מתוך פוסט שהתפרסם בפייסבוק ב25 לינואר על ידי עמית איטח:

אז תודה לך משטרת ישראל על שהעברת לי את אחד הימים הכי מטומטמים\מפגרים\משפילים\ ותוסיפו באמת מה שאתם רוצים פה…. ולימדת אותי לקח חשוב מאוד שאין קשר הגיוני ולא הגיוני בין המושג הזה משטרה למושג יחס נאות לאנשים……

על מה עצרתם אותי??

על, ואני מצטט את מפקד משטרת עפולה, "צילמת מסיבה שהייתה לא חוקית"?

וואלה????? מה אתם מפגרים???!?!?!?!?! זה היה פשוט לא אמיתי בעליל!!!!!

קודם נתחיל ביחס הזה של "תכנס לניידת עכשיו או שאני מוציא אזיקים ואוזק אותך בידיים והרגליים ומכניס אותך בכוח" וכולה מה רציתי … להגיד לחבר שכנראה לוקחים אותי לתחנה רק שידע ולא יתחיל לחפש אותי….

נמשיך בזה שגיליתי שהם פרצו לי את המנעול של התיק של הציוד שהיה קשור לגנרטור הכניסו אותו לניידת ולא נתנו לי לראות שהציוד המאוד יקר הזה שלם ולא קרה לו כלום….. ועוד אמרו לי מזלך שביטלנו את החבלן…. איך הזמנתם חבלן לחפץ חשוד ולקחתם את התיק לתוך הניידת עם שני שוטרים??!?!?!?!?!? זה לא מסכן אותם ???? למה לשקר?????

נמשיך הלאה לזה שאני מנסה להבין על מה עצרו אותי ואני מקבל את התשובה הבאה "אם אתה לא סותם את הפה אני עוצר אותך ל24 שעות עם אופציה ל48"….. אז סתמתי….

יאללה , הלאה התקדמנו והגענו לתחנה …. מעכבים אותי 5 שעות !!! 5 שעות !!!! בשביל שבסוף קצין אחר הגיוני יותר יבוא וישאל אותי אתה הצלם של הארוע אמרתי לו שאני מצלם בתור תחביב וזהו אז הוא החליט לשאול אותי כמה שאלות ולשחרר אותי בסוף…

מסיימים את שלב התשאול הוא מדפיס דף ואומר לי תחתום פה בשני הדפים האלה אני אומר לו אני יכול לקרוא אותם כדי לדעת על מה אני חותם אז התשובה שלו היא " לא אתה לא יכול לקרוא….. זה בדיוק מה ששאלתי ואתה ענית תחתום פה עכשיו ועוף לי מהעיניים לפני שאני משנה את דעתי ואתה נישאר פה "

וואלה????? זה ניקרא משטרת ישראל ????? אני באמת לא מבין איך זה עובד במדינת עפולה אבל זה לא נישמע לי הגיוני גם במדינות עולם שלישי!!!!!! בקיצר חוויה שאני לא מאחל לאף  אחד לעבור אותה …… מדינה של חלם!!!!!

צילום: Yonatan Benaksas

צילום: Yonatan Benaksas