עד לתוצאה הרצויה? היא דווקא היתרון שלנו, הציבור המעשן. יתרון אחד, מבין רבים שיש לבוחרים לעשן את העשן של העלה הירוק. אנחנו רואים בבירור את השקרים שלך, ורק מסנים להבין מאיפה זה נובע? טמטום? שכרות מתמשכת? קונספירציה? או כמו ברוב המקרים של החברים שלך, המורמים מהעם: הכסף מדבר, הכסף הוא החוק. אולי גם חוסר חזון, ואולי אפילו פחדנות, לקחת את הצעד הזה ולאמץ אותו.

כתיבה של תיבת קוד מקורי וחדשני, דומה לכתיבת מנגינה של מלחין, אמר לי פעם מהנדס, והוסיף "תחת השפעה אתה יושב לך מול המחשב, בוהה במסך, והאצבעות מתחילות להקליד את הרעיון במהירות, היישר מהתת מודע", בקיצור הטענה שלך לא מחזיקה מים.
AL LEV