ראש ה-DEA: מריחואנה חוקית פוגעת בכלבים

בעוד ש.."מה עם הילדים!?" היה הקלף המנצח של תומכי האיסור שניסו לערפל בעזרתו את ההיגיון הבריא ולעורר רחמים, ראש ה-DEA מישל לאונהארט כנראה עברה לרטוריקה קצת יותר דביקה והזויה: מה עם הגורים!?

במהלך עדותה בישיבת ועדת משנה להקצבות השבוע, לאונהארט הסבירה כי לגליזציה של מריחואנה בוושינגטון וקולורדו הובילה לכך שכלבים רבים מדי מתמסטלים יותר מידי.

"וטרינרים רואים עכשיו כלבים המטופלים כי הם נחשפו למריחואנה … זה בגלל מוצרי המאכל רווי הקנאביס, ולמוצרים אחרים שנמצאים בבתים שנעשים כעת ממריחואנה וזה משפיע על חיות המחמד", העידה לאונהארט.

טקטיקת רחמי הגורים החדשה של לאונהארט מגיעה ממאמר שפורסם לאחרונה ב-USA TODAY, הטוען, כי עקב המריחואנה החוקית בקולורדו ווושינגטון, יותר כלבים מצליחים למצוא את הסליק של בעליהם. ובעוד "שמריחואנה עצמה אינה מזיקה במיוחד לכלבים, וטרינרים מודאגים לגבי מאכלי קנאביס, כי כלבים אוהבים את הדברים האלה, והם לא אוכלים רק אחד."

USA TODAY קיבל את המידע ממחקר מ-2012 שמצא כי שני כלבים מתו מאכילת כמויות גדולות של חמאת מריחואנה. המחקר השתמש במדגם של 125 כלבים.

אמנם אף אחד לא טען נגד עמדתה החדשה של לאונהארט (שזאת היתה כוונתה) זה יהיה נחמד לראות קצת דאגה לגבי המספר העצום של כלבים שנהרגו על ידי סוכני אכיפת החוק בקיום האיסור על הצמח עצמו.

Related posts

Leave a Comment