חברות ניקוטין מספקות מקלות סרטן. ניקסון יוצא למלחמה בסרטן, ומסווג את המחקר שמצביע על הקנאביס כתרופה יעילה, כמידע סודי.  

את הסוד הזה, שמריחואנה יכולה לרפא סרטן גילתה ממשלת ארה"ב ב – 1974. ב-72 ריצ'ארד ניקסון רצה תקציב גדול יותר למלחמה בסמים. הוא הניח שאם יוכיח שקנאביס גורם לסרטן ריאות, הוא יקבל את התמיכה שהוא צריך. הוא נתן לחוקרים בוירג'יניה שנתיים לחקור את השפעות ה-THC על הגוף. המחקר הושלם ב-74. התברר שבמנות גדולות יתקוף ה-THC תאי מוטציה בגוף, יחזק תאים בריאים ויגן עליהם. החוקרים מצאו את התשובה המושלמת לסרטן, זה עובד טוב, זה עובד מהר, זה עובד על שלבים שונים של המחלה על שלל סוגיה, זה אינו מסוכן לבני אדם, וללא תופעות לוואי. טיפול כימותרפיה הורג 1 מ-5 מטופלים. כשראה ריצ'ארד ניקסון את תוצאות המחקר הוא רתח מזעם.

ב-1971 ניקסון הכריז על "המלחמה בסרטן". דרך נפלאה להעברת מזומנים תיפסק רק בגלל שהצמח המשוקץ הזה התגלה כתופעה מוצלחת כנגד מחלת הסרטן? חלילה, העובדות לא בלבלו את ניקסון. הוא זרק את המחקר לפח האשפה וסיווג אותו כמידע סודי. ב – 1976, הנשיא ג'רלד פורד עצר את כל המחקרים הציבוריים בנושא הקנאביס ונתן זכויות מחקר רק לחברות תרופות מוכרות. החברות יצאו במטרה ליצור THC סינטטי שיספק את אותם התוצאות ללא ה"היי" – החברות כשלו. והמלחמה בסרטן? ובכן אחרי כל התקציבים שהושקעו על מחקרים, ההצלחות הגדולות ביותר שנרשמו הם בשני תחומים הראשון, גילוי מוקדם. והשני? לא לעשן טבק מורעל !!!

המחקר התגלה לפני מספר שנים הודות לעורכי דין ורופאים שמילאו בקשות לחופש המידע. הממשל האמריקאי שיקר במשך עשרות שנים… ואחת הסיבות העיקריות היא חברות התרופות. החברות הללו מוציאות מליארדים של דולרים בכל שנה רק כדי לדאוג שהמריחואנה תשאר במעמדה הלא חוקי, על ידי מימון לוביסטים, עורכי דיון ויחסי ציבור שליליים כנגד הצמח. ומדוע? כי זה רווחי, חברות התרופות יפסידו הון עצום אם חלילה יוכר הצמח כטיפול יעיל למחלת הסרטן.

אלא שלא רק בסרטן מדובר, מדובר בחיסול של תעשיית התרופות כפי שאנו מכירים אותה היום. הרפואה המודרנית נלחמת על חייה – קנביס יכול לטפל  ב"מגוון רחב של מחלות"
פטנט מספר 6630507, תאריך הגשה אפריל 99:
"נמצא שלקנבינואדים תכונות נוגדי חימצון, תכונה זו הופכת אותם לטיפול יעיל כנגד":

1. מחלת לב איסכמית
2. תופעות הזדקנות
3. תופעות דלקתיות
4. מניעת שבץ וטראומה
5. מניעת אלצהיימר
6. מניעת פרקינסון
7. HIV – איידס

'טבע' חייבת למות – דוקטור תומאס לודי, על 'נפלאות הרפואה המודרנית': "זה נשמע לך הגיוני אם אומר לך: אתה ממש חולה תן לי להרעיל לך את הגוף?".


כל הזמן מספרים בכל מקום ש"תוחלת החיים עולה, הודות לרפואה המודרנית". אנחנו חייבים  להיפתח לאפשרות שתוחלת החיים עולה, למרות הרפואה המודרנית.