רוברט דאנקן, עובד חנות המריחואנה שנשלח לכלא פדרלי, שולח מסר לאובמה

רוברט דאנקן, שניהל קולקטיב של גידולי מריחואנה עבור דוכני מכירת המריחואנה הרפואית החוקית בצפון קליפורניה, נכנס לכלא הפדרלי, שבו הוא ירצה גזר דין של שנתיים.

בשיחה עם מארק למונט מ-HuffPost בשידור חי מחוץ למוסד הכליאה הפדרלי ליד פרזנו, קליפורניה, רק דקות לפני שהוא נכנס לבית הסוהר, דאנקן אמר שהוא " מתוסכל " שמאסרו יעלה למשלם המסים למעלה מ 100,000 דולר.

"זה לא יאומן כמה כמה כסף נשפך לתוך מערכת בתי הכלא שלנו כל הזמן," אמר דאנקן. "יש מומנטום לשינוי ,והשינוי אינו קורה."

דאנקן, קיבל משכורת צנועה עבור עבודתו וביקש ייעוץ משפטי לפני שלקח את העבודה כדי להבטיח שהוא מציית לחוקי המדינה. למרות שהבוחרים בקליפורניה אישרו את הקנאביס הרפואי לפני יותר מ-17 שנה, הצמח נותר בלתי חוקי בעיני החוק הפדרלי ובית הגידול נפשט על ידי הרשויות בארה"ב.

למרות אינדיקציות של מממשל אובמה שהממשלה הפדרלית לא תתערב בפעולות מריחואנה בחסות המדינה, דאנקן הואשם על ידי משרד התובע הכללי של ארה"ב בייצור קנאביס. אחרי שהוציא יותר מ -30,000 דולרים בהוצאות משפטיות, הוא לקח עסקת טיעון שהביאה לגזר דינו.

היל שאל את דאנקן אם יש לו מה לומר לנשיא , ברק אובמה, על מצבו.

"זה הרבה יותר גדול ממני," השיב דאנקן. "יש הרבה יותר אנשים שנפגעו מזה. זה לא מאוחר מדי לעשות משהו שונה ולנקוט בצעדים גדולים בכיוון, שארצות הברית רוצה שתלך. אין צורך לשלוח אנשים במצב הזה לכלא. תעשו מה שהעם באמת רוצה שתעשו."

HuffPost בשידור חי תיעד את כניסתו לכלא של דאנקן ביום שני, והאינטרנט הוצת בקריאות לצדק. משתמשי טוויטר שיתפו hashtag # FreeRobertDuncan לצד סטטוסים שקראו: למה שלא תעצרו את חברות הטבק במקום?"

מצדו, דאנקן אמר שהוא מתכנן להעביר את מירב מזמנו בכלא בקריאה ועבודה לקראת תואר שני במנהל עסקים באינטרנט. הוא סיפר להיל שהוא יתגעגע לאורח חייו הפעילים מאוד.

" תמיד הייתי אדם שאוהב את הטבע," הוא אמר. "לא להיות מסוגל ללכת לרכוב על אופני הרים, לטפס על צוקים, יהיה קשה. זה הולך להיות מאתגר להיות מוגבל כל הזמן הזה."

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה