נאום חבר הקונגרס בלומנהאור, 12 לפברואר 2015:במשך יותר מ-70 שנה הממשלה שלנו מבצעת את הכישלון הגרוע ביותר, מאז אסון 13 שנות האיסור על אלכוהול. לפני 45 שנה, הועדה הלאומית לבקרת סמים הוציאה דוח, שמוצא שהאיסור הפדרלי על מריחואנה איננו מוצדק ואיננו הולם. מאז המשטר הפדרלי מתעלם ומסרב לפעול. אין ספור חיים של אנשים נהרסו בגלל שימוש בחומר שרוב הציבור בארה"ב מאמין שעליו להיות חוקי; מספר לא ידוע של מליארדי דולרים בוזבזו בניסיונות כושלים לאכוף את האיסור; ועדיין, 25 מיליון בוגרים משתמשים בו כל חודש.  למרות שהחוק הפדרלי מגדיר את הקנאביס כ"חומר מסוכן דרגה 1 ללא ערך רפואי", 213 מיליון אמריקאים חיים ב-34 ארצות שמכירות ביכולות הרפואיות של הצמח, יותר ממיליון איש מטופלים רפואית בעזרתו.

ב-1996 המצביעים בקולומביה סימנו שינוי משמעותי, כאשר הסכימו להסיר את האיסור עבור מריחואנה רפואית, יותר מ-30 מדינות הצטרפו אליהם. בסתיו 2012, מצביעים במדינות וושינגטון וקולרדו אישרו שימוש של מבוגרים בצמח, ויש לציין שהשמיים לא נפלו, בורות ענק לא נפערו באדמה, ובעיות עם המריחואנה לא נהיו קשות יותר בגללה. במקרים מסוימים; הבעיות נהיו קלות יותר לניהול על ידי השלטון הפדרלי.
הגאות נמשכת, בפגישה הקודמת הייתה לקונגרס שישה הצבעות במטרה להכניס היגיון במדיניות האווילית שלנו, החלטות שפתחו את הדלתות ל'המפ' תעשייתי. בסתיו שעבר מצביעים במדינה שלי אורוגון, שראו איך זה עובד בקולרדו, אישרו שימוש של הצמח עבור בוגרים.    
רכבת רפורמת המריחואנה והפצתה מחדש להמונים עזבה את התחנה, והגיע הזמן שהמשטר הפדרלי ישקיע מאמץ במדיניות שעובדת. איש הקונגרס ג'ארד פוליס ואנוכי נציג השבוע חקיקה למסגרת פדרלית לגיטימית להפסקת חוק האיסור הכושל.  החקיקה תסלול את הדרך עבור שאר המדינות, להסיר את האיסור, למסות את המכירות, ולמעשה לעשות רגולציה לפי רצון המדינה — כפי שנעשה בעבר עם אלכוהול. אנו נחסוך עשרות מליארדי דולרים על אכיפה כושלת, כליאה לא מוצדקת, ואיבוד הכנסות. אנחנו נחנוק מקור מימון עיקרי של עברייני סמים במדינה ומחוץ לה. במקום להקצות את הכסף עבור רפורמות כושלות כמו האיסור, נוכל להשקיע אותו במחקר. נפסיק לעצור אנשים עבור משהו שרוב הציבור בארה"ב מאמין שעליו להיות חוקי! 
עבור אלו מאתנו שעובדים בתחום כבר שנים, אלו זמנים מרגשים. החקיקה שלי תעסוק בנושא מיסוי המריחואנה. הגיע הזמן שנכנס לעידן חדש של חקיקת מריחואנה עבור מחקר, הגנה על ילדים, עבור התפתחות אקונומית, וחופש האדם. אני קורא לעמיתיי להצטרף לשינוי ולהיות חלק מהמאמץ לרפורמה הזו.