קונספירצית המריחואנה

האם ידעת כי מוערך שלצמח האמפ יש כ- 25,000 שימושים ? החל מאוכל, צבע ודלק ועד לבגדים וחומרי בניה. יש אפילו סיבי האמפ בשקיות התה שאתם שותים יום יום. ישנם כיום כמה מכוניות אשר בחלקן מיוצרות ומכילות האמפ.

שרידי מוצר תעשייתי הכי קדום שנמצא אי פעם הוא פיסת בד שיוצרה מהאמפ ואשר נימצא במספוטומיה העתיקה בערך 8000 לפנה"ס. פיסת הנייר העתיקה ביותר שקיימת נמצאה לפני 2000 שנה בסין, וגם היא עשויה סיבי האמפ. ב- 2500 לפני הספירה הפרעונים השתמשו בהאמפ לצורכי בניה בפירמידות הגדולות.
האמפ היה כל כך חשוב באנגליה במאה ה- 16 שהמלך הנרי ה- VIII חקק חוק ב-
1553 שקנס חקלאים אשר לא גידלו האמפ על לפחות דונם אחד על כל 60 דונם שיש

בבעלותם. הייתה אפילו תקופה בהיסטוריה מעל ל- 200 שנה שבה יכולת לשלם מיסים באמריקה עם האמפ.ב- 1850 היו מעל ל- 8,300 חקלאים שגידלו האמפ בארצות הברית.כל 3.6 שניות מישהו בעולם מת מרעב. זרעי האמפ מזינים מאוד והם מהווים פתרון כלכלי מצוין לבעיית הרעב בעולם. עם 80% של ריכוז "שומנים טובים" שגופנו זקוק לו לתחזוקה בריאותית טובה ופרוטאין עם כל 8 חומצות אמינו +וסיבים תזונתיים אופטימאליים, האמפ הוא מקור מזון לאיזון בריאותי מצוין.יותר על יתרונותיו הבריאותיים של זרעי ההאמפ:

healing-source
הטבע העניק את החומרים המזינים החיוניים עבור החזרת ושימור בריאות אופטימאלית בתוך זרעי ההאמפ, שהם ללא גלוטן, ללא כולסטרול וללא סוכר. טהור, טבעי, ושאר בצורתו הגולמית – הוא היחידי שמכיל מקור לפרוטאין,לשומנים חיוניים, ויטמינים ואנזימים מכל דבר אחר בעולם.
מנוע הדיזל הראשון יוצר כך שיעבוד על שמן ירקות, אחד מהם הוא שמן האמפ.בשנות 1930 הנרי פורד ייצר מכונית בעלת 70% פלסטיק האמפ וגם הונעה על ידי שמן האמפ ודלק האמפ. בשנת 2001 הקיפה מכונית ההאמפ את צפון אמריקה על ידי שמן האמפ.

הציורים של רמברנדט (1606-1669), וינסנט ואן גוך (1853-1890) ותומאס גיינסבורו (1727-1788) צוירו לראשונה על בדי קאנבס, ולעיתים קרובות התבססו צבעי השמן מהאמפ. יותר מ- 50% מחומרי הדברה כימיקלים משמשים לטיפוח ועיבוד של כותנה. האמפ חזק פי 8 מכותנה ויותר אוורירי ממנו. האמפ יכול לגדול במהירות ובמרץ (למעלה מ- 4.5 מטר) במאה ימים ללא שימוש בחומרי הדברה מזיקים וללא שימוש בחומרים קוטלי עשבים…בריא יותר לבריאותנו
ולסביבה.דונם אחד של שדה האמפ יכול לייצר סיבים גולמיים השווים בשטחם ל- 4.1 קונם
של עצים. עיסת האמפ עבור ייצור נייר יכולה לייצר נייר באיכות חזקה מאוד ועמיד לזמן ארוך מאוד והוא אינו מצהיב עם השנים. שימוש בהאמפ כמקור גולמי לייצור נייר יפסיק את הצורך לכרות עצים ויערות שכמותם מדלדלת, ואשר תורמים למזג אוויר מאוזן ומנקים את האוויר שאנו נושמים.הסיבה שבה קאנאביס הוצא אל מחוץ לחוק אינה קשורה לחלוטין משום השפעתו על
הגוף והנפש.
מריחואנה אינו משפיע לרעה על הגוף והנפש. ואינו מסוכן לכלל הציבור. זה יותר מסוכן לחברות השמן, חברות האלכוהול, חברות הטבק ולחלק גדול של חברות ותאגידים כימיקלים. מגוון של עסקים גדולים, בעלי הון ושליטה, העלימו את האמת מהציבור הרחב.

