אני שומע מתנצחים ומתחנחנים כל היום מדברים: יש לשקול את הנושא בכובד ראש, אומר הצנון. צריך לעשות זאת בזהירות, תחת לקיחת אחריות אומר הגזר. וביחד מחליטים להקים וועדה, צוות חשיבה שיברר וישקול על חשבון משלם המסים כמובן,האם לשמר את אותו החוק המפלה, אלוהים. אנשים! האמת כבר זלגה אל האור וכל משוגע שחושב שניתן להחזיר את הזמן לאחור, לימי השחור, הוא שיכור. שיכור משוגע, חי בהזיה. 

תגידו לי אתם משוגעים על מה אתם מדברים? עד מתי תמשיכו לשקר ולהונות? עד שאחרון המטופלים ייטמן בבית הקברות?  מדובר פה בדיני נפשות!!! לא בסם מסוכן שמאיים על הבריות כמו אלכוהול טבק או סוכר או קניות. ממתי פגיעה בכיסם של חברות תאגיד עולה על הזכות או החשק לחיות? כן זה נכון יש זכויות, וזכותי לעשות ככל העולה על רוחי כל עוד אינני פוגע באיש או בעצמי, אך רבותי, גבירותיי: מדובר בדיני נפשות !!! הפגיעה עולה ברמה אל מול העובדה שמדובר בחומר בסיסי טבעי ובריא למין האנושי, תרומתו משמעותית למערכת החיסונית.

זכותו של אדם לעשות ככל העולה על רוחו במדינה דמוקרטית, כך אומרים, ואת החוקים לת%ת שלנו דוחפים. זה לטובתכם הם מחייכים ומחבקים, ואל תגלו לאיש כי נאמר שאתם משקרים. כן כן גם במדינה אחת שכזאת אמורים אנחנו את רצוננו לעשות. והעט שחתמה על הנייר, ותרמה לחוק האכזר הורגת היום ותהרוג גם מחר, יש לשחרר את הצמח לאלתר! אסור להמשיך ולמנוע את זכותם של עשרות ומאות אלפים, לבחור בחיים. הצמח הזה שסובל מפרסום שלילי מספק פתרון מעשי כנגד כל הסמים הפוגעניים שאתם מספקים לקרבנות, תחת הכותרות הנוצצות: "תרופת מרשם מאושרת". אין זה אומר שהמטופל חייב לבחור בטיפול כזה או אחר, אבל למה על חייו עליו לוותר? בייחוד שלאור העדויות הצמח מספק לכולנו נפלאות. מדובר בעוול חמור. ובקיצור: היכן האחריות הזו שכל המלפפונים עליה מדברים?

מצהירים הצהרות, משחררים פלצות בראיונות, הפה מדבר מילים עדינות בזמן שהאגרוף מכה בכל אזרח במדינה ובכל חולה. מדוע לא שוחרר הצמח? למה מחכים? מדוע זכותם של מטופלים נעלמת? מדוע אין להם את הזכות לקבוע מה יצרכו? אחריות?! זהירות?! או חמדנות, צביעות ומעשה אווילות?  

זכרו מדובר בחומר שעליו נאמר בעבר: "לא חוקי בגלל חוסר במידע מדעי", שקר שהתגלה עוד בימים שכך הוגדר, אי שם בשנות השבעים העליזות של המלחמות המוצלחות בסרטן ובסמים שתוצאתם היחידה בזבוז משאבים. ההונאה שמדובר בסם מסוכן ללא שום תועלת רפואית הופרכה, משחר ההיסטוריה  ידועה הייתה העובדה שמדובר בצמח בעל סגולה. 


ובכל זאת, ולאור זאת כאמור, ממשיכים "נבחרי הציבור" לקשקש בזנב ולצעוק במלוא גרונם הארור: "אחריות, זהירות !!! לא נשחרר את הצמח בלי אישור, בלי וועדה כזו שתחשוב תחליט ותקבע, את האמת שעל כולם נכפתה מההוא ששילם כמה שרצה".  כמה אנשים ממשיכים לסבול מבלי לדעת שלכאבם יש מזור? בגלל החשש מזליגה? זליגה של צמח מרפא? הגיע הזמן לעשות מעשה. הגיע הזמן לעצור, את החוק המיותר לשבור. הגיע הזמן שהמנהיגים שלנו ייקחו אחריות ויודו בטעות. תנו לכל בן אדם באשר הוא אדם את הזכות לחיות לא למות, ולבחור בצמח הזה אם רק ירצה, וזאת מבלי שיאצילו עליו אלפי חקיקות ותקנות על ידי טענות מופרחות כמו : זהירות זומבים, ערפדים ואנשי לטאות!!!

 
אני כחולה יודע מה טוב לי, אני כחולה שחי כך וכך שנים עם המחלה יודע יותר טוב מכל מומחה מה עוזר לי ומה פוגע בי, כי אני רואה את החולה, שהוא אני, מעבר לטבלאות ממוצעי מידע. אני מביט לחולה בעיניים כל יום במראה ולא מעבר למסך מחשב פעם בחצי שנה. אף מחקר מדעי, ושיכלול אין ספור משתנים, שיסכם אין ספור תוצאות של נתונים מאין ספור חולים – לא יקלע בצורה יותר מדויקת מהאופן שאני תופס את עצמי.

משרד הבריאות, עוד חותמת גומי של הפקרות ופריצות, ממציאים לי "תרופה" וכותבים באותיות זעירות בלתי נראות, 'זהירות אתה עלול למות' מהצריכה. לזה אתם קוראים אחריות? אני יושב עם סבתי בארוחת שישי, רואה איך היא צורכת יותר ויותר כדורים עם השנים. הכאבים לא נפסקים רק מחמירים, ואליהם מצטרפים כל מיני סיבוכים מכמויות של נטילת כל מיני מרשמים ותרופות. בקושי הולכת ומדדה נופלת על הרצפה. אני מביט בה, זומבי עם עיניים כבויות ומזוודה – יום ראשון תרופה כחולה, יום שני כדור לבן וירוק, עשיתם מכולנו צחוק. בקול עמום מגחכים ולוחשים, אין מה לעשות זה מחיר הבריאות. בשביל לחיות בריא צריך לשלם, לשלם בכמות. צריך לשלם, לשלם ולמות.

על איזו אחריות אתם שם למעלה מדברים ? לצאת לעולם לבלות ולראות איך עושים זאת במדינות אחרות? על מה מדובר? הקמת ועדות דיונים גיבובי שקרים, ומסקנה אחת ברורה שאומרת בשיא הרצינות : "עכשיו זה ברור, זו סכנה לציבור, מדובר בצמח שהגיע ממלכת השטן הרחיקו אותו ממני, הרחיקוהו מכאן". על איזה אחריות מדובר? על לסנתז קוק והרואין לילדים ולומר להם שזה סירופ לשיעול והם לא מבינים? כל האישורים, כל הנהלים, כל מסעי הבדיקה הנכונה של הרשויות המוסמכות – ונרקמונים מזריקים את התרופות האחראיות שלכם לדם ומתים מעודף מנות !!! על איזו אחריות אתה מדבר תגיד יא אידיוט, תאוות בצע? מה מונע מממך לעצור עכשיו את ההפקרות הזו כנגד מאות אלפי חולים וחולים שעתידים להיות?