ייתכן ושמעתם את הסיפור הזה בעבר. יותר ויותר סיפורים צצים על האפקטיביות של קנביס להילחם במחלת הסרטן. במשך עשרות שנים, מחקרים הוכיחו שקנביס יכול לשפר, ולהרוג לחלוטין תאים סרטניים. לא מזמן, מחקר אירופאי שמומן על ידי חברת תרופות, GW, החל את תקופת המבחן הראשונה לצמח כנגד סרטן המוח. 

לרוע המזל, תוצאות המבחן הזה לא יהיו זמינות בשנתיים הקרובות, אך ניסויים "לא רשמיים" בבני אדם מתרחשים בכל רגע מסביב לעולם.

סטן ובארב רוטנר הם חלק מרשימה ההולכת וגדלה של אנשים, שמשמתשים בקנביס לריפוי מחלות סרטן. הם בגילאי ה-70 לחייהם, ולשניהם היו התקפים סרטניים. לפני עשרים שנה, אובחן סטן כחולה סרטן. אחרי חצי שנה של טיפולים, חזר הסרטן ב-2011 והוא ריפא אותו עם קנביס.

יש סיפורים רבים כמו של סטן ובארב, הרשימה גודלת וחשוב לשתף אותה, זו היא הוכחה מדעית שמראה את סגולותיו הרפואיות העצומות של צמח הקנביס. על התהליך שעבר סטן בוידאו:

 

המצב שבו ממשיכים לדחוף אנשים לטיפולי כימו-"תרפיה" מבלי לבדוק אפשרויות טבעיות יותר כמו קנביס שאחוזי ההצלחה שלו גבוהים בהרבה, הוא מצב מקומם. על החולים לחפש בעצמם דרכי טיפול מועילים פשוט בגלל שהמדע, הרפואה והמדינה ממשיכים להתכחש למציאות: קנביס הורג תאי סרטן – כימותרפיה הורגת.