מלזיה אחת המדינות המסוכנות לכל הנוגע להפצת צמח המרפא. הסכנה קיימת גם במקרה של הפצת שמן קנאביס לחולים . בסוף חודש אוגוסט נגזר גזר דין מוות לאדם שעשה בדיוק את זה, הפיק והפיץ לחולים שמן קנאביס.

הפשע: הפצת שמן קנאביס לחולים ~ גזר הדין: מוות!!!

ב-30 באוגוסט שופט במלזיה גזר עונש מוות למוחמד לוקמן בן מוחמד. על פי מקורות מקומיים נעצר מוחמד לוקמן לאחר שנמצא ברשותו 3 ליטרים של שמן קנאביס, ו-279 גרם מהצמח. המעצר התרחש ב-2015, ולאחר שלוש שנים של מעצר קיבל לוקמן את פסק הדין שלו, הוצאה להורג. לוקמן מוחזק בכלא קאג'אנג, והוא מתכנן להגיש ערעור על החלטת השופט.

אשם בהפצת מריחואנה רפואית עבור חולים

במשך כל המשפט טענה ההגנה שלא מדובר בסחר בסמים אלא בהפצת מריחואנה רפואית עבור חולים וייצור שמן קנאביס, אותו שמן אשר סגולותיו הרפואיים חזקים לאין שיעור מיתר הסמים החוקיים הקיימים היום בבתי המרקחת.

בנוסף, טענה ההגנה שלוקמן כלל לא הפיק רווח מהעזרה שהגיש לחולים. לפני המעצר היה לוקמן פעיל לגליזציה ושותף בארגון שהפיץ את הידע על הצמח בארצו. ההגנה התמקדה בעובדה שכלל לא מדובר בסם מסוכן אלא בצמח מרפא שעזר ועוזר לחולים רבים כנגד אין ספור מחלות, כולל סרטן ואיידס.

בקור רוח דרשה התביעה לגזור את עונשו לפי חוקי הסמים המסוכנים במלזיה, התביעה תירצה את הבקשה על סמך העובדה שאין שום חוק שמאפשר הפצת מריחואנה רפואית, גם אם בעולם כבר ידוע שיש חיה כזו.

אחד המקומות המסוכנים בעולם לחובבי הצמח

אם תכננתם טיול בעקבות צמח הקנאביס, עדיף שתתרחקו ממדינה זו אשר רוצחת את אנשיה בעבור הפצת הצמח, ובעבור עזרה לחולים. מלזיה לא לבד, לצערנו הרב ישנן מדינות נוספות שמעדיפות לרצוח בני אדם מאשר לחשוף את האמת על הצמח: סין, מצרים, ניגריה, סינגפור וזו רק רשימה חלקית.

גם בארץ אנשים מתו ועדיין נרצחים במטרה לא לחשוף את האמת על הצמח, אף אחד לא תולה אותם, אף אחד לא יורה בהם. הם שוכבים גוססים ממחלות שונות ומשונות שהצמח יכול היה לעזור להם, בייחוד בצורה של השמן. המשטר יודע זאת, מודע לסגולות הצמח בכלל והשמן בפרט, וממשיך ועושה הכל כדי למנוע את המידע ואת האמת על הצמח – ובכך המשטר האפל בו אנו חיים הופך שותף פעיל במותם של חולים רבים.