מפליא מדוע אכיפת החוק מנהלת קרבות כל כך קשים נגד הלגליזציה של מריחואנה? אמנם יש סיבות רבות, אך הגדולה מכולן היא כי המימון שלהם תלוי בזה. רשויות אכיפת החוק מקבלים מענקים פדרליים על מנת להילחם בפשיעה, והם משפרים את השגיהם על ידי מעצר צרכני מריחואנה. כדי להראות בסוף השנה נתונים משביעי רצון הרי לפניכם כל הפושעים שתפסנו, עכשיו מגיע לנו יותר כסף. "אם / כאשר המריחואנה חוקית, הרבה מההשגים נעלמים, ויחד עם זה, חלק מהמימון שלהם.

שמירה על איסור מריחואנה במקום שהיא 'טובה לעסקים ולאכיפת החוק. הוושינגטון פוסט:

המענקים למדינות ולרשויות המקומיות אינם מותנים בהגדלת מעצרי סמים, אך הפקידים הפדרליים מכירים בכך שראשי משטרה רבים ושריפים מאמינים כי צבירת מעצרים מחזק את הצורך שלהם בכסף על מנת לעורר אמון.

"בכל שנה, היינו מראים נתונים, 'זה מה שעשינו, אלה המעצרים שלנו,' והיינו מקבל את המענק הפדרלי", אומר ארט ווטסון, סגן שריף ראשי במחוז הנקוק. משרד השריף משתמש במענק כדי לממן את אחד משני סגניו המוקצה ליחידת סמים ולשלם שעות נוספות לנושאי משרה.

דניס או 'דונל, שמנהל את הלשכה הפדרלית לסיוע המשפטי, ממונה על מענקי ביירן, אומר מטרת הסוכנות היא לבחון האם התכנית “ממריצה באיזה שהוא אופן שוטרים לעשות יותר מעצרים ברמה נמוכה".

דרך נוספת שמערכת אכיפת החוק עושה כסף על איסור מריחואנה היא באמצעות החרמה. אם שוטר תופס גידול מריחואנה בנכס, או הובלה בלתי חוקית במכונית, המשטרה מחרימה, ביחד עם כל דבר אחר שהם יכולים להניח עליו את ידיהם. בדומה למענקים פדרליים, אם / כאשר מריחואנה היא חוקית, ההזדמנויות להחרים נכס יעלמו איתה. הגיע הזמן לקחת את התמריצים האלה מאכיפת החוק. אכיפת החוק צריכה להיות ממוקדת בלתפוס פושעים אמיתיים, לא להגדיל את התקציבים שלהם על גבם של צרכני מריחואנה לא מזיקים.