האם אנחנו באמת צריכים THC? אותו רכיב שגורם ל'היי' המשוקץ שכל כך מרתיע כלכלנים, עסקנים, נוכלים ושרלטנים שעוזרים למחוקקים שלנו להפוך את המדינה הזו טובה יותר לכיס של עצמם? התשובה היא כן. ממש כמו CBD שהפך מקנבינואיד הרשע לפשרה עבור אותם נוכלים שמנהלים את המדינה, גם ל-THC יש יתרונות רפואיים, יתרונות שעלולים להרוס לחלוטין תעשיות שלמות שניזונות מחוסר הבריאות שלנו. כנראה זו הסיבה שלא תשמעו על המחקרים הללו שמהללים ומפארים את ה-THC במקומות אחרים:

1. הקלה על כאבים – חולים רבים הסובלים מכאבים סובלים ממצב שבו מערכת העצבים נפגמה. מחקרים מראים שרכיבי הקנאביס מפעילים קשרים במערכת העצבים שחוסמים את סימני הכאב מלהגיע למוח. ה-FDA בכבודו מאשר ש-THC יעיל כהקלה על כאבים:
"מנה קטנה של THC מספקת ירידה של כ-30% בעוצמת הכאב בהשוואה לתרופת דמה". בעוד שעדיין הממשלות מסרבות למבחן אמת בבני אדם, הקשר בין THC במנות קטנות להקלה עצומה בכאב, קיים גם קיים.

2. הקלה מבחילות והקאות – בראשית שנות ה-80 אישר אותו FDA תרופה בשם 'מרינול' לטיפול בהקאות ובחילות עבור חולי סרטן. בתרופה רכיב ה-THC אשר יוצר במעבדה. ההבדל הוא בכך שאיננו קרוב ברמת הפעילות שלו מול הרכיב בצמח, הסיבה לכך היא שיש יותר מן הנראה לעין מבחנות המעבדה כדי שיהיה אפשר ליצור אותו בתנאי מעבדה. ב-1995 מגלה מחקר שגם THC-8 יכול לעזור לילדים חולי סרטן נגד תופעות הלוואי הכימותרפיה, בחילות והקאות.

3. מגן ומחדש תאים במוח – עוד סיבה מדוע ה-THC כל כך מסוכן לבעלי העניבות. בניגוד לאלכוהול שהורס את התאים במוח, מצב שמאפשר למכור לנו כל זבל חדש שניתן לחשוב עליו, ה-THC המשוקץ מגן על התאים במוח, ואפילו משחזר תאים שנהרסו כתוצאה מאותו משקה פופולרי ומומלץ הרבה יותר על ידי משרד הבריאות, האלכוהול. גם אלצהיימר איננו בעיה עבור משתמשי הצמח. אנשים שמתחילים להסתובב ברחובות עם מוח מתפקד? זה סכנה ליוצרי הסמכות שממשיכים לנסות ולמכור לנו שהם יודעי כל, ושמה שמניע אותם זה "שלום הציבור" כשהם מאפשרים לנו ברוב חסדם לעשן ניקוטין מהול בזפת.

4. עוזר להירדםלנשום טוב בזמן השינה כנראה שזה רע. עייפים שנישאר זה טוב, טוב לבלבול, כשגלעד ארדן חוזר ואומר "זה מסוכן, זה סם", זה פשוט קל יותר להאמין כשאנחנו ממש עייפים, החזרתיות בתוספת העייפות יוצר את האפקט המתבקש: אוכלוסיה ממושמעת לשיגיונות בורא ויוצר תרבות ההונאה הזו. אם זה עבד להיטלר למה שלא יעבוד לכמה ליצנים שמקבלים משכורות כדי להמשיך ולהונות את הציבור בנושא כל כך פעוט כמו בריאות הציבור, או שכתוב המציאות או מה שלא נקרא לצבע חום הזה שאיננו חשיש ובטח לא כיף שמסתובב ומאציל את ניחוחו במסדרונות הכנסת.

5. טיפול יעיל נגד פוסט-טראומה – הדבר האחרון שמנהיגי הספינה הזו שנקראת 'ישר-גיהנום' צריכים זה שנתחיל לתפוס את המציאות בפרופוציה, הם צריכים אותנו קופצניים כשסגן שר הבריאות מכריז שנפלה טעות ולמעשה הקנאביס הוא צמח מסוכן. האמת רחוקה אלפי שנות אור ירוק. ישנם פסיכיאטרים הטוענים שקנאביס הוא התרופה היחידה נגד PTSD. מחקרים נוספים מראים שלצמח, THC בייחוד, יכולות להקל על תופעות של המחלה כגון: סיוטים, פלאשבקים, דיכאון.

לא דיברנו על סרטן, תעשיית המליארדים שגם בה ל-THC מקום של כבוד במלחמה, מחלות הקשורות למוח ולמערכת העצבים ששוב ה-THC מככב בענק, או אסתמה שהודות לטיפול 'מוצלח' [ממש כמו הטיפול המוצלח בצמח] במערכת האקולוגית של העולם, זיהום נהרות ונחלים, זיהום אוויר, הופכת למגיפה בעיקר בקרב ילדים. גם דיכאון איננו מכת גורל כשמדובר ב-THC. איך שלא נסתכל על זה, לצמח יש הרבה יותר יתרונות מהסמים החוקיים שמסופקים בשוק.

המחשבה שאת ארון התרופות ניתן להחליף בגינה ירוקה היא מסוכנת עבור תאגידים שלמים שניזונים מהכאב, מהחרדות, ומהתסמינים שמורישים לנו התרופות שאותן חברות מייצרות. האם העובדה הזו כשלעצמה מצדיקה את המשך סיפורי המעשיות שאנחנו שומעים מפי אותם נבחרים? הממשל ברובו, ימין ושמאל כאחד, ממשיך לבחור בהונאה, בשקר שמוביל למוות. מוות ממחלות ומוות מתרבות צריכה של סמים ממכרים קשים, וחוקיים.

רשימת היתרונות של הצמח הולכת וגדלה מדי יום, כתוצאה מהעובדה שבגוף ישנן מערכות בכל תא, שערוכות לקלוט את רכיבי הצמח ולהשתמש בו כנגד בעיות שונות. הגוף עצמו מייצר את אותם הרכיבים בצמח לאותן המטרות. אבל זה לא מבלבל את המחוקקים השולטים בקביעת המציאות ביד רמה מלהמשיך ולשחק את המשחק ההרסני הזה שפוגע ברבים חפים מפשע. לא, עד שלא ירעדו אמות הספים של אותם מחוקקי הפשע, אנחנו נמשיך לשמוע מפי הנבחרים שלנו את השקרים הללו, שקרים שימשיכו לעלות בדמם של משלמי המסים.