אז מי היו לנו עד היום….בואו ניראה

זה התחיל עם הבדיחה בשם איוב קרא,  איוב קרא תפקד באותה התקופה כיו"ר הועדה למלחמה בסמים

בואו ניתן לוידאו לדבר

 

 

וכמובן אחרי שפרש מתפקידו…נכון, זה אותו ח"כ, יש היום פרח על שמו

 

ass

 

חיים מסינג יו"ר אל סם לשעבר

 

שנת 2004 מתוך המחירון

מנגד, ברשות, תוקפים את מארגני האירוע המעבירים "מסרים כפולים וחצאי אמיתות לבני הנוער", בנוגע למה שהם לכאורה "סמים קלים". מנכ"ל הרשות, חיים מסינג, תקף את ברונפמן, שמתבטא לדעתו ללא ידיעה מעמיקה בנושא. מסינג הודיע שהרשות תציג בקרוב מחקר יישומי ראשון מסוגו על השפעות המריחואנה.

יום שבת, 8 במאי 2004

Fullscreen capture 26102013 210635.bmp

 

 

חיים מסינג, לשעבר ראש הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול. אותו מסינג אחראי לכמות נזקים אדירה לחברה הישראלית, ובמיוחד לניסיון המגוחך לטעון שכל הסמים שווים בהשפעתם ובחומרתם. כשאתה אומר לילד צעיר שמריחואנה והרואין זה אותו דבר, אחרי שהוא יעשן קצת חום הוא יבדוק איך זה להזריק הרואין, כי זה הרי אותו דבר.

 

נכון להיום, כשהוא לא מקבל כבר שכר על תפקידו

15.08.10

"לא כל הסמים אותו דבר" 

חיים מסינג, מי שכיהן במשך יותר משש שנים כמנכ"ל הרשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול, אינו דוחה על הסף את טענות החתומים. בשיחה עםויי-נט,מפתיע מסינג ואומר כי "הצדק אינו מוחלט, לא בקביעת הדורשים חקירה ולא בצד השני. המדינה אינה יכולה לאפשר גידול סמים או שימושו באופן חופשי, אך אי אפשר להיות עיוורים ולומר כל הסמים אותו דבר. טעות היא להעביר מסר שלילי ושיקרי, והקיצוניות מצויה כאן בשני הצדדים".

על פי מסינג, "המדינה צריכה לומר לפחות לעצמה את האמת: ההתמודדות עם היצע סמים היא קשה מורכבת ואני לא בטוח שבאמצעים הקיימים ניתן להצליח בה. לכן אני בהחלט חושב שמירב ההשקעה בסמים והאלכוהול צריכה להיות מופנית לביקוש – להתרכז באוכלוסיות מסוימות ולא בכלל האוכלוסייה

 

הלאה..נעבור לג'ודי מרובת שמות המשפחה

 

יו"ר "אל סם" לשעבר, ג'ודי ניר מוזס שלום,  בתוכנית של אושרת קוטלר "על סם" .מדברת על מה שהיא הכי אוהבת בעולם….

סמים הפרק המלא עם הפנינים של ג'ודי מרובת שמות משפחה

 

וזו ג'ודי האמיתית

 

rit

 

ri

ונעבור לאחד והיחיד שעדיין משמש בתפקיד ומקבל שכר, יאיר גלר, מה הוא יאמר בעוד כמה שנים? 

נחיה ונראה