סופר-מרקט למריחואנה, מחסן בגובה, איך שלא יקראו לה, קולרדו בקרוב עשויה להיות מקום לידתה של חנות ענק למכירת מוצרי מריחואנה.

מפתח בדנבר הגיש הצעה לבניית מבנה ענק בסכום של 5 מיליון דולר באיגל. המבנה הענק, שיתפקד תחת השם "הרי רוקי קמוענאות טהורה למריחואנה", יכיל חנות בחזית בגודל של 570 מטר מרובע, שטח של כ – 2000 מטר מרובע שישמשו לגידול פנימי של הצמח. 4000 מטר מרובע ישמשו כחממה, 350 מטר מרובע עבור מעבדת הפקה של הצמח, 350 מטר מרובע עבור מוזיאון של תקופת האיסור, ועוד 1000 מטר מרובע יתפקד כ-"שטח מסחרי נוסף".

ועדת התכנון והבנייה של איגל בחנה את ההצעה השבוע, ולמרות שהיו כמה סקפטים, הם אישרו אותה, על ההצעה עכשיו לעבור את ועד העיר עבור אישור אחרון. "היו ויכוחים רבים בנושא הגודל העצום של המבנה", אמר חבר הוועדה טום בוני, "כמה חברי וועדה הרגישו שהוא לא תואם את אופי העיירה".

נציגים של תעשיית הקנביס של קולרדו הבטיחו שהם מתכוונים לעבור על ההשגות כדי להקל על דאגות הוועדה וכדי ליצור את "יעד המירחואנה המוביל של האומה". איתן מתעשית הקנביס של קולורדו אומר: "חנות הרי הרוקי תהיה יעד עבור תושבי קולרדו ומבקרים לבוא ולבקר לא רק בשביל מוצר איכותי ומוצרים נלווים, אלא כדי ללמוד על פלאי הקנאביס, ועל 90 שנות האיסור האחרונות, הם יוכלו להינות מהמתקנים הרבים שלנו וגם לשבת בגנים הבוטאניים על כוס קפה."

בפברואר 11, מתוכנן שימוע ציבורי על ההצעה.