"העולם יהיה מקום טוב יותר" טוענת הכוכבת, "אם אנשים יעשנו את הצמח במקום לשתות אלכוהול".
 
"זה אבסורד שעדיין לא אישרו את זה בחקיקה יותר מדינות בארה"ב. זה מקור הכנסה טוב, אפשר לראות איך זה משפיע לטובה על ילדים חולי אפילפסיה, איך ההתקפים שלהם נפסקים. אפשר לראות את ההקלה שזה מעניק ללוחמים. זה גם מקל על לחצים".
 
זוכת האוסקר, מתעקשת שעישון הצמח עזר לה בקריירה. "מעולם לא עבדתי בהיי או הצטלמתי כך, אבל זה בהחלט עזר לי לקרוא תסריטים. זה גם עזר לי לראות אותם מנקודות השקפה שונות".
 
סוזן סרנדון אומרת שרצוי לעשן יותר מלשתות אלכוהול, כי זה עוזר להירגע יותר. "זה הדבר הטוב ביותר, אם אתה מנהל אורח חיים עסוק כמו שלי, זה מאוד מקל על סדר היום, ועוזר לך להירגע בסופי השבוע. זה ממש משלש את משך זמן הסופ'ש, זה מאשפר לך להאט וממש לחוות את רגעי הנחת וההפסקה שלך במלואם, למצות אותם עד תום".
 
היא ממשיכה וטוענת, "זה מאוד חשוב, מכיוון שהטכנולוגיה הפכה את כולנו למולטי-טסק, מרובי משימות, אלו החיים שלנו, זה הקצב שנדרש מאתנו, זה נהיה מטורף… העישון עוזר לך להתחבר שוב לרגע הנוכחי, להכרה הנכונה, לתודעה".
 
"כמו שהסברתי לילדים שלי, הצמח הזה עוזר לך לעצור לרגע את המירוץ המטורף הזה שנכפה עלינו בעולם. אך מהצד השני של המטבע, לעולם לא תחווה חיים שלמים אם כל מה שתעשה יהיה לעצור את המירוץ הזה".