סיגריות אלקטרוניות חסרות ריח הן דיסקרטיות ומציעות מנות חזקות יותר. הן גם עוקפות את המגבלה על כמות המריחואנה שאדם אחד יכול לקנות במדינה שבה המריחואנה כבר חוקית .

פחות משבוע לאחר שקולורדו הפכה את המריחואנה לחוקית, הסטלנים כבר מצאו דרכים לחסוך בדולרים ולעקוף את החוק.

סיגריות אלקטרוניות Pot e-cigs יהיו תחת אש בעיר בניו יורק, אבל בארץ שבה המריחואנה חוקית, הן מספקות דרך דיסקרטית לשבור את החוקים – והן גם חסכוניות.

'זה יותר אינטנסיבי וממסטל מאשר רק עישון חשיש,' אמר בוב ריצ'מונד בן ה, 39, על הסיגריה שלו, שנועדה לא לניקוטין סינטטי, אלא לשמן מריחואנה מרוכז מאוד.

ריצ'מונד אמר על מכשיר העישון שהוא חסר ריח וממש נוח להדליק אותו במקומות ציבוריים 'זה גם מאוד דיסקרטי', אמר ריצ'מונד. 'אני יכול להסתובב בוולמארט ,לשלוף אותה החוצה מהכיס לקחת כמה שאיפות ואף אחד אפילו לא ישים לב..

סיגריה Pot e-cigs (אלקטרונית מריחואנה) , בדיוק כמו מריחואנה אתה יכול לעשן אותה ולהשתמש בה רק בתוך רכוש פרטי ובמדינת קולורדו.

מכירת מחסניות שמן מריחואנה כעת חוקית במדינה.

חובבי המריחואנה אמרו שהסיגריה האלקטרונית מקלה ומאפשרת לנצל פרצה בחוק – הכמות שאדם אחד יכול לקנות.

מבקר/תייר שמגיע לקולורדו יכול לקנות פחות מ 10 גרם ברכישה אחת, שזה די והותר כדי להתמסטל כמה ימים, לעומת תרכיז שמן מריחואנה הנמכר במחסניות ונמדד במאות מיליגרם, המחסניות האלו כל כך חזקות, שהן יכולות להחזיק שבועות . מה שמאפשר לאותו  תייר לרכוש עשרות מחסניות בבת אחת, שיספיקו לו כדי להישאר מסטול חודשים על גבי חודשים..

'אני נותן בראש כל היום, כל יום, ומחסנית אחת מחזיקה כמה שבועות', אמר עובד של "בית המרקחת Evergreen" , שנתן רק את שמו הפרטי, קונור. 'ניסיתי לחזור למריחואנה רגילה וזה היה נורא, טעם כמו של סיגריה'.

Evergreen כבר עושה עסקים טובים ממריחואנה מאז החלו מכירות  ב -1 בינואר. רוב המכירות היו למכשיר האידוי O-pen Vap ומחסניות שמן מריחואנה. מחסנית של 150 מיליגרם עולה 15$ ומחסנית של 500 מיליגרם עולה $45 – כשמינית ממחיר הכמות המותרת בחוק לקניית מריחואנה לאדם שהיא 28 גרם

על פי החוק, מבקר/תייר יכול לקנות 47 מחסניות של 150 מיליגרם בבת אחת, בעוד שתושב יכול לקנות 188 מיליגרם.

'מכשירי אידוי אלקטרוניים הפכו לטרנד פרוע בשוק, אמר ראלף מורגן, מייסד שותף של O-pen Vape.
למרות זאת לא נראה שמישהו יצא מ Evergreen עם עשרות מחסניות של of O-pen Vap, אפילו שמבחינה טכנית החוק מאפשר את זה.

הדבר נכון גם עבור דברי מאכל על בסיס מריחואנה כמו בראוניס וסוכריות, שגם נמדדים במיליגרמים, אבל ההשפעה שלו היא לעתים קרובות הרבה יותר חזקה וארוכת טווח מאשר רק עישון ג'וינט.