הותר לפרסום כי מיכאל אדלר, קצין צה"ל במילואים בן 51, ללא עבר פלילי כלל, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה של חדרה שם עשה את הלילה. המשטרה טוענת כי תפסה בדירתו "מעבדת הידרו", כמות סם שאינה לצריכה עצמית ובכלל זה חצי קילוגרם מריחואנה, 60 גרם חשיש, וכן זרעים וכדורים שטיבם טרם התברר. נתפסו גם כסף מזומן ושיקים.

יואב איתיאל מגזין המושבות 1/10/2013
hana 

 לטענת המשטרה תפסו בדירתו של מיכאל אדלר, כלכלן המרכז הגריאטרי שהם, "מעבדת הידרו" לגידול קנאביס, עשרות שתילים בשלבי גדול שונים, זרעים ואריזות מוכנות, רובה אוויר ללא רשיון וכן ציוד שנועד להפעלת המקום, לגידול השתילים ולהפקת הסם והכנתו ולסחר בו

בלשי תחנות חדרה ונתניה וכן צוות מג"ב "שחר 101" של מחוז מרכז, פשטו אמש ברחוב ששת הימים בחדרה, על דירתו של מיכאל אדלר, כלכלן המרכז הגריאטרי "שהם" פרדס חנה. לדברי סנ"צ אבי מאור, מפקד משטרת חדרה, תפסו במקום "מעבדת הידרו" לגידול קנאביס, עשרות שתילים בשלבי גדול שונים, זרעים ואריזות מוכנות, רובה אוויר ללא רשיון וכן ציוד שנועד להפעלת המקום, לגידול השתילים ולהפקת הסם והכנתו לסחר בו.

מיכאל אדלר, קצין צה"ל במילואים בן 51, ללא עבר פלילי כלל, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה של חדרה שם עשה את הלילה. המשטרה טוענת כי תפסה בדירה כמות סם שאינה לצריכה עצמית ובכלל זה חצי קילוגרם מריחואנה, 60 גרם חשיש, וכן זרעים וכדורים שטיבם טרם התברר. נתפסו גם כסף מזומן ושיקים. לאחרונה דיווחנו על מעצרי חשודים בגידול של קנאביס ע"י משטרת חדרה במושב תלמי אלעזר, וכן סמוך לגדר מחנה 80.

הבוקר בבית משפט השלום בעיר, דחתה השופטת קרן אניספלד את בקשת סניגורו, עו"ד יגאל כהן, לאסור את פרסום שמו, ולו רק בשל היותו "בעל תואר שני במינהל עסקים, ’מנכ"ל המרכז הגריאטרי בפרדס חנה’, וייחוסו המשפחתי לגיסו, פרופסור מאיר אורן, מנהל בית החולים הלל יפה". השופטת אניספלד נעתרה לבקשת רס"ב דודי אלפסי, המייצג את משטרת חדרה, כי "טובת הציבור קודמת". היא מצאה כי מתיק החקירה עולה כי אדלר קושר עצמו לחשדות המיוחסים לו, וציינה כי במצב דברים זה, "אינטרס הציבור אינו מצדיק היענות לבקשה של איסור פרטיו".

השופטת קרן אניספלד כי מדו"ח החיפוש בביתו של מיכאל אדלר וכן מהודעתו במשטרה יש בנמצא תשתית ראייתית לחשד סביר וכי ממנה נלמדת גם "מסוכנות רבה לציבור". היא האריכה את מעצרו של אדלר עד ליום שישי. אז, יובא שוב בפני שופט, אם לא ישוחרר קודם לכן.