תעשיית המריחואנה גדלה ואולי יש לה עבודה בשבילך

סי-טאק, וושינגטון, קוראת לכל הכימאים, טבחים ורואי החשבון – תעשיית המריחואנה גדלה ואולי יש לה עבודה בשבילך.


אנג'ל סוונסון מראיינת מועמדי קנאביס. היזמית מהעיר טקומה, שבבעלותה שני דוכני מכירת מריחואנה רפואית, פתחה כרגע חברת כוח אדם בכדי לגייס אנשים למשרות המריחואנה.

"אתר האינטרנט שלנו נפל מכל האנשים שניסו להגיש בקשות,"  היא אמרה.

היא כבר קיבלה 250 בקשות תעסוקה.

"היו לנו אדריכלים, בנקאים, רואי חשבון, נהגים, אופים …" אמרה סוונסון.

סוונסון אומרת שלדוכני המכירה וחנויות המריחואנה למטרות פנאי העתידיות בוושינגטון יהיה צורך בכל סוגי העובדים החל מבוטנאים עד לעובד ביטחון. סוונסון פתחה את חברת כח האדם "פתרונות איוש ירוקים" לאחר שהבינה שנשים ומיעוטים התרחקו מהזדמנויות בתעשיית המריחואנה הפורחת.

"אנו (המיעוטים) נוטים לנווט הרחק מדברים שהם שנויים במחלוקת, כי כאשר הדברים מסתבכים, בדרך כלל העונש שלנו הוא גרוע יותר, אמרה סוונסון.

בתה עובדת בתחום ומוכרת קרמים, עוגיות, פרחים ותמציות לחולים, אך מודאגת מהתרחבות.

"אני באמת מעוניינת לעבוד בדוכני מכירה נוספים ובמקומות כמו  בתי חולים," אמרה לורן סמית. "אבל אני חוששת שהם יפלו נגדי כי אני עובדת בתעשיית הקנאביס."

סוונסון אומרת שאתה לא צריך לגעת בקאנביס כדי לקבל עבודה דרך "פתרונות איוש ירוקים", אבל אתה כן תצטרך לעבור בדיקות רקע ובדיקות סמים.

"לדברים הכבדים – מת', הרואין, דברים כאלה – רק לכבדים, אמרה סוונסון.

כאשר "פתרונות איוש ירוקים" תבצע בדיקות סמים למועמדים, הם לא יחפשו THC.

בגלל שסוונסון מחזיק דוכנים מכירה בעצמה, על המועמדים לחתום על טופס הצהרת סודיות למשרות שהוקצו. בזכות זה מעסיקים המשתמשים בשירותיה ירגישו בטוחים שהסודות המסחריים שלהם לא יחשפו למתחרים.

Related posts

Leave a Comment