קנאביס חוקי הוא הסם הרווחי ביותר בהיסטוריה

הקנאביס הוא הביטקוין של הסמים.

כדאי לך להשקיע במריחואנה. אני לא סתם אומר את זה כי כרגע הזמנתי פיצה. אני אומר את זה בגלל שזה עומד להפוך לסם הרווחי ביותר ביותר מאז הויאגרה.

פרויקט מחקר שוק (ArcView) חוזה ששוק הקנאביס האמריקאי יגיע לשווי של 10.2 מיליארד דולר עד שנת 2018 , אם המגמות הנוכחיות של לגליזציה בארה"ב ישמרו. נכון לעכשיו, שתי מדינות – קולורדו ווושינגטון – כבר ביצעו לגליזציה, ו-52 % מהאוכלוסייה האמריקאית לטובת הענקת מעמד חוקי לצמח, נתון שגורם להמון מדינות נוספות ללכת בעקבות הזהב הירוק.

הקנאביס בהחלט עבר כברת דרך ארוכה מאז הסטריאוטיפים של צ'יץ' וצ'ונג משנות השבעים, ומציג את עצמו בימים אלה כחלופה הרבה פחות מזיקה לסיגריות ואלכוהול – אשר שניהם חוקיים, ומכניסים סכומי מס אדירים…..בלי לדבר על כמה שהם ממכרים.

סיגריות ואלכוהול מכניסים מיליארדים בכל שנה ממיסים. אם המריחואנה הייתה נמכרת באותו המחיר כמו טבק (כ -10 סנט לגרם) זה עשוי ליצור רווח של בין 40 ל-100 מיליארד דולרים בשנה! למריחואנה יש מסע יחסי ציבור בעל פקטור חיובי. מקרי המוות מאלכוהול באמריקה עוברים את ה-25,000 בשנה ואילו מחלות הקשורות לסיגריות הורגות כמות דימיונית של 400,000 אמריקאים בשנה! לעומת זאת, המספר הכולל של מקרי מוות הקשורים למריחואנה כנראה ישאר אפס.

בניגוד לסמים סטנדרטים, מריחואנה לא תהיה בבעלות תאגיד אחד יחיד, מה שיהפוך את זה קצת קשה יותר עבור משקיעים "להשקיע במריחואנה" באותה הדרך שהם יכולים היום "להשקיע בגלולות זיקפה". אבל הגראס כמעט בודאות הולך להיות חוקי, לפחות במדינות נוספות בשנים הקרובות מה שיגרום להפיכתו לעוד יותר רווחי.

זה כיף, זה לא ממכר,זה עומד להיות רווחי מאוד, וזה ללא ספק גורם לטלוויזיה להראות הרבה יותר מעניינת. שימו את זה במקטרת שלכם, משקיעים, ועשנו את זה!

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה