שנה לאחר שבוחרי קולוראדו עשו היסטוריה כשהפכו את המריחואנה לחוקית, תעשיית הקנאביס מגדלת יותר מאשר רק צמח. התעשייה יוצרת משרות ומיליוני דולרים בהזדמנויות חדשות.

 שנה לאחר שבוחרי קולוראדו עשו היסטוריה כשהפכו את המריחואנה לחוקית, תעשיית הקנאביס מגדלת יותר מאשר רק צמח. התעשייה יוצרת משרות ומיליוני דולרים בהזדמנויות חדשות.

מוכיחים שהמריחואנה יכולה להיות עסק לגיטימי, האנשים באולם כנסים וושינגטוני אחד אינם מדברים על להתמסטל. הדיון סב על ירוק מסוג אחר- כסף.

חברה, היושבת בקליפורניה ומייצרת מגוון מוצרי קנאביס, מספרת שתודות ללגליזציה העסקים פורחים.

בכנס לא הכל סב סביב המריחואנה, אלא ובעיקר סביב יצירת קשרים עסקיים (נטוורקינג).

על הרחבה נמצאים האנשים אשר יעצבו את פני תעשיית המריחואנה בעשורים הבאים.

"החל מהראשון בינואר אנו נכנסים לעידן חדש בקולוראדו. קולוראדו תהיה אבן הבוחן לשאר המדינה ולשאר העולם. אם נעשה זאת נכון, עסקי המריחואנה יכניסו מיליארדים דולרים." אמר מארגן הכנס, כריס וולש.

אך לפני שעידן חדש של עסקי המריחואנה יכול להתחיל, הוא צריך את אותם משאבים עליהם מסתמכת כל חברה אחרת- ספקים, משקיעים ותשתית.

כשהם מתפארים במכונה, שבדר"כ מפיקה תמציות קפה, מעבדות "עדן" מקוות שהמכונה שלהם תעזור להפיק תמציות טעמי THC, הזדמנות אותה מכנה פריץ צ'ס: "חסרת תקדים".

"אנחנו רואים כסף רציני נכנס מעסקים, כסף בסדרי גודל של וול סטריט, כסף תאגידי.

כמובן, הם לא היו נוגעים בתעשייה כזו אפילו לפני שלוש שנים" לדברי צ'ס.

 

עבור האנשים אשר הובילו את ההסתערות על הלגליזציה, האירוע הזה, שנחשב בעבר לבלתי אפשרי, הוא תזכורת לשינוי הרב שחל בשנים האחרונות.

"זה כל כך מרגש לראות את ההבטחות האלה ממומשות : יצירת עבודות וירידה במספר המעצרים" אמרה פעילת הלגליזציה מקולרדו, בטי אלדוורס.

כעת, כשגורל מיליארדי דולרים מונח על המאזניים, ברור שמריחואנה הופכת לנפוצה מיום ליום, אך אפילו בכנס מריחואנה ברור שעוד הרבה עבודה נותרה לעתיד.

Related posts

Leave a Comment