כשרק התחלתי לרשום כאן לפני מספר שנים, התחושה האישית שלי הייתה כאילו אני זורק אבנים קטנות לאוקיינוס גדול. אבנים קטנות של אמת, לאוקיינוס עצום מלא בשקרים ודעות קדומות. סרטן, פוסט-טראומה, אסתמה, דיכאון, איידס, מערכת קולטנים בכל תא בגוף, כל כתבה היא עוד אמת ששוקעת בקרקעית השקרים של הממסד. אותו ממסד שבוחר לשים מוקשים וחסמים בתכניות הקנאביס הרפואי שהוא עצמו יצר, ובמקביל ממשיך להגדיר את הצמח כסם מסוכן וממכר ללא כל תועלת רפואית.

מאז עברו כמה כתבות, וכמה שנים, והתחושה השתנתה, התחושה האישית שלי שיש שם משהו בקרקעית, משהו שלבש צורה, נוכחות של אמת שכבר לא ניתן להסיט, לטשטש או לעוות יותר. לאמת אומרים יש את הדרך השקטה שלה, וזה מה שקורה פה. אנחנו הרוב השקט, הידיעה הזו מעניקה עוצמה. והשקט הזה הוא המאיים יותר מכל פעולה.

התקשורת שינתה את עורה, יותר ויותר כתבות המשדרות את האמת. הפוליטיקאים שבעבר יצאו נגד כבר למדו על בשרם לא להגיב, כנראה גם להם כבר ברור, לאן זורמים פני הדברים. את הגל הירוק הזה שסוחף את כל העולם כבר לא ניתן לעצור. זה לא גל זה נחשול הגובר והולך עם כל אדם נוסף שנחשף לאמת. העולם צועד לכיוון מוגדר וברור, קנדה, ארה"ב, אנגליה,אורוגוואי היום שבו קנאביס יחזור להיות חלק מהנוף העורבני עוד יגיע. כל התנגדות לנחשול הזה רק מקרבת את מועד הסיום, והסוף ידוע מראש: האמת תנצח.

האמת תנצח לא רק בגלל שהיא יוצאת אל האור, אלא בזכותנו שמוציאים אותה. בניגוד למתנגדים, אנחנו לא מחתימים כרטיס, אין לנו שעות עבודה, אין לנו דאגה למינוי הנכסף ולא נשנה את דעתנו לפי גחמותיו של מנהיג או עסקן כזה או אחר. האמת נותרת יציבה ואנו שמשרתים אותה, אנו הלוחמים שלה, היא מספקת לנו הגנה וכוח. לא נפסיק, עוד טלפון, עוד פקס, עוד מייל, עוד כתבה עוד תלונה, עוד שיחה בסלון, עוד התקהלות עוד הפגנה, כל אחד מאתנו הוא הנחשול שמציף את מסדרונות השלטון.

ושנזכה להתעורר מהסיוט הזה בהקדם, אמן, שבת שלום.