זוכרים את הערס ההוא מבית הספר?

זה שהיו לו את שיטות ההתעללות הטובות בעולם…

זה שבהפסקת 10 היה מוציא אותך ל"טיול"..

זה המסומם שתמיד איים לא להסתכל עליו כי הוא ידאג שנצטער על זה ? 

המתנדב המאיים

אפשר לדעת למה שאתה מתחנן לשוטר שיקשיב לך הוא אומר לך דבר, אבל לא מסתכל לך בעיניים?

נראה לי שבאיזה מקום גם לכלבים האלה, שלפעמים נראה שעושה להם כל כך טוב שלמישהו אחר רע – אולי יש טיפת מצפון בלב.

לא התכוונתי לספר אבל אני בסערת רגשות!

הרגע אני חוזר מהעבודה עם הרכב , עובד 7 ימים בשבוע ולפעמים גם 20 שעות ביום כדי לפרנס משפחה עם מצב לא קל בכלל, שתי אחים נכים וחולים בשיתוק מוחין , עסק משפחתי כושל ומפסיד, ואני חייל בן 20 קורע את עצמי כדי לפרנס את המשפחה הזאת בכבוד.

בצד הדרך עומדות 5-6 ניידות מונעות , בפנים פול מזגן וכל הדלתות פתוחות, טוב לא נדבר על כך שהכול על חשבון משלם המיסים – מה שפתאום גרם לי לחשוב שאני עובד בערך רבע יום כדי שהם יוכלו לבזבז את כספי .

מתנדב מתלהב מבקש ממני לעצור בצד ואני עוצר .

שלום רישיון ורישיון רכב הוא מבקש ואני מביא לו, שתית משהו היום? ואני עונה בתשובה שלילית , מתבקש לבצע בדיקת ינשוף ועובר אותה בהצלחה.

התגלה שאין טסט באוטו, השוטרים מיהרו לפסול את הרישיון ולהוריד את הרכב מהכביש לאלתר, וכל זאת ביחס מזלזל , רע , פוגע , מה שגרם לוויכוח עם חבר שהיה איתי.

הערנו למתנדב שזה מסוכן שהוא עוצר רכבים לבדיקות ממש באמצע כביש ראשי ולא מבקש מהם לרדת לשוליים, הוא בתשובה ענה בצורה חוצפנית והפציר בנו תוך כדי קבלת גיבוי מלא ממפקד המבצע הקצין האחראי שהוא ״ עושה מה שבא לו כי הוא מתיר לו זאת ״ ושאני חוצפן שבכלל העזתי לפנות אליו – ועוד מילה אחת הוא ידאג שאני אצטער על זה. 

פלאש באק נוראי תקף אותי – מאותה שכונת עוני בבאר שבע שבה גרתי כילד, אחד המסוממים המוכרים בשכונה תמיד היה מפחיד אותנו ואומר לנו כילדים- לא להסתכל עליו כי הוא ידאג שנצטער על זה .

משטרת ישראל שלום! אני מקווה שאותו מתנדב זה לא אותו מסומם עבריין שאני זוכר כי אם כן לא נראה לי שיש פתרון סביר באופק למצב הנוראי שנוצר פה , לכאוס בכוחות שיצרתם , עבריינים עם מדים, צבא גרילה, נוכלים מקצועיים, עברתם כל גבול. 

האלמוני