ג'סטון בראון, ראש ממשלת אנטיגואה וברבודה הודיע על לגליזציה ורגולציה של קנאביס רפואי ולא-רפואי.

בהודעתו מסביר ראש הממשלה שהאיסור על הצמח לא נבע מדאגה לשלומו או לרווחתו של הציבור, אלא כדי  לשרת את האינטרסים הגזעניים, הכלכליים והפוליטיים של כוחות גלובליים.

ראש הממשלה הודיע על התכנית של ממשלתו לקדם את הלגליזציה של הצמח למטרות רפואיות ולמטרות אחרות.

ראש הממשלה עושה צעד נוסף ומתנצל בפני קהילת הראסטאפארי על הדמוניזציה והאכזריות שהפעילה המשטרה ורשויות נוספות בגלל פשעי האיסור.

בן קמבפל מ-TRANSFORM, אגודה בין לאומית לקידום זכויות הצמח, מגיב להודעה: אלו חדשות מעודדות שנמסרו על ידי ראש ממשלת אנטיגואה וברבודה, שתהפוך להיות הראשונה מאומות הקריביים שעשו את המהפכה הירוקה.

מה שיותר מדהים, הוא שראש הממשלה מודה ומתנצל על הנזק שנגרם כתוצאה מהאיסור על הקהילה הראסטאפארית.

הוא גם מציין בפומבי שהאיסור לא נבע מדאגה לשלום הציבור, במקום זאת שימש האיסור את הצרכים הגזעיים והמניעים האישיים של כוחות גלובליים – זה משהו שהאגודה שלנו מסכימה עמו לחלוטין.

אנו ממליצים לנבחרי ציבור נוספים ששמים את רווחת הציבור לפני אינטרסים צרים של בעלי הון להצטרף לקנדה ואנטיגואה וברבודה, ובמקום להונות את התושבים ולבזבז כספים על אכיפת חוק מיותרת, להתחיל ולהרוויח ממהלך הלגליזציה.

דוקטור מרקוס דיי, מנהל מכון חקר הסמים והאלכוהול של הקריביים, אומר: "המכון מקבל את החדשות הטובות, שראש הממשלה מזהה את הפשעים שלא לצורך שנעשו בקהילה". ראש הממשלה התחייב שהחקיקה תסתיים עד סוף 2018.

מקור.