אתם מטיילים…כל שבוע או כמה ימים עוברים למקום חדש, אין אפשרות לקחת את הסמים איתכם לנסיעות ארוכות כי זה מסוכן אז לוקחים כמות קטנה רק ליום יומים ראשונים – מה שאומר שכל פעם צריך להתחיל מההתחלה ושאני אומר להתחיל מההתחלה אני מתכוון לזה שצריך לחפש מאיפה לעזאזל אני מביא לעשן ?!?!?!

כאדם שמעשן הרבה שנים (בערך 13) אין דבר כזה ללכת לישון בלי לעשן – פשוט אין ! מה שגורם לי לעשות הכל כדי לעשן משהו בסוף היום ולזרוק ת'ראש על הכרית בלי לחשוב יותר מידי,

אני נוחת בריו דה ז'נרו שם האמת זה ממש לא בעיה הולך לים מדברים עם ההיפים ובום יש לך קובייה של ירק דחוס שעושה סטלות מפחידות !

הבעיות מתחילות שאתה מטייל במקומות שהם יותר חורים ושם זה כבר יותר בעיה וקצת יותר סיכון, אחרי בערך חודש שאני מטייל הגעתי למקום בשם Campo grande העיר הקרובה ביותר למשולש הגבולות ברזיל – פרגוואי – בוליביה מה שאומר הרבה מאוד סמים באזור !

אני מגיע בשעת בוקר – שזה משהו טוב יש לי את כל היום כדי להתארגן על משהו, אני מגיע לגסט האוס ומרוב הישראלים שחרשו את המקום (את ברזיל בכללי) יש בהרבה מקומות נותני שירותים שפתאום מפתיעים אותך ויודעים קצת עברית, בכל אופן אני מגיע והבחור שמקבל אותי זורם כזה מצחיק וגם יודע כמה מילים בעברית אבל למזלי גם מדבר אנגלית אחרי חצי דקה איתו שהוא מראה לי את החדר כביכול כאילו זה מעניין אותי עכשיו אני אומר לו טוב שמע אחי מאיפה אני מביא פה לעשן ? אההההה לעשן אין בעיה עוד שעה נלך להביא, סבבה מתאים לי אש עוד שעה….

כעבור שעה וחצי הוא בא לחדר אומר לי יאללה בוא נלך…יאללה הולכים יוצאים מהגסט האוס ומתחילים לצעוד, אני כמו כלבלב ממושמע הולך עם הבחור כי מה לעשות צריך לעשן בסופו של דבר,

הולכים הולכים הולכים משהו כמו חצי שעה, אני אומר לו תגיד אחי מה המרחק לשם ? עוד כמה זמן אנחנו שם ? הוא אומר לי אה צ'יק צ'אק בערך שעה. מה שעה?!?!?  עכשיו עוד שעה ללכת בוא ניקח מונית אני ישלם, הבחור אומר לי שאי אפשר המשטרה מסתכלת על השכונה שם ואי אפשר להיכנס במונית, טוב נו…בוא נמשיך ללכת.

כעבור עוד שעה וחצי של הליכה (סה"כ שעתיים!!!) אני מגיעים לשכונת פחונים משהו פחד אלוהים, חום מטורף ואני לא מבין איך אפשר להיות בתוך התנורים האלה לעזאזל ??? מעבר לזה שחם והלכנו מרחק מטורף אני מבין פתאום גם שהוא לא ממש הולך למישהו מסויים שהוא מכיר,  כאילו אין לו פה כיוון שהוא קונה ממנו קבוע, התחלתי להילחץ שאני הולך לחזור בידיים ריקות והוא אמר שאין לי מה לדאוג תכף נראה מי מישהו נשאל אותו. וואלה ראינו בן אדם – רבע בן אדם ליתר דיוק נרקומן מרוח על איזה עמוד תאור מזיל ריר על עצמו, הוא הולך אליו שואל אותו תגיד למי יש מריחואנה? הוא אומר לו תיתן לי 10 ריאל (20 שקל כשאני הייתי שם) אני יגיד לך . אמרתי אין בעיה נשלם לו את העמלה הזאת שישבור קריז. בערך אחרי 10 דקות של הליכה מגיעים לקבוצה של ילדים יושבים על הרצפה הנרקומן מצביע על קבוצה של ילדים שיושבים על הרצפה, והבחור שבאתי איתו הולך לכיוונם – הנרקומן כבר דורש את העשר ריאל ממני אז ישר הצבעתי לו על הבחור שבאתי איתו,  בינתיים הבחור שהגעתי איתו לשם מתקרב לחבורה ומדבר שם עם מישהו ואז קורא לי, אני מגיע אני רואה שהיה איזה מבוגר בין כל הילדים האלה הוא שואל אותי כמה אני רוצה ? אמרתי לו ב50 (100 שקל) הוא שואל ומה עם לבן ? לא לא אחי זה אני לא אוהב…רק ירוק, למה ? תיקח לבן תאמין לי יותר זול! לא תודה רק ירוק. אוקיי, הבחור  שולח את היד ומושך סקייטבורד ואני שם לב שיש לו מלא ברזלים מחוברים ליד ושהוא בלי 2 רגליים, הבחור לוקח את הסקייטבורד מתיישב עליו ומתחיל לדחוף עם הידיים ואומר לנו לבוא אחריו, בדיוק 20 מטר אני מחוץ לפחון שלו הוא נכנס אנחנו מחכים לו בחוץ, הבחור יוצא עם פלטה בגודל של פקט סיגריות של ירק דחוס, חותך חתיכה בערך בגודל של קופסאת סיגריות ומושיט אותה לכיווני ואני לא מבין מה הוא בדיוק רוצה? זה שלי ? הוא רוצה שאני יראה שזה טוב? כי לא יכול להיות שכל הכמות הזאת ב50 ! וואלה כן, זה שלי…מבסוט עד הגג  אני מתחיל לצעוד עם החבר לכיוון היציאה מהשכונה, אחרי 3 דקות הליכה אני מתחיל לשמוע מאחורה מרחוק קריאות ושריקות, אני מסתובב אני רואה את הנרקומן שלקח אותנו והבטחנו לו 10 ריאל, רץ בזיגזג נגנב על העשירייה שלו אני אומר לחבר מה בוא ניתן לו 10 ריאל הוא אומר לי לא לא על תעצור תמשיך ללכת אל תסתובב אליו אפילו, יכול סתם להיות איתו בלאגן. המשכנו בהליכה מהירה ויצאנו מהשכונה  הפעם אמרתי לו תשמע אני לא מוכן ללכת את על הדרך הזאת עם חתיכה ענקית של ירק בתחתונים, נוסעים במונית ! טוב יאלה ניסע במונית…זהו!

מבסוט חזרתי למלון כמובן שישר גילגלתי אחד וצללתי לשינת צהריים..

תמונה של מה שקניתי בקמפו גרנדה:

תמונה של מה שקניתי בקמפו גרנדה:

 

ניפגש בסיפור הבא שלי

קובי קורקוס