האמת היא שאם ישתמשו במגוון האפשרויות הרחב שיש לקנאביס להציע, זה ייצור מהפכה תעשייתית ענקית!

קבלנים עדיין לא השכילו להבין את הפוטנציאל הגלום בשימוש בו. העשירים תכננו בחשאי להפיץ מידע מוטעה לגבי השימושים הרב תכליתיים שלו, ואשר אם ישתמשו בו נכון – יגרום לנפילה של חברותיהם.
מאיפה הגיע המילה מריחואנה ? באמצע שנות 1930 המילה הזו נטמעה בכדי להכהות את הדימוי החיובי וההיסטוריה הפנומנאלית של הצמח.ץ. כפי שתקראו בהמשך. העובדות המצוטטות פה, עם הסימוכין, ניתנות לאישור באנציקלופדיית בריטניקה, אשר הודפסה גם היא על נייר המיוצר מהאמפ למשך 150 שנה:

* כל ספרי הלימוד יוצרו מנייר האמפ ומנייר פשתן עד לשנות 1880: Hemp
Paper Reconsidered, Jack Frazier, 1974..
* זה היה חוקי לשלם מיסים באמריקה עם האמפ משנת 1631 עד שנות 1800
המוקדמות. LA Times, Aug. 12, 1981.
* סירוב לגדל האמפ באמריקה במהלך המאה ה- 17 וה- 18 היה בניגוד לחוק!
במדינת וירג'יניה יכולת להיכלא על סירובך לגדל האמפ מ- 1763 עד ל- 1769:
Hemp in Colonial Virginia, G. M. Herdon.

* ג'ורג' וושינגטון, תומאס ג'פרסון ועוד אבות מייסדים גידלו האמפ:
Washington and Jefferson Diaries, ג'פרסון הבריח זרעי האמפ מסין לצרפת
ומשם לאמריקה.
* בבעלותו של בנג'מין פרנקלין היה אחד מבתי החרושת הראשונים לנייר, ושם
עובד ההאמפ. בנוסף, המלחמה בשנת 1812 הייתה על ההאמפ. נפוליאון רצה
להגביל את הסחר והייצוא ממוסקווה לאנגליה: Emperor Wears No Clothes,
Jack Herer.

* במשך אלפי שנים, 90% ממפרשי וחבלי הסירות יוצרו מהאמפ. המילה "קנבס"היא מתוך המילה "קאנאביס" בהולנדית: Webster's New World Dictionary.
* 80% מכלל הטקסטיל, בדים, בגדים, פשתן, ווילונות, סדיני מיטה, וכו' יוצרו מהאמפ עד שנות 1820, עד הופעת מנפטת הכותנה.

