ציד מזיקים עם פרת משה רבנו הלוחמת

מגדלי מריחואנה רבים פונים לחרקים מועילים כדרך לשלוט בבעיות מזיקים. היתרון של חרקים מועילים הוא היכולת שלהם לשלוט בבעיה ללא שימוש בחומרי הדברה מזיקים. חרקים מזיקים, בשל תקופות ההריון המהירות שלהם, יכולים להיות עמידים לחומרי הדברה תוך דור אחד או שניים. זהו התסכול האולטימטיבי לגננים כי במקום למגר את הבעיה הם בעצם מחמירים אותה על ידי יצירת "סופר באגים."

היתרון הגדול של שימוש בחרקים מועילים הוא שחרקים מזיקים לא יכולים להפוך עמידים למאכל. היתרון המרכזי בחרקים מועילים הוא שגם "הסופר באגים" שפיתחו התנגדויות לחומרי הדברה עדיין יכולים להאכל ע"י חרקים טורפים אלה.

אין חרקים חזקים ומועילים יותר מאשר פרת משה רבנו. למרות שיצורים זעירים אלו מתויגים כחמודים ונשיים, הם ציידים יעילים מאוד ויכולים לסבול תנאי סביבה קיצוניים. פרת משה רבנו היא למעשה סוג של חיפושית שניזונה באופן בלעדי מחקרים אחרים. המנה האהובה של פרת משה רבנו היא כנימות, אך היא חוגגת גם על תריפסים, קרדיות, כנימות קמח, או כל חרק אחר שתוכל לנעוץ בו את הלסתות החזקות שלה.

הדברת פנים למריחואנה:

פרת משה רבנו בשימוש בגן פנימי יכולה להיות מאוד יעילה בשליטה במגוון של חרקים מזיקים. הדבר המעולה בשימוש פרת משה רבנו בתוך הבית הוא שהיא מוגבלת למרחב הגן וצריכה למצוא את מקור המזון שלה בתוך מרחב זה. מכיוון שפרת משה רבנו היא בעלת כנפיים, היא בדרך כלל תטוס מסביב כדי למצוא מקור מזון מועדף ולאחר מכן לאכול ולהזדווג באותו אזור. כשסוגרים אותה בתוך בית הגידול אנו מאלצים אותה לאכול את "המזון הזמין."

אנשים רבים הדבירו בהצלחה אקריות, כנימות וקרדיות עכביש עם פרת משה רבנו, גם בגינות וגם בחממות מקורות. ההצעה לכל אחד החושב על פרת משה רבנו כטיפול היא לקנות פרות משה רבות ככל שאתה חושב שהם נחוצות, מאחר ועודף של טורפים יכול רק להועיל. זה כמו לשלוח מאה זאבים אחרי צבי אחד. החסרון בשימוש בפרת משה רבנו בתוך הבית הוא שהן מבולגנות. תהיה בטוח שתמצא את עצמך מתחיל לנקות חרקים מתים מהרצפות שלך, מאווררים, רפלקטורים, משנקים, או כל דבר אחר הנמצא בחדר הגידול שלך. זה יכול להיות מעצבן במיוחד במערכות הידרופוניות עם כל מיני מאגרים או מיכלים פתוחים.

הדברת חוץ למריחואנה:

ניתן להשתמש בפרת משה רבנו גם בחוץ לבקרה של חרקים מזיקים במריחואנה. למרבה הצער, אם הצמחים שלך לא שורצים בכנימות, פרת משה רבנו תעדיף כנראה לעוף משם כדי למצוא מקור מזון רצוי יותר. אחת דרכים להילחם בבעיה זו היא לרסס את הפרה עם סודה או תמיסת סוכר/מים. זה יגרום לכנפיים שלהם להישאר סגורות באופן זמני, ויאלץ אותם להישאר על צמחי המריחואנה שלכם. כל עוד הם שם, הם יאכלו, יזדווגו, ויתרבו על הצמחים ויהיו טיפול יעיל נגד החרקים המזיקים.

פרת משה רבנו הם ורסטילים וסובלניים ביותר מכל החרקים המועילים שמשמשים לבקרת חרקים מזיקים. הם יכולים להיות מאוחסנים רדומים במקרר למשך מספר שבועות ולכן מגדל יכול לרכוש קבוצה גדולה ולסירוגין לשחרר אותם בגינה מתי שיזדקק לכך.

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה