הועדה מטעם איגוד רופאי הילדים, להמלצות למתן קנביס בילדים? חחח קודם תשלמו ל'טבע' אחר כך נשקול לעשות לכם ג'סטה!!!
בדיחה לא מצחיקה, וכולנו משלמים עליה. אני אוחז בידי את דוח "הועדה מטעם איגוד רופאי הילדים, להמלצות למתן קנביס בילדים" ישראל, נובמבר 2014 עליו חתומים:

1. ד"ר אבבה קמפינו גדי – מרכז הרפואי שיבא.
2. דוקטור אפרת רחל – יחידת הכאב שניידר לרפואת ילדים.
3. פרופסור ברקוביץ מתי – אסף הרופא.
4. ד"ר דגן צחי – אסף הרופא.
5. לאזריאן מורן – אסף הרופא.
6. פרופסור קוצר ערן – אסף הרופא.

הרופאים בתחפושת הללו, מסיבותם הם תורמים להנצחת השקר. אבל נמאס לי, נמאס לי להתעצבן מהרוע והצביעות הזו, ואני לא מתכוון להגיב יותר מדי. לצערי, אי אפשר לצעוק 'שקרנים נמאסתם' מבלי להתיחס למספר עובדות:

"מול הרצון של קהל המטופלים להשתמש ב'חומר טבעי' ש'אינו מזיק' ו'אינו ממכר' [צועקת הכותרת הכתובה בדוח שמסביר לנו האידיוטים מדוע כולנו טועים, כל מי מאתנו בעלי נטיות ההתאבדות שתורמים מזמנם וממרצם כדי להפיץ את האמת בנושא, והם ששת 'בעלי הידע' הללו החתומים על הדוח, צודקים]". נניח לרגע שהצדק עמם, החומר מזיק, הוא רעיל והוא  ממכר…. לרמוז שהחומר איננו טבעי? עד כאן, יש גבול עד כמה אפשר לעשות מאתנו אידיוטים:

"בבני האדם ידועים כיום לפחות שני רצפטורים [קולטנים יענו, פשוט רצפטור נשמע מאיים ושלילי הרבה יותר…] CB1 ו-CB2. [קולטן מספר אחד משפיע] על מרכזי תאבון, ובחילה והשפעה פסיכוגנית שיכולה להתבטא בחרדה ופסיכוזה [סוג קולטן מקולל זה מצוי במערכת העצבים המרכזית … סוג הקולטן השני] קשור לפעילות דלקתית וירידה בפעילות אימונו-[שקר כלשהוא]. קולטנים אלו מעורבים בדיכוי כאב נוירופטי באמצעות חסימת תעלות  הנתרן, והקטנת תופעות ריגוש יתר של מערכת העצבים הקשורה לכאב".

עזבו את כל המילם הגבוהות והמונחים הרפואיים, המסר ברור, הבנו, הקולטנים הללו המצויים בגוף האדם, ייטב היה לכולנו לו לא היו שם בכלל [בכולנו הכוונה לחברות התרופות שכן, אילולא אותה מערכת קולטנים חיינו היו תלויים לחלוטין בתרופות המרשם ומתקצרים בעשרות שנים], על כך אין וויכוח, אפילו העובדה שקנאביס מקל על כאבים מתוארת כאן בצורה מאיימת כאילו מדובר בשטן עצמו. ניחא, מה חשוב להבין פה, או מדוע מכל הזבל הזה שנקרא "הועדה מטעם איגוד רופאי הילדים, להמלצות למתן קנביס רפואי" בחרתי דווקא להתייחס להכחשת חשיבותה של המערכת האינדו-קנבינואידית בגוף האדם?

קודם כל יש בו התייחסות  למערכת. אבל חשוב מכך, המומחים בקריאתם להתעלם מחשיבותה של מערכת הקולטנים למעשה, מבקשים מאתנו להתעלם מקשרים נוספים שמספקים לנו את אותם החומרים האקטיביים בצמח. הם מבקשים מאתנו להתעלם, מקשר ראשוני כמו הקשר של אם לבנה. הקשר הזה מאציל על קשר נוסף מהם צוות המומחים שלנו מבקשים מאתנו להתעלם, הקשר הראשוני ביותר שקיים אצל כל יצור אורגני המאכלס את הפלנטה, הקשר לאמא אדמה. שכן, אין אף ייצור אורגניזם חי על כדור הארץ שאין בו  את אותם מערכות קליטה, שהמומחים שלנו כל כך מתאמצים להציג באור שלילי. במילים אחרות, אפשר לומר שההתפתחות האבולציונית שלנו, קשורה בקשר עמוק לאותו צמח. כל מי מאיתנו שמזדהה עם התחושה הקולקטיבית הזו,שהיכן שהוא במהלך הדרך איבדה האנושות את הקשר לטבע, יכול לשים את האצבע על תחילת אובדן זה, בהנחלת חוקי האיסור. המומחים הללו, בעצם מבקשים מאתנו להתכחש לקשרים הטבעיים הטמונים בגופנו, בדי.אן.איי שלנו, וגרוע מכך בנשמה שלנו, לאמא אדמה.

הם אומרים במילים אחרות: עזבו אותכם מחלב אם, עזבו אותכם מאמא אדמה אנחנו יודעים מה נכון לכם יותר מהבריאה עצמה. ומה נכון לכם אתם שואלים? גם התשובה הזו אותם "מומחים" לכאורה, בחרו לספק, והתשובה הכל כך מצערת, מאפילה על מהות המאמר כולו:

[המלצות] לרופאים בבתי החולים ובקהילה:

2. "אין להמליץ על קנביס רפואי לפני מיצוי כל האפשרויות הרפואיות המקובלות"  שחור על גבי לבן, אחרי שהסבירו לנו כמה נורא הוא הקנאביס, כמה רעיל הוא לגוף האדם, ממכר ולא טבעי, יוצא המרצע מהשק – מי שיתעקש [במקרה הזה להגן על הילדים שלו] לקיים את זכותו הטבעית ולבחור בעצמו את אופן הטיפול שלו, יזכה בסופו של תהליך ארוך ומייגע בטיפול הצמחי [בצמחי הכוונה ללא טבעי לשיטתם], לא לפני "מיצוי כל האפשרויות הרפואיות המקובלות" – רכישה של אין ספור תרופות המיוצרות על ידי חברות תרופות שבינם לבין המומחים שלנו שחתומים על הדוח, אני מוכן להתערב שאין שום קשר כלכלי כזה או אחר. כולם חתמו על הדוח מדאגה על העוולות שהאבולוציה עצמה הנחילה עלינו.

אני לא מתכוון להמשיך ולעסוק בערימת השקרים הללו אפילו לא רגע אחד נוסף, האמת נמצאת באתר זה,  באתרים אחרים. ומה שיפה בה באמת שאנחנו כלל לא צריכים 'מחקרים' ש'יוכיחו' לנו את ה'אמת' כפי שהיא מצטיירת בעיניי החוקר שבחר את האמצעים ואת התנאים להוכחת הטענה שלו. האמת נמצאת בגופנו, אפשר להטות מחקרים, אפשר להניח את התנאים שיוכיחו כל טענה, אבל עם עובדות לא ניתן להתווכח. אנחנו קשורים לצמח הזה ברמות פיזיות ופסיכולוגיות שקשה לתפוס. אני מזמין אותכם לחקור בעצמכם, לגלות את האמת שנמצאת בכם, בלי אמצעים חיצוניים כמו ששת אלו שעתידם המקצועי לוט בערפל.

כולי תקווה להתעורר מחר בבוקר ולשמוע שמספר רופאים איבדו את עבודתם ונשלחו לגלות בבושת פנים. ברור שזה לא יקרה מחר בבוקר אבל אני מאמין שזה עתיד לקרות, מוקדם מהצפוי. עבורי, המאבק איננו רק על התופעות החיוביות שיש לצמח להעניק לי, המאבק איננו קשור כלל לצמח. עבורי האיסור הנפשע הזה של השימוש בצמח שיכול לשפר את איכות חיי, הוא בסך הכול תופעת לוואי, חזית קטנה במאבק. האמת היא שמרגע שהאמת יצאה, זה רק עניין של זמן עד שהצמח יחזור למקומו הטבעי בהתפתחות האנושית ויחדש עבורנו את הקשר שאיבדנו לבריאה במהלך השנים. אבל המאבק על הזכות הטבעית של החברה שלנו להתקיים רק מתחיל:

"חברה שמזניחה, מתעללת ומנצלת את החלשים שבה, איננה שווה שעה נוספת של קיום" [ציטוט לא מדויק]