אינני יכול לשתוק עוד. אני יושב בסובלנות המותאמת לאדם במעמדי, אני מבין את זה שעבדו עליי שמה למעלה ולמעשה אני חלק מהרוב, הרוב השקט, זה שיכול להרשות לעצמו לשבת בסובלנות ולתת לאירועים להתרחש לפי רוצונו. התמדית השקרית של מיעוט מושפל התפוצצה לשברירי אור קטנים אל מול המציאות. אני אחד מיני רבים התומכים בלגליזציה מסיבות שונות. השקרים שנבחרינו האמינו בהם בלב שלם' שאנחנו מיעוט, אלו התומכים בלגליזציה, שאנחנו סוג של זומבים חסרי עמוד שדרה. האשליות הללו התנפצו כגלי ענק על הכנסת.

אני יושב וקורא כתבות פה ושם על מה עתיד להיות, מה הולך לקרות, מה צריך שיהיה ומה רצוי. אני הולך לגלות לכם מה הולך לקרות בעניין הזה. במילים אחרות, "ספויילר" מי שעוד מתכוון לצפות בפרק רצוי שיפסיק לקרוא, אבל לא לפני שאחדד פן חשוב של העניין על העתיד המוזכר למטה. האיסור איננו אלא פשע, פשע כנגד האוכלוסיה, פשע שאיננו עומד לבדו, הוא חלק ממערך שלם של פשעים שהשלט-הון מייצר להנאתו כנגד האוכולסיה. יש לתת לכך את הדעת, ולענייניו העתיד:

ובכן דבר ראשון שהולך לקרות, הוא שאף אחד לא הולך לומר לנו, הציבור התומך בצמח ובבני אדם, מה הולך לקרות!!! ומה שזה אומר הוא שאנחנו, אני אתם הם אלו שייקבעו מה הולך לקרות. ואיך נעשה זאת? בקלות כמו שעשינו עד כה. טלפון, פקס, מייל תמשיכו אל תוותרו להם לנבלות בשלטון עד שלא תהיה פינה אחת על פני המדינה הזו שלא ניתן יהיה בה לגדל את העשב הזה, זה הכול.

ליצמן הצורר לקח לי, שראל השיקוץ הטמא שתתה לי, נכון אנחנו מאשפרים את זה, אנחנו מאשפרים את זה, אנחנו נותנים לזה לקרות אבל זה לא אומר שום דבר. תנו להם לחוקק את חוקיהם הנלוזים שימשיכו להונות ולשקר, הם כבר שקופים וערומים. אדם, כל אדם שאומר/קובע/מחוקק שהצמח שייך לו או למשרד שלו או לחברה שלו הוא אדם שבבוא הזמן יסולק בבושת פנים מהחברה.

תתעלמו מכתבות תבוסה, היום שבו ליצמן אמר את המילה קנאביס בפה מלא, בכנסת, אותו השר שבמצמוץ עין יישמח להרעיל את כולנו פה. אותו 'אדם' התכופף ולו במעט בגלל הגל הירוק ששותף את הארץ שלנו. אותו היום הוא יום ניצחון!

כל אחד ואחת בדרך שהוא רואה לנכון, יש לעודד את התומכים להוקיע את המושחטים/חסרי עמוד שדרה, המובלים באף להונות ולפגוע בציבור. אפילו להרים ידיים באוויר ולזעוק "אלוהים שחרר אותנו, שחרר אותנו ואת הצמח" יעשה את העבודה, תודה לכולכם אנחנו ענקים.