לרשימת פניות הפרסה של המפלגה "יש עתיד… לא, לא לכולם" רצוי להוסיף את העובדה שבסוף 2013 בריאיון ל-YNET אמרה הצרה יעל גרמן "יש לי חבר שחי בזכות הקנאביס הרפואי". מאז ועד היום היא נזכרה שקנאביס הוא בעצם פלציבו, וסם מסוכן שניתן לתת רק לחולים שסופם הוכח מעבר לכל ספק [או לשרים ומפורסמים]. 

את הצעת החוק של משה פייגלין הפנתה הצרה אל "ועדת מחליטים". חשוב לציין, חברת שראל היא חברה שנולדה בחטא הזה שנקרא "ועדת מחליטים", מאז ועד היום היא הפכה לאלופה של שימוש בחיה הזו. אם יש כאלה שעדיין מאמינים שהדמוקרטיה איננה שבויה של מהלכי דיקטטורה תאגידיים רצוי שייפנה לאותן ועדות מחליטים כדי לפקוח את עיניו. למרות שהוכח שהמונופול של חברת שראל לא מועיל לאף אחד למעט לחברה עצמה, עדיין אף גורם לא מצא לנכון לפטור אותנו מהמס שכל ביה"ח חייב לשלם לחברה הזו.

מוזר לראות דווקא את המפלגה, שפרשה את כנפייה בחסות המחאה החברתית יוצרת מהלך כה טמא. מהלך שלא רק מדלל את הקופה הציבורית עבור מיעוט קפטליסטי נבחר ומורם מהעם, לא די בכך לתאוותני הכוח והשררה, שכן מהלך זה גם פוגע ובמקרים מסוימים גם יהרוג בני אדם. חוסר הרצון של משרד הבריאות להודות שיש תרופה שמתפקדת כרפואה מונעת ועשויה להועיל למאות אלפי חולים להתמודד עם מגוון עצום של מחלות ואף לנצח אותן, הוא הרבה יותר מחמדנות עליה מצביע המהלך הטמא של גרמן ושות' בועדת המחליטים.

כך רוצח "הקפיטליזם החזירי את החולים". מצד אחד מונע גישה לצמח ומהצד השני גוזר קופונים על המעט שנשאר להם כוחות להלחם בבירוקרטיה ההרסנית. כל עלה שמשיג חולה הוא משיג במאמץ גדול שמוטב היה לו לשמור אותו כנגד המחלה שהוא נלחם ולא כנגד הזכות לקבל אישור שיאשפר לו לקבל התרופה לה הוא מייחל [בתוספת יחס משפיל ומזלזל מרשויות החוק]. בנוסף, כל עלה כזה שהושג על ידי החולה חברת שראל תזכה לגזור עליו קופון או דמי חסות, הודות לצרת הבריאות ולמהלך האנטי-דמוקרטי הזה שקרוי "ועדת מחליטים".

הקשר בין המגדלים לחולים, ואפילו הבריאות של החולים כלל לא מעניין את מי המעורבים בפרשה הטמאה הזו. לממשל יש נושאים חשובים יותר לעסוק בהם מאשר בכמה חולים מעצבנים בשלל מחלות חשוכות מרפא. השימוש המיותר במילה נאצי למשל, מקומם את הממשל יותר מהפקרת דמם של החולים ומימון מונפולים מיותרים. לע$#$ל השימוש במילה נאצי מקומם את הממשל יותר מההתייחסות המחפירה שלו אל הניצולים עצמם במהלך השנים. הנאצים כזכור, נהגו לקחת מיעוטים ולהתייחס אליהם ככוח עבודה זול, אלה שלא יכלו לעבוד יותר הורעלו על ידי כימיקלים. חזרה בתשובה? שיבוא המשיח.