קולורדו קובעת בדיקות חובה על משחות ומאכלי מריחואנה

כל מוצרי הקנאביס הנמכרים בקולורדו ייאלצו להיבדק תחת מיקרוסקופ בהמשך השנה לאחר שרגולטורים של מריחואנה במדינה קבעו הנחיות המחייבות את השימוש בבדיקות מעבדה.

מכיוון שמריחואנה נשארה בלתי חוקית בעיניי הממשל הפדרלי, תעשיית המריחואנה למטרות פנאי אינה מוחזקת על ידי סוכנויות פדרליות כמו סוכנות המזון והתרופות האמריקאיות, כאמצעי המפקח ומסדיר את הבטיחות של שוק המאכלים שלה.

לכן, נדרש מהמדינה לפתח מערכת רגולטורית יסודית והקמת מערך של תקני בטיחות המזון והתברואה לייצור של מוצרים רוויי מריחואנה. הכללים החדשים דורשים מכל מוצרי הקנאביס להיבדק לתוכן ה-THC ורעלים כמו E. coli, סלמונלה וחומרי הדברה מסוכנים החל מתחילת חודש אוקטובר. בדיקות מאכל צפויות להתחיל מתישהו בחודש מאי.

בעוד שניתן לתרגם את התקנות כאי נוחות נוספת לחלק מעסקי המריחואנה, הרוב המכריע של התעשייה אימץ את הסטנדרטים החדשים ומאמין שהם יסייעו להגן על הלקוחות שלהם.

"אנחנו תעשייה חדשה," אמרה כריסטי לאנספורד , משווקת ומנהלת החינוך של "דיקסי שיקויים", יצרנית מאכלי מריחואנה. "גם למתחרים שלי, שהם טירונים בתחום מאכלי המריחואנה – באמת אכפת מהצרכן ורוצים לוודא שהמוצרים באמת בטוחים."

כמובן, בדיקת חובה גם אומרת יותר ביזנס עבור חברות המתמחות באנליזה של קנאביס, שהם נדירות – יש רק שלוש מעבדות כאלה הפועלות כיום בדנוור.

בעלי CannLabs ג'ניפר מוריי אומרת שהעסק שלה כבר חווה כמות משמעותית של צמיחה וצופה כי הוא רק יגדל עוד יותר. CannLabs החל בשטח של כ 150 מטרים רבועים, כרגע אנחנו על 500 ואנחנו עוברים ל -2,000 ", היא אמרה.

מוריי אומר שזה חשוב לצרכנים לדעת בדיוק מה הם מקבלים בכל הקשור למאכלים ומשחות, כי לקחת יותר מדי יכול להרוס את החוויה:

"אתה יכול להרגיש כאילו שאתה מת, "היא אמרה. "קצב הלב שלך מאיץ, אתה מזיע, אתה יכול להקיא . זה נורא. לכן חשוב מאוד שמוצרי מאכל יבדקו כדי שאתה תדע את המינון שלך."

רגולטורים במדינה עובדים כרגע על הקמת דרישות הסמכה לכל מתקני בדיקת המריחואנה.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

לתגובה