בס"ד

אנחנו עם ישראל עם קשה עורף אנחנו, גם כשבאים לנו באותות ובמופתים אנחנו לא מסוגלים לראות כלום בגלל עבודה יומיומית קשה ושוחקת,חוסר סבלנות והמתנה לשינוי. אומרים שזאת הסיבה בגללה 80% מבני ישראל לא יצאו ממצרים, נשארו פועלי בניין של בתי קברות.

גם אז היה משה אחד, משה רבנו אם שמעתם עליו הוא אמר לעם ישראל שיכול להיות שינוי, שהם לא חייבים להמשיך להיות משועבדים לפרעה רשע שגונב מהם את הכסף והופך אותם לעבדים.

אבל לא.. הם לא הקשיבו למשוגע שמסתמך על צמח בוער, מזכיר לכם מישהו ?

גם משה פייגלין מנסה להגיד לנו את אותו הדבר – אפשר לחיות במציאות אחרת, שונה וטובה יותררק שלכולם נוח להתעלם.

מר משה פייגלין ממשיך לגלות את האמת ולחשוף אותה לציבור  – במכתב פתוח לשרת הבריאות שהפכה תוך פחות מחצי שנה בתפקידה לצרת הבריות, הוא מספר על אחת מפרשיות השחיתות הגדולות ביותר המתרחשות מתחת לאפה.

מנכ"ל משרד הבריאות הפרופסור רוני גמזו אשר העיד על עצמו כבעל שליטה קרובה בחברת 'שראל' וכי הוא מעודכן בנעשה בחברה, טוען כי אינו ידע על פטור ממכרז בסך 1.6 מיליארד ש"ח שקיבלה השבועלולא מהלך זה הייתה מפסידה את המונופול בבתי החולים הציבוריים. השבוע אמור היה להתקיים דיון בנושא פטור ממכרז לחברת שראל אך הפלא ופלא הדיון נדחה והפטור ניתן לחברת שראל מאחורי גבם של חברי הכנסת והאזרחים.

leterf

 

 

 

 

leterf1

גרמן כהרגלה לא מוכנה להסתכל במראה ולהתיחס לדבריו של חבר הכנסת, היא מאפשרת לשחיתות ולגניבת כסף מאזרחים להימשך באין מפריע.     המליאה בכנסת מבטלת את הצעות החוק ללגליזציה, רווחת האזרחים, הקלות במס ושקיפות פוליטיתואנחנו ממשיכים לשלם כפי שהרגילו אותנו.

יש לנו נציג אחד בסדום שאומר את דבר הקנאביס שבוער בפי כולנו ובמקום לחזק אותו אנחנו ממשיכים לשבת בבית ולחכות שמשהו יקרהאז בואו נתחיל להתעורר, לצאת לרחובות, להגיע להפגנות, להפיץ מידע, ולחלק חומרי הסברה כי מול כולנו אין סיכוי שהם יחזיקו עוד הרבה.