בחמש השנים בהן אני עובדת כמיילדת, נשים רבות פנו אליי בשאלה איך ניתן לעבור את ההיריון בצורה הטובה ביותר. ההגיון מגלה את התשובה: שתי הרבה מים, אכלי הרבה אוכל טרי, מזון מזין, עשי התעמלות קבועה, והישארי רגועה ומאוזנת. התנאים הללו מספקים את הסביבה האידאלית לגדילתו של ילד יפה, ותורמים לסיכוי של לידה טבעית מוצלחת.

רוב הנשים יודעות שעליהן להימנע מתרופות, תוספי מזון, כימיקלים ועוד, אך מה עם ג'וינטים? האם יש מקום לצמח המריחואנה בזמן ההיריון? כן, ניתן להשתמש במריחואנה בצורה בטוחה בזמן ההיריון. המריחואנה יכולה לעזור ולמנוע בעיות וחוסר נוחות הנובעות מההיריון. עובדה ממנה הקהילה הרפואית נוטה להתעלם ואף קהילת המרפאים בצמחים.

חשיש כנגד בחילות

נשים רבות מגלות שהן בהריון כשהן מתחילות להקיא בבוקר, או בכל זמן במהלך היום. הבחילה פולשת ומשתלטת בצורה מוחלטת, נשים רבות נכנעות לבחילה, ואינן מסוגלות לאכול או לשתות בכלל. במקרים קיצוניים הן מתחברות לצינורות הזנה למשך כל תקופת ההיריון. נשים אחרות פונות לתרופות כדי לטשטש את תחושת הבחילה במהלך ההיריון. כשהמצב כל כך גרוע שווה לנסות כל דבר לא?

במקום לנטול כדורי מרשם מסוכנים, כדאי לנסות צמח טבעי ולא מזיק. מהדיווחים של הלקוחות שלי, חבריי, ואנשי קשר באינטרנט השימוש במריחאונה עזר לנשים כנגד בחילות הבוקר הקשות. מעולם לא שמעתי על מישהי שניסתה את זה וזה לא עבד.

צמח המריחואנה כגורם מאזן

הכימיקלים הרבים בצמח עובדים ביחד למען יצירת סינכרון של מערכת הרבייה הנשית עם שאר האיברים בגוף. מהסיבה הזו הצמח, הוא חבר מיוחד של האישה, מכיוון שהוא מצליח לאזן את מערכת הרבייה, דבר שעוזר גם להיריון וגם למצב רוחה של האישה.

נשים שאינן מאוזנות נוטות לחוות התפרצויות של רגשות, מצבי רוח מתנדנדים ועוד. הסיבה לכך, ההורמונים נאבקים במקום לקבל אחד את השני. שאיפה אחת והרגשות שוב בשליטה, דבר שהופך את האימא העתידית לחייכנית ושמחה במהלך הריונה.

תזונה
נשים בהיריון צריכות לאכול עבור שניים. נשים רבות בימינו אינן אוכלות מספיק מזון. זו הסיבה העיקרית לתינוק שנולד בתת-משקל. תינוקות רבים סובלים מתת תזונה ברחם, בגלל שהאם שלהם עסוקה, לחוצה, מלאה חששות ופחדים ואינן מודעות בנושא תזונה והחשיבות שלה. הדבר הטוב ביותר שיכולות האמהות הללו לעשות הוא לעצור לרגע, לקחת שאיפה, להירגע, ולאכול פירות, ירקות וחיטה מלאה.

קנאביס יכול לאפשר את המצב הזה שיעזור להתמקד במה שקורה בגוף בזמן ההיריון ופחות להתעסק בעולם שבחוץ. הכוונה, רגישות יתרה לכל בעיטה או תזוזה של הרך שטרם נולד. הצמח מאפשר לחזק את הקשר בין האם לתינוקה ומאפשר לאם להיות יותר מודעת לתינוק.

צירים

לרוב, הרעיון להשתמש במריחואנה בזמן הצירים הוא רעיון רע. צירים הם כמו מרתון, את צריכה את כל המשאבים הפיסיים שלך בתוספת המשאבים שלא ידעת שיש לך. סיבה נוספת לכך שבזמן צירים מדובר ברעיון רע היא בגלל הנטייה של הצמח להעצים את התחושה, וכשאת חווה את כאבי הצירים לא מדובר ברעיון טוב. הכאב יכול להיות כל כך עצום וכל כך בלתי נסבל שהאישה עלולה לרעוד ולהימחץ תחת הכאב.

מצד שני: ישנן נשים שללא מריחואנה מגיבות בצורה של כניעה לכאב עד כדי שהן מעקבות צירי לידה. לאלו דווקא מומלץ להשתמש במריחואנה במינון נמוך בזמן צירים, כדי שיכולו להירגע.

דוקטור קייט, ספטמבר 1998. מקור