האיש הזה, שלדון אדלסון שמו, קנה "סוס" שמנהל לנו את המדינה בשנים האחרונות. ה"סוס הנכון" שלו למרות כל ההזדמנויות שניתן לו על ידי הציבור כמו ועדת טרכטנברג, בחר שלא לפתוח את הפה בנושא לגליזציה

שלדון אדלסון מאחורי יותר מ 80 אחוז מימון של מסע השמצת הצמח הפלורידה. נובמבר 14

שלדון מממן את מסע ההשמצה נגד הצמח בפלורידה. נובמבר 14

מתנגדי הלגליזציה מקבלים כספים ותומכים כולל שלדון אדלסון. יוני 14

מגזין המהפיכה הטבעית מדרג אותו במקום ה-4, מתוך עשרת המתנגדים הגדולים ללגליזציה.

אבל רגע זה עוד לא הכול, כאשר אתה שלדון אדלסון, מותר לך להחזיק בשתי דיעות הפוכות, מבלי שאיש יאיים לאשפז אותך:

בזמן ששלדון מתנגד ללגלזיצה, שלדון מממן מכון מחקר מוצלח בנושא… מריחואנה. חוקריו מראים במחקרם שקנאביס יכול להוות טיפול מועיל בטרשת נפוצה. שלדון אדלסון שמתנגד ללגליזציה מחזיק מכון מחקר שמוכיח שקנאביס יעיל נגדת טרשת נפוצה?!? אז רגע אדלסון מתנגד ללגליזציה בגלל שהמכון שלו מוכיח שמדובר בתרופה? אין צורך להיכנס לספוקלציות יש כאלה מספיק ברשת.

מדוע כל שופרות ה'נוני' במדינה, שדואגים להכפיש את ראש הממשלה לשעבר בכל יום, עסוקים בלהכפיש את ביבי ואת אשתו על בקבוקים וגננות? מדוע אינם תוקפים את ביבי ואת שלדון בנושא כל כך חשוב? מדוע בשמאל לא בוחרים להעלות את הנושא? היש נושא חשוב יותר מהניסיון לעצור את פשעי האיסור ולנסות להתחיל להציל חיים?  איש לא תומך בלגליזציה בפוליטיקה הישראלית, בכל קצוות הקשת הפוליטית הקריאה היא אחת: "פשעי האיסור יימשכו, ואנחנו נמשיך לבצע את פשעי האיסור".

הגיע הזמן לטפל בפוליטיקה הישראלית כמו שכופה עלינו דיקטוטרת הרפואה בטיפולי הסרטן, הגיע הזמן לבצע טיפול כימו"טרפי" בכנסת ישראל, להוציא את הדם הישן, המזוהם והמושחת, והלכניס במקומו דם צעיר וחדש.אני לא יודע מי ראוי להנהיג אבל אין לי ספק מי ראוי שלא ינהיג: אדם שבנושא חשוב כמו זה, ובזמנים כאלה שהעולם מתעורר לשקר הגדול הזה, בוחר לגמגם ולהתעלם, אבדה לו זכותו למשול!!!