* ספרי התנ"ך הראשונים, מפות, לוחות, דגלי בטסי רוז, הטיוטות הראשונות של הכרזת העצמאות של ארצות הברית והחוקה יוצרו מהאמפ: U.S. Government
Archives
* היבול העיקרי שגדל ברחבי אמריקה היה האמפ. 1850 הייתה שנת השיא בגידול האמפ במדינת קנטאקי, ייצרו בה 40,000 טון של האמפ. האמפ היה הגידול העיקרי והגדול ביותר עד המאה ה- 20: State Archives
* הרישומים העתיקים ביותר של חקלאות האמפ הם מלפני 5000 שנה בסין, למרות
ששימוש בו החל עוד בתקופת מצרים העתיקה.
* רמברנדט, גיינסבורו, ואן גוך ועוד הרבה ציירים שציירו על בדי קנבס, היו בעיקר מציירים על בדי האמפ.
* בשנת 1916, ממשלת ארה"ב חזתה כי עד שנות 1940 ייצור הנייר יהיה מהאמפ, ושלא יהיה צורך יותר לכרות עצים. מחקרי הממשלה דיווחו כי דונם אחד של האמפ שווה ערך ל 4.1 דונם של עצים. היו תכנונים ליישם תוכניות אלו ולהוציא אותם לפועל. Department of Agriculture
* צבעים איכותיים ולכות יוצרו משמן האמפ עד שנת 1937, היה שימוש של
58,000 טון זרעי האמפ באמריקה לצורך ייצור מוצרי צבע בשנת 1935: Sherman
Williams Paint Co. testimony before Congress against the 1937
Marijuana Tax Act.
* מודל T הראשון שיוצר ע"י הנרי פורד ניבנו בכדי לעבוד על בנזין מהאמפ והמכונית עצמה הורכבה מהאמפ! פורד צולם כאשר שברקע שדות ההאמפ שבבעלותו.
למכונית היו פאנלים מפלסטיק שיוצר מהאמפ והיו עמידים לפגיעות וחזקים פי
10 מפלדה: Popular Mechanics, Feb., 1938

* הכינוי להאמפ היה "יבול מיליון הדולר" זה היה היבול הראשון שהיה לו פוטנציאל לרווחים של ביליון דולר. Popular Mechanics, Feb., 1938

* מגזין הנדסת מכונות (פברואר 1938) פרסם מאמר בשם "היבול הכי רווחי ומבוקש שאפשר לגדל", צוין שם שאם יטפחו את ההאמפ באמצעות טכנולוגיה של המאה ה- 20, הוא יהיה היבול החקלאי היחידי הגדול בארה"ב ובכל שאר העולם.

על פי מידעון מספר 404# אשר פרסם משרד החקלאות האמריקאי, עיבוד וייצור האמפ לא פוגע בסביבה. …"יש לו תקופת גדילה קצרה..אפשר לגדלו בכל מדינה..השורשים הארוכים חודרים עמוק באדמה ומפצלים אותה כך שהיא נותרת במצב מעולה עד לגידול של השנה הבאה.. האלומות הצפופות של הצמח, 2.5 -3.5 מטר מעל האדמה, חונקים עשבים שוטים…ההאמפ, היבול החדש הזה יכול להצטרף ללא גבולות לחקלאות ולתעשייה האמריקאית" בשנות 1930, המצאות בתחום מכונאות חקלאית היו יכולים לגרום למהפכה תעשייתית אם היו מיושמים על גידולי ההאמפ. המשאב היחידי הזה היה יכול ליצור מיליוני מקומות עבודה, ואלפי מוצרים איכותיים. ההאמפ, אם לא היה נהפך ללא חוקי, היה מוציא את אמריקה מתקופת השפל הגדול.
ויליאם רנדולף הרסט ("האזרח קיין") ותעשיות נייר "הרסט" היו בעלות שטחים עצומים של יערות. תעשיות הרסט סיפקו את רוב מוצרי הנייר. הם עמדו להפסיד ביליונים בגלל תעשיית ההאמפ.
בשנת 1937 חברת דופונט (DuPont – חברה אמריקאית ענקית לכימיקלים שנוסדה ב-1802) רשמה פטנט על ייצור פלסטיק המיוצר משמן ופחמים. דוחות שנתיים של החברה המריצו בעלי מניות להשקיע בדיוויזיות הפטרוכימיות. מוצרים סינטטיים כמו פלסטיק, צלופן, צלולואיד, מתנול, ניילון, ריון, דקרון וכו'.. היו עכשיו יכולים להיות מיוצרים מנפט.

תעשיית ההאמפ הטבעי הייתה הורסת 80% מעסקי חברת דופונט.

