ארבע בבוקר, הריאות מחפשות אויר, מבט על המשאף, לקחת או לנסות לסבול את זה? מעדיף לנסות לסבול את זה. מה הם רוצים ממך אהוד? שום דבר לא טוב להם לילידים האלה שלך. רבע טון הלכת להביא להם מספרד שמה והם עדיין מתלוננים. יהודונים נו, תמיד יש להם על מה להתלונן, אל תיקח ללב זה ישראל השנייה אלה, לא יודעים להכיר תודה לפריץ.

קשה לי להסביר לעצמי כמה זה דפוק מה שעשית בכל כך הרבה רמות, מה חשבת לעצמך יא אהוד? חשבת בכלל? או שאיבר אחר בגוף חשב במקומך? "הבאתי הפתעה מחו'ל רוצים לראות?" גם לילדות האלה שמה היית מביא הפתעות? לכאורה כמובן, יא אהוד, הכול לכאורה, אל תיקח ללב, אתה מעל החוק הרי, מה אתה דואג. הן רק צריכות לפתוח ת'רגליים, המטופלים יצטרכו רק לפתוח את הארנק. רוצים סוכריית קנאביס? בואו איתי רגע לפינה יש לי הפתעה בשבילכם מחו'ל…

וואלה אהוד מהלך מבריק, הבאת אותה בשיחוק יא גבר. הראית לכולנו כמה הכול דפוק, כמה רקוב, כמה שחיתות. כמה אנשים יושבים בכלא יא אהוד, כמה אנשים נהרסו להם החיים, על הרבה פחות מזה? תראה את נעמה, שכחה לא שכחה איזה כמה עלים, כמה זמן היא תשב שמה בפנים? תראה את עמוס אודי חמודי, גם את מעט הכסף שנשאר לו הצליחה הפרקליטות להוציא ממנו במרמה, וזאת אחרי שהוציאה מאתנו כספים במרמה כדי לתפוס אותו, וכדי 'לשכנע' את השופטים המושחתים שמה באוקראינה שצריך להסגיר אותו לישראל.

וואלה אהוד זה כל כך דפוק מה שעשית, איך בכלל יכולת לנטוש את הבכירים במשרד הבריאות שקמים כל בוקר ומטפטפים לנו בחדשות שהרפורמה עובדת, הרפורמה מוצלחת, הרפורמה עובדת הרפורמה מוצלחת. איך יכולת לעשת להם את זה ופתאום ללכת להביא איזה רבע טון מחו"ל, להודות ככה פתאום שהרפורמה הזו שווה לתחת, שהיא לא עובדת והיא לא כל כך מוצלחת. אהוד מה יהיה תגיד לי?

מה אני אגיד לך אהוד אשכרה אתה חי ת'חיים, רק שתדע בישראל החדשה, אתה זה שתשב בפנים. שום דבר לא יישאר אותו דבר אחרי הסרטון הזה שלך: הלגליזציה תגיע, עמוס ישוחרר בקרוב, וזה תלוי רק בנו לעצור את הפשע הזה, לא לתת לפושעים כמוך להמשיך לשלוט לנו בחיים.