איזה ניצחון? מה ניצחון?

נדמה שאחת לכמה שנים מישהו עולה ומכריז על הניצחון הגדול,  איך עשינו את זה, איך שיחקנו אותה יאללה. איזה אלופים אנחנו הראינו להם מה זה. בפועל אנחנו רואים שעדיין הצמח [צמח=אדמה+מים+אור] שאיננו רעיל לאדם בכלל, והצמח שטוב לבריאות מאוד איננו חוקי ויקר בטירוף.

ניצחון? העובדה שעמוס סילבר עדיין יושב במעצר בית באוקראינה בחשש שמשטרת ישראל תנסה לעשות איזו פלברה ולחטוף אותו לכאן לתת את הדין על איזה פשעים שבא להם,זה לא ניצחון. לצער רבים מאתנו, רבים מדי, ישנם עדיין גורמים 'לא אחראיים' במשטרה כמו גם בכנסת ובוועדות החקיקה השונות ועוד, שמנצלים את כוחם ומעמדם לעשות בנו ובעמוס ככל העולה על רוחם, בנו כבני אדם, כאזרחים, חולים ועוד. כמה קרוב היה עמוס סילבר מאיזה סיפור כמו דודו טופז ז"ל: 'אופס כיבינו את המצלמות'? או סלומון טקה ז"ל: 'יש צילומים אנחנו פשוט לא נחשוף אותם'?

יש לקוות שהאישומים כלפי עמוס בארץ יוסרו לחלוטין. יש להעמיד לדין את החותמים על הצווים כנגדו וכנגד גיבורים אחרים אשר כל חטאם היה להפיץ את בשורת החלמת הצמח. בשורה של החלמה מכל מיני פגעים ומחלות שהרפואה לא מסוגלת להתמודד נגדן. עמוס סילבר כל חטאו שהצליח מהטלפון בסלון לספק תרופה מועילה לאין ספור אנשים שאפילו לא יודעים שבזמן שהם מתמסטלים הם חוסכים מעצמם שלל מחלות שיכולות היו להתפתח ללא עישון הצמח.

ניצחון? איזה ניצחון הוא זה? כאשר מסתבר שישנם גורמים שעד היום יושבים ומתווכחים בוועדות השונות, על זכותם מתוקף עצמם להחליט מי למוות ומי לחיים. האם יהיה זאת באמצעות תוכנת מחשב? או אולי נאפשר לכמה חברה טובים, בני בריתנו שמוכרים לחו"ל את כל התפרחת הטובה שלהם מכל מיני זנים שלא שמעו עליהם בכלל בארץ, אולי הם שיחליטו למי מותר לחיות ולמי אסור. כל מיני חברה כאלה שמשאירים לנו לקנות במחיר מופקר את הבררה של החרטה של העושים לנו טובה שיש פה כמה זנים לקנות בכלל, לא משנה איזה זנים – העיקר שיהיו כמה שפחות מועילים בריאותית לכלל האוכלוסייה וישווקו כרפואי, מה זה משנה איזה זנים? כמה שפחות זה מה שחשוב, חלילה שיחלים פה מישהו מסרטן בטעות.

ניצחון? עוד אנו מגלים שיש מי שימשיכו ויעשו הכול כדי לשים מקלות בגלגלי הלגליזציה, הסיבות "המגובות מידע מדעי אמין ומוכח" מאוד שלהן, שמורות איתן במערכת, ו/או נשרפו יחד עם מחסן הרשות למלחמה בסמים, וכן תכלס הסיבות נעוצות בתחת של סבב המינויים הבא שהם יקבלו . יש רבים מאוד רבים מדי שעסקו ועוסקים עדיין בהכפשת הצמח, הכפשת צרכני הצמח. ציד מכשפות שמושקע בו תקציב גדול יותר מהתקציב לרצח אופייה של אשת ראש הממשלה.

איזה ניצחון הוא זה? ניצחון כזה שגם מפרומה משדרות נאלצת להיפרד מאלפי שקלים עבור שירות שאומרים לה שהוא רפואי יקר, ותכלס הוא בכלל לא יקר סתם גוזרים עליה מלא קופונים בדרך, ועד שהוא מגיע לשדרות למפרומה שלנו, המעט רפואי שנשאר ממנו התאדה כשהיא פתחה את השקית. ובכלל ממתי המפסידים מנסחים את הסכם הכניעה שלהם? איזה ניצחון הוא זה שאותם אנשים שעשו הכל כדי למנוע לגליזציה, ונלחמו בנו ובלגיטימיות של הסמים, הם עכשיו אחראיים על איך ייראה העולם לאחר הלגליזציה?

אחרי כל זה אפשר בכלל לדבר על ניצחון? כן!!!

בארץ אולי זה עבר מתחת לרדאר אבל בעולם שמעו מצוין את קריאתו של ראש הממשלה להעביר בהקדם את "חוק הצמח". העולם לא מחכה לישראל שתביא את בשורת האור הירוק. בקנדה, ארה"ב, ומדינות רבות בעולם שואלים מה יקרה כאשר בארץ ישראל הקנאביס יהפוך לחוקי? איזו הפתעות תמציא לי לנו ISRAEL, הסטראט אף ניישן הזו ? אלופת העולם בגידול חקלאי? מה עוד היא מסוגלת לעשות? עוד נדון בכך בע"ה. מה בינתיים? זכרו שהכדור אצלכם, חומות השריון של הדמגוגיה כנגד הצמח כבר נפלו לפני שנים, המתנגדים יושבים חשופים בטירות שלהם, צופים בהמונים שבוזזים להם את השדות, ומתפללים למי יודע למי הם מתפללים שלא מגיע להושיע אותם, תודה לאל.

רכבת הלגליזציה מגיעה ליעדה הסופי, לא משנה אלו חוקים ימשיכו להמציא שמה בוועדות השונות, הלגליזציה תתרחש בע"ה. והאופן היחידשיאפשר פיקוח על המחירים ועל איכות הצמח, הוא שוק חופשי אמיתי, שוק כזה שיאפשר בנקל לגדל במסעדה עציצים הישר לתבלין של הסלט, לקנות תוצרת מקומית בשוק או לקנות זן ייחודי ואיכותי במחירים מופקעים. המגוון בשוק כזה יהיה משלל הזנים הקיימים במציאות, ולא זה שמשרד הבריאות הכריע, קבע באיזו ועדה שאפילו בג"ץ לא יכול להתערב. הרכבת מתקרבת ואף אדם\תאגיד\וועדה לא יכול לעצור אותה:

שבת שלום, שחררו את עמוס סילבר.