'אין חדש תחת השמש' – ממשלת ישראל בוחרת ביודעין להמשיך בקו המדיניות הנושן שממשיך ויוצר סבל, יגון וגועל. התחילו לספור, לא בדולרים סיפרו, בליטרים התחילו לספור, בליטרים של דם הצועק מהאדמה, סתם. קין דופק פטיש ובועט בגופתו של אחיו הבל. איפה הוא הבג"ץ הזה? חוק הלאום, חוק העיבור השיכור והחיכור, על הכל הוא יודע לתת את הדעת, איכה? מתחבא מתחת לשולחן, סותם ת'פה, מדליק איזה צינגלה להירגע עד יעבור זעם.

חוק הלאום קשקוש לעוס בימים אלו – הבה נפנים מי לא שייך למדינה הזו: השלט[ה]ון! הוא זה שממשיך בקיבעון מדיניות הקנאביס נקודה. השלטון ממשיך לתת יד לפשע הגובה קורבנות אדם בכל יום! אין שום סיבה או הצדקה לתרום ולגרום למותם וסבלם של חולים ומטופלים על ידי חקיקת חוקים שמעודדים הסתרת מידע מהציבור.

השלטון מסוכן! ביבי מסוכן יותר מהאיום האיראני: 'בזמן שביבי מתראיין ומסביר לנו על השקט והביטחון שיש לנו, על הכלכלה המופלאה', באותו זמן בספינה הזו מכונות ההרג וההשמדה של מדיניות הדמים ממשיכות לעבוד. אם וכאשר סוף סוף, בוחר הביבי הזה לדחוף את האף שלו בנושא, הוא עושה זאת במטרה לחבל בכל הליך או ניסיון חיובי.

אני קורא תגובות של פעילים בנושא הצמח: 'בואו נשאר אנושיים', 'דברי חכמים בנחת נשמעים', 'זה לא מנומס לבקש לכרות את ראשו של גלעד ארדן ~ זה לא יפה, מה כולה אינטרסים לא?'. אלו שאומרים זאת ממשיכים ותורמים למפעל  תרופות מרשם המוות שקיים ב'ארץ אוכלת יושביה'. אלו שאומרים, שיש לעשות הכל במידת החוק, במידת הניתן, במידת האפשר, אלו המושיטים יד לשלום במקום שיש בו רק דם ומוות, אלו כמו הביבי התורן, מאפשרים לדם להמשיך לזרום בתעלה שייצר עבורנו השלטון הברברי וצמא הדם הזה.

מדיניות הדמים האוסרת שימוש חופשי בצמח מרפא גורמת למוות בממד תעשייתי. רוצחים בחליפות עסקים מסתובבים בכנסת ומונעים בכוחם וממונם מלהשמיע את האמת. ממשלת ישראל ממשיכה למצמץ ולגמגם. מדובר באדישות מוחלטת של בעלי ההון והשלטון, אותם אוכלי חינם הנהנים ממנעמי השלטון, בורקסים, מנות חמות, וכל זאת במימון דמם של חולים כמו חולי הסרטן.

דמגוגיה זולה יש יאמרו, במקום שניצני מותה של הדמוקרטיה מתרחשים אל נגד עיננו. הגאולה לא תבוא מאותם 120 הכפופים איש איש לעסקנו. הגאולה שתשחרר אותנו מהשלטון הציני הקר והרקוב הזה בוא תבוא, כפי שחזו נביאים. ואלו, אותם 120 שמסרבים להרים את היד ואת הקול נגד הרצח הזה, אלו אותם 120 רק משחקים תפקיד ומכינים את הבמה לשלטון חדש שיקום פה בע"ה: מלכות משיח.