בס"ד

הכזונה יעשה את אחותנו ?!

כך שאלו שמעון ולוי את אביהם יעקב כאשר נאנסה אחותם דינה. חמור הבן של שכם, מהעיר שכם ראה את דינה יום אחד ונדלק קשות. אז הוא החליט פשוט לקחת אותה לביתו ולשכב איתה ללא הסכמתה.

זה בערך סוג של מה שקורה היום רק שברשות החוק אנחנו כבר יודעים שאסור לנו להיות כל כך ישירים. אי אפשר לשאול קטינה אם היא רוצה לצרוך סמים, אבל אפשר לפתוח קססה לשים אותה על השולחן ולגלגל. את השאלות היא כבר תדאג לשאול בעצמה היא הרי ילדה ומה שהביא אותה לשם זו הסקרנות שלה.

אוקיי אז אתה והקטינה במצב שהיא לוקחת את הסם בעצמה או מבקשת ממך (מה תגיד לה לא?) עם קצת וודקה, ובלוטת ההיפופיזה של נערה בגיל ההתבגרות תדאג להפריש כ"כ הרבה הורמונים שהיא לא תזכור מה קרה שם בכלל.

אין מה לומר -קוקטייל מנצח.

גוף של נערה הוא גוף שעדיין לא סיים להתפתח כמו כן גם התודעה שקשורה למוח. יצרים ותחושות עדיין חדשים לגוף שנמצא בעולם 15 שנים תמימות וכמו כן גם הדעת אשר אותה התקשורת דואגת להזין בערכים של כסף , תהילה פרסום ויופי. זה הוא דור שלם שמזריקים לו טונות של שנאה וביקורת עצמית, ומינון גבוה של שאיפות לעולם הזוהר.

אז מה הפלא שבאופן טבעי הן נמשכו לשם ?

כדי להכנס לעולם הזוהר צריך יופי כי מתי לאחרונה ראיתם שחקנית שמנה או מכוערת ? בשביל להיות יפה ולהתקרב לביצת הסלבס צריך כסף. אז באמת זה עד כדי כך מפליא כשלנערה שהמח שלה מוצף במידע שכזה , בעלת סקרנות ויצר הרפתקני תסרב לקבל מתנות ותשומת לב גברית מה"אליל" שלה ?

היא לא צריכה לעבוד בארומה או בחנות בקניון כמו שאר החברות שלה יש לה את האשראי של אייל , היא הולכת להופעות ומבלה בבתי מלון מפוארים עם הפמליה המלכותית ביותר במדינת ישראל. היא על הגל מגשימה את החלום של כל נערה שניה או שלישית בארץ.

רק שהיא לא יודעת שבעוד מספר שנים כשהיא תרצה זוגיות אמיתית היא לא תבין למה היא לא מצליחה למצוא גבר שיעריך אותה ויאהב אותה בזכות מי שהיא. היא תתחיל לחפש את הפגמים בגוף שלה או במראה החיצוני כי רק איתו היא יודעת לקבל את האהבה . היא תתחיל להבין שבגיל 15 היא לא הבינה כלום ממה שהיא עושה בטח לא כשמדובר בסבאל'ה בן 61. היא תבין שהיא רק רצתה שיאהבו ויעריכו אותה ואותם גברים ניצלו את העובדה שהיא מסונוורת מהאורות הגבוהים.

בשביל הגברים הללו – הבחורה מסתכמת בתור מספר בפלאפות ובתור מספר לאותו לילה זאת האמת העירומה.

אז מה אצבעות מאשימות ?

זה לא קשה יותר מדי, שכל אחד יצביע על זה שלידו וגמרנו. ערוגה רקובה ? לא נשמה זה שדה רקוב מהיסוד שלו כי זה לא רק הם המספרים מראים נתונים גבוהים הרבה יותר של הטרדות מיניות וכיוצא בזה. נכון אז עכשיו מדובר באיזה אושיה לאומית שאף אחד לא יזכור בעוד כמה זמן , אבל מה שמטריד זה קו המחשבה שאנשים משתמשים בו כדי להצדיק ולרחם על הנאשמים.

"חבל שמחקתי את הסרטון שהיא יורדת לי ומחיכת "

ככה אמר הסבא בן 61 , אבא של הזמר על אחת הקטינות , היא מחייכת כי היא ראתה קצת פורנו סבאל'ה, כי היא לא יודעת להציג את עצמה בצורה אחרת סבאל'ה. היא תופסת את העולם שונה ממך, כן קצת כמו ילדה. אם הייתה איזה שהיא פעימה תקינה של לב בקרבך היית יכול למצוא רחמים על הילדה שמחפשת אהבה או תשומת לב .

באותה מידה הוא היה יכול לנצל את אחותך, אחיינית שלך, חברה שלך או הבת שלך, ואם את בת 15 אז גם אותך.

