פיליפ מוריס מתכננת להשיק סיגריות מרלבורו מריחואנה Marlboro M

פיליפ מוריס , יצרנית הסיגריות הגדולה בעולם, הודיעה היום כי תצטרף לגל הלגליזציה של המריחואנה ותתחיל לייצר סיגריות מריחואנה המשווקות תחת שם המותג "מרלבורו M". הסיגריות יהיו זמינות למכירה דרך חנויות מורשות למריחואנה במדינת קולורדו ווושינגטון, כאשר המכירות המסחריות יהפכו לחוקיות בהמשך השנה.

סראפין נורצ'יק האב, סגן נשיא השיווק של "פיליפ מוריס", אמר בראיון שהחברה כבר שקלה בעבר את הרעיון לשווק קנאביס וכבר ניטרה את השוק במשך זמן מה. זה היה רק כאשר היוזמות האחרונות ללגליזציה עברו בקולורדו ובוושינגטון, שהם סוף סוף קיבלו את ההחלטה לבצע סופית את המהלך.

נורצ'יק הוסיף כי הם החלו ליצור קשר עם ברוני סמים לשעבר במקסיקו ופרגוואי, כיום המדינות הגדולות בעולם המפיקות המריחואנה, בנוגע לאפשרות של הקמת טבעת הפצה בצפון יבשת דרום אמריקה, על מנת לייעל את קווי האספקה​​.

מכיוון שרק מוצרי טבק אסורים כרגע לפרסום וקידום מכירות בארצות הברית, פיליפ מוריס שמרה בצד תקציב פרסומי ענק של כ-15 מיליארד דולר רק עבור הקידום של מותג ה-"מרלבורו M" החדש והם נמצאים כרגע במשא ומתן עם רשתות ומוציאים לאור גדולים, בנוגע להתחלת  שיווק המוצר לצרכנים בתחילת 2015.

נורצ'יק גם גילה כי השקה ראשונית גדולה מתוכננת סביב חודש ינואר בשנה הבאה ושהחברה רכשה את רוב זמן האוויר לפרסומות הסופרבול XLIX. עם זאת, מאחר שהמריחואנה תהיה חוקית רק בקולורדו ובוושינגטון במהלך הסופרבול של 2015, הפרסומות יוחשכו בכל המדינות האחרות ויציגו רק את הלוגו הסטטי "M" עם עשן נושב ברקע, בזמן כל פרסומת.

מניות פיליפ מוריס זינקו עקב חדשות המריחואנה מ-83 דולר למנייה ל-998 דולר מספר שעות לאחר שההודעה יצאה לציבור.

מדובר במתיחה בלבד שפורסמה באתר Abril Uno והצליחה לעבוד על המון אנשים ברשת:

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה