שמי הוא מייק וויז, אני רוצה לשתף אותכם בסיפור ההחלמה שלי ממחלת הקרוהן באמצעות הפקת שמן קנאביס על פי הפרוטוקול של ריק סימפסון. אני רוצה לשתף אותכם בסימפטומים של המחלה שליוו אותי כל חיי, ייתכן והסימפטומים שלכם שונים למחלות שונות, אך דבר אחד שותף לנו, ללא טיפול הולם הסימפטומים רק מחמירים.

תמיד הייתי בתנועה, כל חיי הייתי בדרכים, מטייל ללא הפסק; בתחילה כרוכב סקייטבורד מקצועי, אחר כך כצלם בתחנת שידור, ולאחר האוניברסיטה כיוצר סרטי קולנוע. מעולם לא היו לי הרגלי אכילה בריאים, התפריט שלי כלל ארוחות פסט-פוד וג'אנק פוד.

הכל התחיל ב-2001, בעוד תחושה לא נעימה בבטן לאחר ארוחה במסעדת המזון המהיר. במהלך השנים הגיהוקים הלכו וגברו, ממעט לאחר הארוחה לאין סוף גיהוקים במהלך הארוחה. תחושת חוסר הנוחות הכללית הפכה לכאבים בחזה, בשלב מסוים הכאב הפך כה חד וגרם לי להקיא את כל מה שאכלתי. בסופו של דבר הגעתי למצב שלא יכולתי לישון יותר מ-4 שעות בלילה. אם לא הייתי אוכל כל שעתיים – עד ארבע שעות, הבחילה הייתה חוזרת.

תחושות הבחילה ליוו אותי במהלך כל היום, התאבון נעלם – לתמיד. הייתי חייב לאכול משהו כדי שהכאבים בחזה לא יחזרו. אז הקאה. כל שעתיים עד ארבע שעות, כאבים, בחילה, הקאה. בכל לילה ישנתי ככל שיכולתי, עד ארבע שעות. או אז הייתי מתעורר רץ לשירותים ומקיא. כך התחלתי את היום, כל יום. עברתי לחיות בשירותים. ההקאות הפכו לחלק משגרת חיי, מפעם ביום לעשרות פעמים ביום. ואז הגיע הדם…

הדם הצטרף להקאות, בהתחלה זה הטריד אותי, אך גם זה לאחר מספר הופעות הפך עבורי לתופעה טבעית. אז הגיע גם השלשול, ובשלב מסוים גם הדם הצטרף לשלשולים. כדי שאוכל לטיל מחוץ לביתי הייתי חייב למצוא שרותים בטווח של חצי שעה. חיי הפכו לסדרת מסעות בין שירותים לשירותים. זה שלט בחיי עד שמצאתי את השמן של ריק סימפסון.

יש לו שמות רבים, והם לא מפסיקים להופיע: RSO, שמן קנאביס עתיר THC, שמן הזהב, שמן המפ, שמן דבש. בכולם הכוונה לתמצית של הצמח, אופן ההכנה ניתן לראות בסרטון, חושב לי לציין בניגוד למה שאתם שומעים או קוראים, שכדי להחלים עליכם לצרוך בעיקר THC. את התהליך הפשוט הזה ניתן לעשות בבית באמצעות כלים הנמצאים במטבח. בעידן בו אנו חיים, מומלץ לעשות זאת בבית, שכן אתם באמת לעולם לא יודעים מה אתם קונים שם בחוץ, אם זה מהספק השכונתי או הספק המוסמך הרפואי, ברוב המקרים הראשון עדיף על השני: קישור לסרטון.
קישור לערוץ היוטיוב הכולל עדויות של חולים.