התקשורת רוכבת על הגל של הסמים כאילו עצם השימוש בסם זה מה שגרם לילדה לרצות את אשר נעשה לה. כולנו יודעים שעישון מריחואנה מקסימום גורם לסטלה של ריחוף .אך בעצם הסמים לכשעצמם לא משכנעים אף אחד לעשות דבר מה , אך בסיטואציות מסוימות עם אנשים בעלי השפעה שלילית יוכלו להשתמש בסם לרעה ולנצל את המצב התודעתי של הנערה באותו הרגע. מאחר ודעתה של נערה אינה מגובשת דיה להתמודדות עם השפעת סם שאינו מוכר לה בעיקר תחת לחץ חברתי כמו שהופעל באופן אוטומטי מתוך נוכחותן במסיבות הללו.

וכמו שנאמר- אקדחים לא הורגים אנשים, אנשים עם אקדחים הורגים אנשים.

אי אפשר להאשים את הסמים או את האלכוהול ואולי גם לא את הכסף, אלו היו רק כלים למימוש המטרות האשמים היחידים הם מעשי הניצול.

מה שמעון ולוי עשו אחרי האונס ? הלכו שניהם והרגו את כל יושבי שכם עד היסוד, ולאחר מכן יצאו למלחמה עם כל שאר העמים שניסו להגן על העיר שכם.

החברה שלנו מלאה ברפש ועד שאנחנו לא נחליט להוקיע אותו ואת התומכים במעשים בכל דרך אפשרית לא נראה צדק. לא צריך לחכות להחלטת בית המשפט מאחר והדין אינו נקי, אך החברה יכולה להחליט שאת המעשים הללו היא לא מקבלת. אנחנו לא חייבים לראות או להשתתף בתכניות שמעודדות את פרסום הנאשמים, או ללכת להופעות.

אם אנחנו יודעים על מישהו שעושה דברים כאלה – כדאי שנתחיל למנוע ולא נמשיך להסתכל מהצד כמו בובות ראווה בזמן שמזיינים אותנו אנשים שיש להם קצת כסף והם חושבים שהם יכולים לקנות נערות ולשדל אותן כאילו היו בובות מין. תתחילו להתעורר בעוד כמה שנים אלו יכולות  להיות הילדות שלכם.

אין לי אף אחד…

לגברת לוי שוב היה מזל מסכן אלי בעלה כל יום חוזר אומלל
הילד שוב קיבל שלילי ופרצו להם לאוטו
והשכנים החמסין הגיסים עוד רגע ישגעו אותו
ואישתו לידו מה היא מנג'סת
בלי לחשוב הרבה הפוכה לתוך הלסת
"נראה אותך תעיזי ליבב
עכשיו אני מביא סכין שם לך אותו בלב"
קשה לו ורע לו וזה בא גלים גלים
חוץ מזה ממילא יש לה חרא של חיים
כל השכונה שומעת כל השכונה יודעת
אבל במקום לדבר מתחפשים כולם לדלעת

אין לי אף אחד…
שיר, לו היה לי רק שיר, שיר לשיר אותו בבוקר
שיר, לו היה לי רק שיר, לשיר אותו בערב

מנשה המגניב היה מת לזיין
כבר נשבר לו הזין תרתי משמע מלשבת ולאונן
אז הוא יוצא עם חברים לעיר
יש ים של כוסיות המגוון נדיר
מציק למלצרית ששמע שהיא נותנת
"כשאת אומרת לא למה את מתכוונת?"
הבירה בראש ומנשה מרוצה
הופס שולח יד ימין אל עבר החזה
בטח שהיא בשוק אבל מה היא תלך למשטרה?
שלוש מילים יגידו לה שם: חה! חה! חה!

אין לי אף אחד…
פעמון, לו היה לי פעמון, פעמון לצלצל בו בבוקר
פעמון, לו היה לי פעמון, לצלצל בו בערב

גם אני צעקתי "נטחנת!" מהאוטובוס
הסתכלתי על נשים וראיתי רק כוס
וזה היה לי מגניב אבל אז הייתי זבל
ויתכן שזה נראה כמו לאחוז בשני צידי החבל
אבל הגולם כבר מזמן קם על היוצר
מי שמציק הוא סוטה לא שובב לא ממזר
מי שמתעלל או מכה דחוף למאסר עולם
גם אם הוא חכ' או שדרן או כדורגלן

אין לי אף אחד…
פטיש, לו היה לי פטיש, פטיש להלום בו עם ערב
פעמון, לו היה לי פעמון, פעמון לצלצל בו
שיר, לו היה לי רק שיר, שיר לשיר אותו בבוקר

פטיש פעמון ושיר, פטיש פעמון ושיר,
פטיש פעמון ושיר, הולם מצלצל חורז ומזכיר
זה הזמן להרים צעקה לאוויר
אין אלימות שאין לה מחיר

 

גלי אסתר רפואה משלימה