לאחרונה ביליתי בהופעה של להקת מטאל מפורסמת בפראג, וכמובן שהייתי צריך להתארגן.

עברתי אתר אתר באינטרנט ובדקתי את המצב החוקתי של הצמח המופלא בפראג, והתברר לי כי בפראג, מריחואנה נחשבת ל"כמעט חוקית".

שלא תתבלבלו, מריחואנה לא חוקית בפראג בשום צורה, אך המשטרה מעלימה עין מכל אלו שמחליטים לעשן. כל העסקאות מתבצעות בחדרי חדרים, שכן עפ"י החוק בפראג – אסור לקנות ולמכור, רק להחזיק בכמויות קטנות.

התברר לי כי בבר קטן בשם "Chapeau Rouge" שנמצא בעיר העתיקה, ברחוב "Jakubska 2", קיים דילר איכותי בשירותים של הבר רוב שעות היממה. הלכתי לשם עם חבר, ישבנו ושתינו בירה.

הבר ממוקם ישירות במבט למסדרון המוביל לשירותים, כך שאפשר לדעת בוודאות מתי הדילר נמצא שם. הברמנים זורמים מאוד, לא אכפת להם. למעשה, כל העם הצ'כי הוא מאוד ליברלי בהקשר הזה.

ראיתי התקהלות ליד שירותי הגברים, אז החלטתי לקום ולהסתכל אם הבחור הגיע. נכנסתי, והיה תור של לפחות 6 אנשים לפניי, שיצאו מאושרים מהגג. הדילר, דרך אגב, בן אדם מאוד נחמד, החליט להביא לי חתיכה נוספת של צמח בגלל שהוא חיבב אותי.

בכל מקרה, קניתי 3 גרם ממנו במחיר של 750 קורונות, שזה שווב ערך לכמעט 130 ש"ח. הסוג השולט שם הוא ה"Skunk", שאני אישית מאוד אוהב.

קחו בחשבון – את החומר אתם מקבלים ביד, ללא שקית או אריזה כלשהי, קח שעדיף שתביאו איתכם שקית כלשהי לשים אותו בתוכה, כדי שלא יעוף לכם ברוח הצ'כית הקרה. תהנו (:

 
תודה למטייל שתרם לנו מנסיונו!
רוצים לעזור לעוד מטיילים? תשלחו לנו הודעה פרטית ל-דף הפייסבוק או כיתבו לנו דואר ל-legalize.co.il@gmail.com.