 


הקונספירציה:

אנדרו מלון Andrew W. Mellon {1855-1937 בנקאי ופילנטרופ אמריקאי ידוע} התמנה לשר האוצר והיה אחד המשקיעים העיקריים של חברת דופונט. הוא מינה את אחיינו, הנרי אנסלינגר Harry J. Anslinger לראש הלשכה הפדראלית של חומרים ממכרים וסמים מסוכנים.
ישיבות חשאיות התקיימו בין איילי ההון הללו. האמפ הוצהר כמסוכן וכמאיים על היזמות שוות הביליונים שלהם. כדי לא לפגוע בשושלות שלהם, ההאמפ היה חייב להעלם. אנשים אלו לקחו מילת סלנג מקסיקנית "מריחואנה" והטמיעו אותהבתודעה של אמריקה.

מניפולציה תקשורתית:

התקפה תקשורתית של "עיתונאות צהובה" השתוללה בסוף שנות 1920 ו- 1930.

העיתונים של "תאגיד הרסט" Heart Co.פרסמו סיפורים המדגישים את האימה שבמריחואנה. האיום שבמריחואנה החל לתפוס לכותרות. קוראים הסיקו שזה אחראילהכל, החל מתאונות דרכים ועד לאיבוד שפיות.

סרטים כמו' Reefer Madness' (1936)

היו סרטי תעמולה כנגד תעשייני ההאמפ בכדי להופכם לאויבים. מטרתם הייתה לזכות באהדת הציבור הרחב ולתמיכתם בכדי שחוקים כנגד המריחואנה יעבור ויתקבלו בקלות.

להלן ציטוטים מתוך הסרט 'The Burning Question' aka REEFER MADNESS:

* "סם אלים"

* "מעשים של אלימות מזעזעת"

* "איבוד שפיות חשוך מרפא"

* "השפעות של הריסת הנפש"

* "תחת השפעה של הסם הוא הרג את כל משפחתו עם גרזן.."

*" האיום של מריחואנה יותר אכזרי ויותר קטלני אפילו מסמים הורסי נפש
הללו.. (הרואין, קוקאין)"
הסרט לא הסתיים עם הכתוביות הרגילות "The End" אלא עם המשפט "ספרו לילדיכם".

בשנות 1930 האנשים היו כל כך תמימים, אפילו עד לרמה של בורות. כולם נעו כמו עדר אחרי בודדים בעלי השליטה. הם לא קראו תיגר על הרשויות. אם החדשות היו מודפסות או נאמרו ברדיו או בטלוויזיה – אנשים באמת האמינו שזו האמת.
הם העבירו אינפורמציה מוטעית זו לילדיהם ואלו גדלו להיות ההורים של ילדי "בייבי בום".
ב- 14 לאפריל 1937, הוגשה הצעת חוק האוסרת שימוש בהאמפ והגיע לוועדת
"Ways and Means Committee", וועדה זו היא היחידה שיכולה להעביר הצעת חוק
ישירות לבית ללא עריכת דיון בנושא ההצעה מול וועדות נוספות. יו"ר הועדה, רוברט דאוטון Robert Doughton, היה תומך של חברת דופונט. הוא הבטיח כי החוק יעבוד ללא בעיה בקונגרס.
ד"ר ג'ימס וודוארד, Dr. James Woodward פיסיקאי ועורך דין, העיד מאוחר מידי בשמה של התאחדות הבריאות. הוא אמר לוועדה כי הסיבה ש- AMA, ההתאחדות האמריקאית לניהול, לא הוקיעו את הצעת החוק מוקדם יותר היא משום שהם רק עכשיו גילו שמריחואנה היא האמפ.

