בזמן ששרת הבריאות ממשמיכה להתעלם מהעובדה שההצהרה שלה, "קנביס הוא פלציבו הוא סם מסוכן" הוא שקר מוחלט שפוגע בחייהם ובבריאותם של אנשים ופוגע בזכותה מלהמשיך ולכהן כשרת הבריאות, דברים אחרים קורים באורגון. בזמן שמנכ"ל משרד הבריאות עוסק בחשד לפלילים ומונע ומעכב את הפצת הצמח ככל שניתן על ידי מתן פקודות מנכ"ל חסרות היגיון*, ניסים קורים באורגון גם לצעירים בגילם. הילדה הזו מסיימת את טיפולי הכימותרפיה האחרונים שלה.

אפקט נגד הגידולים שיש ל-THC ולקנבינואידים הודגם והוכח מזה זמן מה. בשנות ה-80 נתגלו הקולטנים במערכות גוף האדם ובמוחו, תגלית שהראתה את הדרך לכך שגופנו חייב לסנתז משהו שנקשר לקולטנים הללו. גופנו מפיק את המרכיבים הללו במערכות האנדוקנבינואידיות שלנו, שאחראיות על מספר פונקציות ביולוגיות. זו הסיבה לכך, שלצמח המריחואנה יש פוטנציאל טיפולי עצום כנגד מחלות רבות וטיפולים מונעים שונים כולל כנגד סרטן!

מחקרים אין ספור הדגימו פעם אחר פעם את האפקט האנטי-גידולי שיש לצמח הקנביס. מחקרים הראו שקנביס מחסל לחלוטין תאים סרטניים, ויש לו השפעה רבה על בנייתה מחדש של המערכת החיסונית שלנו. לקנאביס הפוטנציאל להחליף מספר עצום של תרופות סמי-מרשם, וזו נשארת תעלומה מדוע המין האנושי ממשיך להתעלם מכך?

בארצות הברית אושרו רק שני סוגי טיפול כנגד סרטן, קרינה וכימותרפיה. מדענים גילו שכימותרפיה מתדלקת את הגידול הסרטני והורגת את המטופל יותר מהר, אך דבר לא השתנה. שני סוגי הטיפולים הם רעילים ברמות קיצוניות לגוף האנושי. הודות למודעות גוברת בהתייחסות לצמח המריחאונה, ועקב אחוזי ההצלחה הגבוהים שלו בטיפול במגוון מלחות סרטן בבני-אדם, יותר אנשים מתחילים להבין את כוחותיו הרפאויים של הצמח, כטיפול תרופתי וכטיפול תרופתי מונע; טיפול מונע הוא מונח שלמעשה ו'לא קיים' ברפואה המודרנית בת זמננו, מסיבה כזו או אחרת.

בשילוב של מאות סיפורי הצלחה ומחקרים אין ספור כבר אי אפשר לומר שקנביס איננו מרפא סרטן. הטענה שהקנביס איננו מועיל בריאותית היא טענה שקרית, טענה שלנוכח כל העבודות והניסויים צובעת באור אפל את הנאחזים בה. הרעיון שלמישהו יש משהו להרוויח מכך שהתרופה האפקטיבית והיחידה עד כה למחלות כמו מחלת הסרטן תשאר לא ידועה הוא רעיון מקומם שמקומו להיות נידון בבית הדין פלילי, ולא במערכת משרד הבריאות!

באורגון, שלא כמו בישראל, אם אתה מבוגר הסובל מסרטן יש לך הבחירה בין שתי הדרכים המומלצות קרינה או כימו-"תרפיה" או שניתן לך לסרב, ולבחור דרך 'אלטרנטיבית'. לילד לא ניתן לסרב לטיפול באורגון, אחרת כהורה אתה מסתכן שתאבד את הילד על ידי הרשויות. ברוך השם הילדה הקטנה בתמונה שרדה את ה"טיפולים" שהיא מחוייבת לעבור. ניסיון הרצח הטיפולי על ידי כימו-"תרפיה" כשל, החולה הקטנה הזו מתעקשת לחיות.

למייקיילה האמיצה היה צורה נדירה ואלימה מאוד של לוקמיה ילדות. ה-DNA שלה הוזהר בצורה כזו שגרמה למוח להתחיל לייצר תאי דם לבנים לוקמיים. היא נפלה במאי 2012, וביולי 2012 הרופאים מצאו התרחשויות לימפו בגודל כדור-סל בחזה שלה. הסיבוך היה כל כך גדול שלא יכלה לקבל סמי הרגעה מחשש ללחץ על הלב ונזק למערכות אחרות בגוף שעלול היה להוביל למותה.

https://www.facebook.com/BraveMyKayla

דף הפייסבוק של הלוחמת הקטנה המופעל על ידי הוריה האמיצים לא פחות:
Photo: Have a great weekend friends! <3 Happy spring time :)#peaceloveCURE #bravegirls

בנוסף תוכלו להיחשף בדף לילדים נוספים שחייהם ניצלו או נשמרים על ידי צמח הקנביס כמו מייקיילה;

בישראל נזכיר שוב: הצמח עדיין, ידוע לרוב כ"סם מסוכן ופלציבו"  – 'הודות' לאנשים כמו שרת הבריאות של ישראל, הדוקטור המכובדת, יעל גרמן שנתמכת ב"מחקרים" כדי לבסס את עמדתה, עמדה שקיבלה חיזוק על ידי ממשלת ישראל בהחלטתה שלא להוציא את הצמח מ"רשימת הסמים המסוכנים שאין להם שום השפעה רפואית" !!!