המשטרה תפסה שתילי קנאביס בשווי מוערך של 1.5 מליון פאונד בזמן פשיטה על מחסן בקובנטרי. השוטרים מאמינים שזוהי התפיסה הגדולה ביותר אי פעם בקובנטרי ו וורוויקשייר.

החווה התגלתה במחסן תעשייתי באזור המחסנים של העיר, בתוכו נתגלו כ1,500 שתילי קנאביס מזן חזק מאוד. השוטרים שמובילים את החקירה מאמינים שזהו היבול השלישי שמגודל באותו מחסן מה שמביא את הסכום המוערך שנעשה שם ל4.5 מליון פאונד. הפשיטה נעצרו 2 גברים שהיו נעולים בחדר מגורים בתוך המחסן שם נמצא גם הרבה כסף מזוייף, מיטה קטנה, ובקבוק וודקה עם קנאביס. השניים נעצרו על ידי המשטרה וכרגע משתפים פעולה עם חוקריהם. סמל אנדי הירונס שהוביל את החיקרה אמר: "פעלו במישור המודיעיני חזק מאוד כדי לאתר את המקום וצוותים שונים עזרו בכניסה למקום ביניהם מכבי האש וחברת החשמל שניתקה את החשמל שנגנב מתחנת כוח סמוכה. המקום עצמו היה חסין קול והיו בו הרבה ערמות של קפסאות קרטון שעזרו למראה תמים במבט ראשון. כל הדלתות והפתחים לבחוץ נחסמו, אנחנו מדברים על שווי של 1.5 מליון פאונד וזאת כנראה התפיסה הגדולה ביותר בקובנטרי ו וורוויקשייר".

הפשיטה על המחסן הובלה על ידי שוטרים מהמחוז הצפוני בעזרתם של עוד שוטרי שכונות מהאזור. סמל הירונס מסביר שבזמן החיפוש בבניין היו צריכים להיזהר ממלכודות שבדרך כלל יש מהם הרבה בחוות לגידול קנאביס. חוץ משתילים מכל הגדלים שחלקם נלקחו לבדיקות וחלקם הושמדו שנמצאו בשמונת החדרים שהיו במחסן נמצאה גם אדומה משומשת וגבעולים מגידולים קודמים. כמו כן נמצאו גם פילטרים פחם פעיל שהוצבו על הגג על מנת לסנן את הריחות שהצמח פולט. מרבית הציוד נלקח ונשמר כראיות בזמן שיחידות זיהוי פלילי מחפשים טביעות אצבעות.

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

תרגום: קובי קורקוס