אנשים מעטים, באותה תקופה, הבינו כי האיום הקטלני שעליו קראו בכותרות העיתונים של הרסט, היה למעשה מיוצרים מהאמפ. ה- AMA הבינו כי קאנאביס הינו תרופה שנמצא במגוון רחב של מוצרי ריפוי שנמכרו במשך מאה השנים האחרונות.
בספטמבר 1937, ההאמפ הוצא אל מחוץ לחוק. היבול הכי יעיל עד אז הוגדר כסם ומאז כדור הארץ שלנו סובל.
הקונגרס אסר שימוש בהאמפ משום שנאמר כי הוא סם ידוע הגורם לאלימות. אנסלינגר, ראש הנציבות לסמים במשך 31 שנים, קידם את הרעיון שבו משתמשי מריחואנה מתנהגים באלימות קיצונית. בשנות 1950 תחת האיום הקומוניסטי של המקרתיזם, אנסלינגר אמר עכשיו את ההיפך לגמרי: מריחואנה מרגיע מאודומשכין שלום וחיילים לא ירצו להלחם.
היום, כדור הארץ שלנו נמצא במצב נואש. כדור הארץ נחנק כאשר יערות הגשם נעלמים. זיהום אוויר, רעלים וכימיקלים הורגים אנשים. בעיות אלו ברות שינוי אם נפתח את תעשיית ההאמפ. ביומאסה טבעית יכולה לספק את כל האנרגיה הדרושה לכדור הארץ שאנו כרגע מספקים מדלק מאובנים. כילינו 80% ממאגרי הדלק והשמן שקיימים. אנו זקוקים למשאבים שניתן לחדשם. האמפ יכול להיות הפתרון למחירי גז ובנזין מופקעים.


צמח הפלא:
להאמפ יש איכות סיב טובה יותר מסיב של עץ. הרבה פחות כימיקלים נדרשים לשימוש בכדי ליצור נייר מהאמפ מאשר נייר מעצים. נייר האמפ לא מצהיב עם השנים והוא עמיד מאוד. הצמח גדל במהירות בעונה אחת בעוד שתקופת הגדילה של עץ – היא תקופת חיים.

כל מוצרי הפלסטיק צריכים להיות מיוצרים משמן זרעי האמפ. הפלסטיק הזה מתכלה! במשך הזמן, הוא יתפרק ולא יזיק לסביבה. פלסטיק המיוצר משמן- אלו שאנו מכירים ומשתמשים רבות, עוזרים להרוס את הסביבה. הם לא מתפרקים ויעשו נזק גדול בעתיד. התהליך של ייצור מוצרים פלסטיק מהאמפ לא יזהם את הנחלים והמים כמו שחברת דופונט ועוד חברות פטרוכימיות אחרות עושות. האקולוגיה שלנו לא ראויה לתוכניות של תעשיות השמן והפוליטיקה. מוצרי האמפ הינם טבעיים ובטוחים לשימוש.

תרופות צריכות להיות מיוצרות מהאמפ. אנו צריכים לחזור לתקופה בה ה- AMA תמך בתרופות מקאנאביס. מריחואנה רפואית ניתנת על פי חוק רק לקומץ אנשים בעוד רבים מאיתנו נאלצים ונשאבים למערכת שמסתמכת על כימיקלים . קאנאביסבריא לגוף האדם.

רעב עולמי יכול להיעצר. מגוון רחב של מוצרי מאכל יכולים להיעשות מהאמפ. הזרעים הם מקור טבעי גדול מאוד של פרוטאין. בנוסף, יש להם שתי חומצות שומן המנקות את הגוף מכולסטרול. החומצות שומן הללו לא נמצאות בשום מקור אחר בטבע! צריכה של זרעי האמפ היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לתת לגופך. תאכל זרעי האמפ לא מבושלים.

בגדים צריכים להיות מיוצרים מהאמפ. בגדי האמפ חזקים מאוד ועמידים למשך זמן. אפשר להעביר בגדים לנכדים. כיום ישנם חברות אמריקאיות המייצרות בגדים מהאמפ, בד"כ 50% האמפ. בדי האמפ צריכים להיות בכל מקום. ובמקום זאת הם במחתרת. מוצרי האמפ אינם מורשים להיות מפורסמים בטלוויזיה פשיסטית.


מדינת קנטאקי, אחת המדינות הגדולות בייצור האמפ, הפכה לבישת בגדים מהאמפ ללא חוקית! אתם יכולים לתאר לעצמכם להיזרק לכלא על לבישת ג'ינס איכותי שמיוצר מבד האמפ ?

