איננו יורשים את העולם מאבותינו. אנו מקבלים אותו בהשאלה מילדינו. חובה עלינו להחזירו להם במצב מושלם.

רבים ממארגני "לילות הבאנגים" נעצרים, נחקרים ומשוחררים תוך כדי הפחדה, שמעתי על בחור צעיר שבמשטרה אמרו לו שהתיק שייתפר במיוחד עבורו יהיה ביטחוני, כלומר ההאשמה כבדה ביותר שיכולה ל"דפוק" לו את כל חייו, שידול להחזקה ושימוש בסמים שלא לצריכה עצמית וקשירת קשר לביצוע פשע.

הגילוי הנאות הוא שאני מאמינה בכל לבי בהתקוממות אזרחית ואי ציות לחוק המיותר הזה, תוך כדי התרסה מכוונת אל מול השלטון. לוחמי החופש הגדולים בהיסטוריה נאלצו להסגר מאחורי סורגים ולעיתים זוהי הדרך היחידה לתקומה, כשהשלטון מבין שאינו יכול יותר לאכוף את החוק הלא צודק, אבל אני חשה שיש לסייג את ההתלהבות. כל אחת ואחד מכם אני מבקשת שתעשו חשבון נפש קצר, לעצמו,  האם את/ה מוכן גם לישיבה ארוכה במעצר ? אם נעצרים ומשתחררים בערבות ולא מגיעים אל מול שופט/ת מתפספס לחלוטין עניין המחאה. אבל למעשה מתוך דאגה לשלומכם, השאלה החשובה ביותר!  

ממי תבקש עזרה לכשתיעצר ? אני ממש מתחננת, אם התשובה היא אימא או/ו אבא כדאי לוותר.

אין זה הוגן להעמיד אותם במצב הזה, הם כמובן יעשו הכל על מנת לשחרר ולעזור, אך קחו בחשבון את המחיר שהם נאלצים לשלם. הם תומכים בלב שלם במאבק? מה טוב, תנו להם לרכז את הפעילות ושמשו להם כעוזרים. החוק סבלני יותר ומכיל יותר אנשים בעלי גיל,  משפחה, ניסיון חיים ועבר פלילי נקי,  לסיכום, אל תמהרו לשים עצמכם כבשר התותחים של הלגליזציה ללא חשיבה עמוקה, שקולה ורצינית, התייעצו עם בני משפחה, בדקו מה המצב בעבודה וכפי שאני חוזרת ואומרת עצם העובדה שאינכם מסתירים את העובדה שאתם מעשנים, זוהי כבר הדרך והדרך חשובה לא פחות.

לגליזציה עכשיו