האם אי פעם שאלתם את עצמכם מי מייצג את בריאות הגוף והנפש שלכם בכנסת ?
מי מחוקק את החוקים שמשפיעים עליכם בכל פעם בו אתם נתקלים במקרה חירום כל שהוא או מחלה רחמנא ליצלן ?

אז שוב בזמן שהייתם עסוקים בשקר כל שהוא שאמור להסיח את דעתכם מלחשוב באמת , הממשלה שיחקה בכם כמו בשש-בש ביום שמש קיצי בחוף הים . פוליטיקאים שניסו לפלס את דרכם בעולם הפוליטי ולהוביל שינוי חברתי ואזרחי, נפלו במלכודת האלמנה השחורה של אסטרטגיות אפלות כמו זבובים מתים . הם הופכים להיות מאכלים לתקשורת , והחברה מוקיעה אותם בבדיחות וקריקטורות .

יזכור עם ישראל את עמיר פרץ בתור שר הביטחון של העובדים שהשכלה תיכונית ועבר צבאי הביאוהו עד הלום.
מצע מפלגת העבודה בזמן כהונתו היה חברתי בלבד , עבר צבאי כקצין חימוש בחטיבת צנחנים היה הביסוס היחידי למינויו כשר בטחון.

perets

יזכור עם ישראל את יאיר לפיד שגרף 19 מנדטים בלי תעודת בגרות !
מר לפיד שאין לו אפילו בגרות במתמטיקה וכל השכלתו מסתכמת ב"מספר קורסים שעבר בהצלחה באוניברסיטת בר אילן" והתקבל ללימודי דוקטורט בתכנית לפרשנות ותרבות על סמך הישגיו העיתונאיים והספרותיים. פרט לטורים בורגניים ומנותקים, והנחיה של תכניות אירוח אין ליאיר מה להציע לנו חוץ מעוד פרצוף שעובר מסך. ועכשיו חשבון הבנק שלכם – בידיים שלו .

1498053-5

לאחר שביררנו שני נושאים חשובים במדינת ישראל כמו כסף ובטחון נעבור לנושא חשוב נוסף – שרי הבריאות שלנו .
במהלך השנים האחרונות תרופות רבות נכנסו לסל התרופות ואף כאלו שמוכיחות כפוגעניות בגוף האדם. משרד הבריאות אינו עובד בשביל האזרח אלא עוסק תדיר בדילול אוכלוסין והרג איטי .

מוצרי מזון שאינם בריאים כמו – חלב מיוצגים ע"י משרד הבריאות כבריאים ומועילים לגוף , תרופות כמו גלולות למניעת הריון שפוגעות בפריון האישה נרשמות ע"י רופאים כמו מסטיקים.
הרופאים הפכו להיות סוכני מכירות בראשותם של :

יעקב אדרי – ראש עריית אור עקיבא , בעברו שר הבריאות ידוע לציבור בתור האדם שנכנס בכבודו ובעצמו להוסטל של בעלי מוגבלויות וניתק אותם מהחשמל עקב קשיים כלכליים.
השכלה – תואר ראשון, אוניברסיטת חיפה – מדעי המדינה תואר שני: אוניברסיטת חיפה – מינהל ציבורי.

יעקב ליצמן – השכלה תיכונית ולימודי ישיבה.

בנימין נתניהו – השכלה – תואר ראשון בארכיטקטורה ,תואר שני במינהל עסקים.

יעקב בן-יזרי – השכלה – בגרות מלאה

דני נוה – השכלה- בוגר הפקולטה למשפטים, האוניברסיטה העברית. 1986 – מקבל רשיון עריכת דין. 1985 – סיום לימודי B.A למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

יעל גרמן – השכלה – – BA – תואר ראשון בהיסטוריה כללית, אוניברסיטת תל-אביב – MBA – תואר שני במינהל עסקים, המרכז הבינתחומי – תעודת הוראה.

אז מה היה לנו פה? אדריכל, עורך דין , אנשי עסקים ותלמיד חכם לשעבר (כי אם הוא פוליטיקאי זה לא בדיוק חכם) , מה הקשר של החבר'ה האלה למשרד הבריאות ?
צודקים, אין קשר הם בסה"כ חלק מאסטרטגיות למימוש אינטרסים וכך יצא שמי שאחראית על אורח חייכם היא לא אחרת מאשר מורה להיסטוריה עם תואר במנהל עסקים.

ועל נתפלל ונאמר, שרק נהיה בריאים

שבת שלום

Galy Esther Amgar