העולם הזה משוגע..אבל זה לא אומר שאתם צריכים להצטרף לשיגעון הזה. התאחדו. הפיצו את המידע. תספרו לאנשים, וגם לילדיכם את האמת. השתמשו במוצרים מהאמפ. תסלקו את המילה " מריחואנה", הכירו בהיסטוריה שייצרה את המילה הזו. הפכו אותה לא נכונה לשימוש בדיבור או בהדפסה. הילחמו נגד התעמולה (שנועדה להעדיף את טובת העשירים) וזיבולי המוח. צריך לנצל לטובה את ההאמפ בעתיד. אנו זקוקים למשאבי טבע טבעיים בכדי להציל את כדור הארץ.
יש לפתח תעשייה מהאמפ.

תעשיות האלכוהול, הטבק והדלק מפרישות מיליון דולר ביום לשותפות עם חברות כמו Drug-Free America ועוד חברות דומות. כולנו ראינו את פרסומותיהם.
עכשיו המוטו שלהם הוא: "זה יותר מסוכן ממה שחשבנו", זה התחיל עם הרסט וחי
וקיים עד היום.

שטיפת המוח ממשיכה. עכשיו הפרסומות אומרות: "אם אתה קונה ג'וינט, אתה מקדם את הטרור!" האויב החדש (הטרור) סלל את הדרך לשטיפת המוח שלך בכל צורה שנראית להם רלוונטית.
יש רק אויב אחד: האנשים הנחמדים להם אתה משלם מיסים: יוצרי המלחמות והורסי הטבע. עם המימון שלך הם הורגים את העולם למול עיניך. חצי מיליון מקרי מוות נגרמים מטבק כל שנה. חצי מיליון מקרי מוות נגרמים מאלכוהול כל שנה. אף אחד לעולם לא מת מעישון קאנאביס.

בכל תקופת ההיסטוריה של בני האדם לא היה שיוך אחד של מקרה מוות כתוצאה משימוש בקאנאביס. החברה שלנו הוציא מחוץ לחוק את הקאנאביס, אך סולחות ומוחלות לשימוש במוצרים קטלניים: טבק ואלכוהול. האמפ צריך להיות מסווג מחדש ולהימכר במטרה להפגת כאבים ולהפגת מתחים. התקשות וכיווצים של עורקים זה דבר גרוע, אך ניתן לטפל בזאת על ידי האמפ, אשר למעשה מרחיב את העורקים.. שזה מצב בריאותי טוב. הורגלנו לחשוב שעישון זה רע, כאשר זה לא נכון.

כאשר משתמשים אורלית ב- THC החומר הפעיל בצמח, יש לו השפעה חיובית: מקל על אסתמה וגלוקומה. ג'וינט מקל ומפחית בחילות המופיעות מטיפולים כימותרפיים במקרי מחלת הסרטן.

ביכולתכם לאכול האמפ, זהו מצב בריא של קיום.

הקאנאביס הוא צמח שונה מכל שאר הצמחים. יש ראיה פיסיקלית שקאנאביס אינו כמו כל שאר הצמחים בעולם. אפשר להסיק כי הצמח הזה הובא לכאן לטובת בני האדם. קאנאביס הוא הצמח היחידי בו הזכר והנקבה שונים אחד מהשני, מבחינה פיסיקלית. אף אחד אף פעם לא מתייחס לצמח כלשהו כאל זכר או כאל נקבה,מכיוון שצמחים לא מראים את מינם, חוץ מצמח הקאנאביס. בכדי לבדוק את מין הצמח יש לבדוק על ידי בדיקה פנימית של ה- DNA . עלה קאנאביס זכר נראה בדיוק כמו עלה נקבה. לצמח ההאמפ יש מיניות נמרצת. חקלאים יודעים להרוג
את הזכרים לפני שהם מפרים את הנקבה.

זה מדהים ומורכב מאוד, ועובדת היותו מחוץ לחוק אינה קשורה לחלוטין לאפקטיביות שלו על גופנו..

קאנאביס מחוץ לחוק בגלל שביליונרים רוצים להישאר ביליונרים

 

timthumb.php

Related posts

Leave a Comment