קלטות ניקסון: האמת מאחורי האיסור המתמשך על הקנאביס

הקלטות ניקסון מתעדות שיחות שנערכו בבית הלבן בין השנים 1971-1973 ונסובו על מגוון נושאים כמו הפסקת האש במלחמת וייטנאם, שחרור שבויים, ווטרגייט, מדיניות ארצות הברית בצ'ילה וגם במזרח התיכון, כולל  שיחות עם המלך חוסיין וראש ממשלת ישראל גולדה מאיר.

המסמכים מגלים את מה שידוע כבר לכולם, שניקסון היה גזען אובססיבי. היהודים לדוגמא תופסים מקום מרכזי בהתבטאויותיו גם לגבי המריחואנה. האזינו למה שהיה לו להגיד על מגיפת המריחואנה, מי הוא חושב עומד מאחוריה וכיצד הוא חושב שצריך להילחם בה:

ניקסון: עכשיו, דבר אחד שאני רוצה אני רוצה הצהרה ארורה חזקה על המריחואנה. אני יכול לקבל את זה מהמועצה המקומית המזדיינת הזאת?

הלדמן: בטח

ניקסון: אני מתכוון אחת על מריחואנה שפשוט קורעת לה את התחת. ראיתי דבר נוסף עליה בחדשות הבוקר. אתה יודע מה מצחיק, כל אחד מהממזרים שתומכים בלגליזציה של המריחואנה הוא יהודי. מה לעזאזל הבעיה של היהודים האלה??? מה קורה להם?? אני מניח שבגלל שרובם הם פסיכיאטרים, אתה יודע שרוב הפסיכיאטרים הגדולים ביותר הם יהודים. אני נשבע באלוהים אנחנו הולכים להכות את המריחואנה הזאת, ואני מתכוון להכות אותה נכון וחזק בפרצוף, אני רוצה למצוא דרכים נוספות להכות בה.

הלדמן: ממממ המממ, כן

ניקסון: אני רוצה להכות אותה חזק נגד לגליזציה וכל הדברים מהסוג הזה.

אני רוצה שתמצא דרכים נוספות להכות בזה.
הלדמן: ממממ המממ, כן

Related posts

Leave a Comment