לא רציתי להאמין ל-מה שקראתי פה. פשוט לא רציתי. אבל אז שמעתי שחדשות שזה לא איזה שמועה שמישהו המציא, אלא זה באמת קרה.

אז אני רוצה להגיד את דעתי.

המשטרה מורכבת מחבורה של אפסים שלא עושים שום דבר שאשכרה דורש קצת מאמץ מבחינתם, חוץ מלבזבז את הכסף שלנו על להרוס לילדים בני 16 תחיים עם פתיחת תיק פלילי על פאקינג ג'ויינט בחוף הים בסופ"ש , אבל ברגע שיש משהו טיפה מעבר לזה? יושבים ופשוט מגרבצים.

אז לא מספיק זה, מילא. יש להם את התירוצים שלהם. "המשכורת נמוכה" "התנאים גרועים" "אין מספיק כח אדם"….מה לעזעזל אתם מדברים?
זה נראה כאילו אתם חיים בסרט רע שלכולם חוץ ממכם יש הסדר מושלם בעבודה והכל עובד בצורה מושלמת – אז זהו שלא.
אתם לא המקופחים היחידים. ואתם עדיין יכולים להמשיך ולעשות תעבודה שלכם כמו כולם, למרות התנאים!!! אף אחד לא מחזיק אתכם שם בכוח ומצמיד לכם אקדח לרקה בשביל שתשארו לעבוד דווקא שם.

אבל כל זה מילא…. מה שבאתי להגיד עוד מההתחלה, עכשיו אחרי שהותר לפרסום בחדשות, שהשיחה מאחד החטופים באמת הגיע ב10 וחצי ולא עשו עם זה כלום, פשוט החליטו להתעלם עד 3 לפנות בוקר(עם תירוץ מטומטם של ילד בן 5). כאילו פאק!!! אתם צוחקים עלי?!?!!?

אנחנו עסוקים בלהאשים אותם שהם עלו לטרמפים – כשהמדינה מודעת לגמרי למצב התחבורה אצלם באזור, ולא עושה כלום בידיעה שלא נותרת להם ברירה אלא לעלות לטרמפים.

אנחנו עסוקים בלהאשים את החמאס וכל הערבים – אבל בואו ניהיה כנים עם עצמנו, ידענו שמקרה כזה יחזור על עצמו. ובמקום להראות להם עוד בפעמים הקודמות, שזה לא משתלם להם, מה הממשלה המטומטמת הזאתי עושה?
מראה שזה משתלם לחטוף ישראלים, כל כך משתלם עד לרמה שזה מגיע ליחס של ישראלי בשביל אלף מחבלים ורוצחים! לא סתם תושבי עזה – פאקינג מחבלים ורוצחים עם דם על הידיים.
אז מה המסר שלימדנו אותם? תחטפו ישראלים – זה משתלם יופי.

יש אנשים העסוקים בלהאשים את הצבא על כך שיצא מצב שכביכול הם התרשלו בעבודתם – אבל למרות שהחיילים שלנו שעושים את עבודתם בצורה הטובה ביותר ושומרים עלינו 24\7, ומקבלים על זה תנאי עבדות, חרא ""משכורת"" (ואין לי מספיק מרכאות לשים סביב המילה משכורת), הרבה חרא יחס ומה רק לא – הם לא יכולים למנוע כל מקרה כזה או אחר ללא יוצאי דופן.
מה ש-כן מעניין אותי, זה מה עבר בראש של הטמבלים מהתחנת משטרה שקיבלו את השיחה של החטוף, תוך כדי הפאקינג חטיפה והם מחליטים, ה' יודע על סמך מי או בהחלטה של איזה שהוא דביל שם בהנהלה, פשוט להתעלם מהשיחה ולהמשיך הלאה כאילו כלום לא קרה!! אתם רציניים תגידו לי?! אין שום תירוץ למשהו כזה!
והכי מצחיק לדעתי? העובדה שאם ההורים של הילדים לא היו פונים לתחנת המשטרה ההיא ב3 בבוקר, לא היינו בכלל יודעים על הדבר הזה. הם היו ממשיכים להסתיר את זה, ולקבל גיבוי מהצבא.

וכאילו שכל זה לא מספיק, בחדשות מודיעים "ליברמן מבהיר – לא לאפשר יותר שחרור מחבלים".
תודה רבה לך מר שר. אתה צודק לחלוטין. מילה במילה.

רק שמישהו לעזעזל יסביר לי למה היינו צריכים לשחרר קרוב ל4000 מחבלים
למיניהם בעסקאות שבויים כדי להבין משהו שילד בכיתה ג' כבר היה מבין?!?!

בדיחה

דימה שבצ'נקו