אל תישאו עיניכם אל בג"ץ שיבוא ויושיע אותנו עוד כמה שנים. נניח שבג"ץ לא היה חלק משלטון ההון הצמא לדם אזרחיו באמצעות גלולות מרשם, עושק וגזל החיים, או אז היה בג"ץ בוחר כבר להתערב ולגרש את השלטון הזה על הרצח השיטתי המתרחש פה "בארץ אוכלת יושביה". היה עושה זאת כמו שבחר להתערב במגוון חוקים לפני חקיקתם. בג"ץ יודע לדחוף את אפו אנו רואים זאת שוב ושוב, אך במקרה של הצלת נפשות בישראל, חולים, חולים הנוטים למות – בוחר הבג"ץ הזה לסתום את הפה, כמו גם במקרה של שלילת זכויות אדם מלעשן צמח מרפא למטרות פנאי. אלו בשלטון ההון שייכים ברובם, לאותו זן הניזון משאיבת אנרגיית החיים מיצורים אחרים. במקרה שלנו מדובר בחולים אשר משלמים כספים בעבור הונאת המזור, לא המזור עצמו ~ על פי חוק!

יש להפסיק ולבחור במפלגות הגדולות. כל מפלגה שיש ברשותה עשרה מנדטים, אין לה זכות להגיש מועמדות, שכן היה ביכולתה במרוצת השנים לעצור, או לפחות להשמיע קול כנגד הרצח המתרחש פה בארץ ולא עשתה דבר. לכן הצביעו למפלגות התומכות בלגליזציה מלאה לא איזה שקר כזה או אחר נוסח בעלי ההון שמקווים שיוכלו להמשיך ולמנוע את הלגליזציה עד אחרית הימים. השלטון מונע זאת לא רק מסיבת רווח היוצר רצח. אין השלטון ממשיך במגמה לחנוק אותנו תחת עולו רק כדי שיוכל להמשיך ולגזול מאתנו את המשאבים: משאבי אנוש, גז, ריביות, חוזים שתמיד תמיד תמיד "ובתום לב" כמובן כמובן, פונים לטובת בעלי ההון וחברות התאגיד, וממש כמו במקרה שלנו, הם אינם לטובת האיש הקטן. מקומו של צמח המרפא הזה בשוק לצד השום הבצל הנענע והלימון.

ארדן, כמרביתם שמה בשלטון ההון השטני, מיסמס את החוק וצחק על כולנו, הגיש לנו ולחולים אצבע משולשלת. מחוק אי ההפללה יצר לנו את חוק ההפללה. הכותרות בעיתון צועקות: "ניצחון!!! השר הנכבד המכובד בעל השם העולמי גלעד, בצעד חסר תקדים עשה מעשה שלא ייעשה וביטל את חוק ההפללה (* – לא בדיוק ביטל, אלא תחזק תגבר ושיקם, למצב שבו יוכלו הגרגרנים לבלוס עוד כסף ועוד סבל על חשבון הנתינים)". כך קיבלנו דוגמה נוספת איך הכנסת ושלטון ההון עובדים. רפורמת הבנקים המופלאה של כחלון הביאה אותם למצב של רווחים והון, נכון על חשבון האזרח הקטן, ממש כמו כאן במקרה של אין לגליזציה.

חושבים האזרח הקטן אידיוט, חושבים במגדלי ההון שמה עם השעונים והפסנתרים שהאזרח הקטן הוא כמו זבוב אין לו זיכרון מעבר לשלוש שניות. אבל אנו רואים פה את החטא הזה שמתרחש במדינה של שלטון ההון בכל יום, אנשים צועקים למרפא ואלה שמה מדברים על נתונים וסטטיסטיקות. פתאום לדוגמה, אחרי ששנים מהלל הוא השלטון את מנהל המזון והתרופות האמריקאי, פתאום אחרי שזה את המסלול משנה ומודה, אצלנו ההון מתחיל לרדת גם עליו: "מי זה ה-FDA, אנחנו בארץ יודעים יותר תמשיכו להיחנק מתרופות מרשם (ולממן לנו ארוחות ומסעדות יוקרה)" ~ "כי שמענו שבקולרדו יצא פעם מישהו מחנות קנאביס וירה לעצמו בראש" (על החתום: יאיר גלר 'המהולל' בחוברת ההסברה 'המוצינת' שלו לחברי הכנסת). זוכרים גם זוכרים את ליצמן שאמר בפה מלא שמעולם לא שמע על קנאביס שנתיים אחרי שעמד על רגליו האחוריות במטרה למנוע מילדים חולי אפילפסיה לקבל טיפול רפואי צמחי הולם. יאיר לפיד, פודלמן ליברמן, רבים ורעים אחרים שיש באחריותם לפתוח את הפה ולעצור את הרצח הזה, ובמקום זה בוחרים ומשרתים את שלטון הדמים, פעם אחר פעם.

זכרו את כולם, ותגלו שאין באמת שאלה למי להצביע, אין הרבה מפלגות שתומכות בחיי אדם בכנסת הזו: שמאלמרץ, ימיןזהות. כאשר ויבוא משיח במהרה, אז גם ש"ס יכולה להיות אופציה טובה. לבג"ץ כבר יש לגיטימציה להתערב כנגד חוק  ההפללה או המלחמה בסמים, אך הוא בוחר שלא לעשות זאת למרות יכולתו. בג"ץ כחלק משלטון ההון הדורסני לצערי, יעשה בדיוק מה שהשלטון יודע לעשות, למשוך לדחות, ובמידת הצורך יחוקק חוק. חוק שכמובן יהיה הפוך מהצהרת הפוליטיקאי כמו במקרה שלנו, ובמקרים רבים אחרים בנקים, גז, בריאות רפואה, כולנו כבר מכירים את מסכת השקרים וההונאות של השלטון. שיירת החוקים הזו היא שמלווה את שיירת הדמים שיוצאת מבתי החולים הפקוקים לבתי הקברות, בתוספת מכתב דרישת תשלום למשפחות הקרבנות, על הטיפול "המסור" של שלטון ההון.

אחרי חוק ההפללה החדש, אין יותר תירוצים, שלטון ההון כל מטרתו הוא לדפוק אותנו. לדפוק לנו את הגוף, הנפש, את הנשמה ואת הממון. אחרי כל זה נותרה עוד שאלה: "מה עם הילדים?" מתי נשחרר אותם ממערכת-ציפורני-החינוך האימתנית של שלטון הדמים?