אפשר לטעון שג'ו מונטנה הוא אחד הסמלים המובילים שהצטרפו לתמוך בצמח.

בזמן שרבים קופצים על הרכבת הירוקה, מעטים מהם יכולים להביא את כוחות הפרסום והתהילה לתעשייה הפורחת, כמו זוכה הסופרבול ארבע פעמים ברציפות, והשחקן המצטיין שלוש פעמים ברציפות – ג'ו מונטנה.

בעוד שאיננו שחקן הפוטבול הראשון או המגה-כוכב הראשון שמצטרף למאבק, הוא בהחלט הגדול ביותר בשני התחומים. מונטנה מצטרף לוופי גולדברג ולווילי נלסון כאחת הדמויות המוכרות התומכות בקנאביס. אפשר לטעון גם שמונטנה מביא עמו קהל חדש לתעשייה הירוקה.

הנה מה שאותו קהל חדש שמע ממנו: "הלגליזציה מתקדמת במלוא הכוח ברמה גלובלית ואני מרגיש שעכשיו הזמן להפיץ את המידע על היכולות המרפאים של הצמח הזה. כמו כל תרופה, שימוש נרחב מגיע עם הצורך בחינוך. זה עניין חשוב. בעיירות רבות, בהן הפוטבול שולט, אנשים חושבים שלהיתפס עם ג'וינט היא אחת העבירות החמורות. דמיינו מקום כמו אלבמה שבו במקום להצטרף לקבוצת הפוטבול אתה תקבל קנס של 6000 דולר ושנה בכלא על החזקת ג'וינט. הגיע הזמן להחליף את המסר."

התמיכה של מונטנה באה לידי ביטוי גם בצורה של השקעת סכום של 4.1 מיליון דולר באתר HERB RAISE.

אחד מכוכבי כל הזמנים הצטרף לנבחרת הקנאביס, הירוקים חוגגים כל הדרך אל הסופר-בול. כאשר ספורטאי כמותו תומך בלגליזציה כבר אי אפשר לטעון שקנאביס גורם לעצלות מבלי להיחשב משוגע או שרלטן.

מקור.