השבוע כתבה מצחיקה בביביתון החזירה אותי לימי ילדותי. או אז, אני זוכר היטב, הגיע לידי משחק מטופש ומחליא, "אינתיפאדה" שמו, זרקתי אותו. עבר זמן ושמעתי שמועה שאותו משחק יצא מחוץ למסגרת החוק, מובן שהתחלתי לחפש אותו. כשהמשחק הגיע לידי בשנית הייתי מאושר. אני בחור יהודי, אוהב ישראל באימא שלי, מאלה שמקבלים באמונה את העובדה שנגזר עליי משמיים שלא להסתובב בהר הבית. למרות זאת מצאתי את עצמי מצחקק את המשפט "דרוס כל דוס, השמד כל חרד" בעודי משליך בקבוקי תבערה וזורק אבנים על דמויות פיקסלים יהודיות במשחק, למה? פשוט כי הוא לא היה חוקי. הנה היום אני מוצא את עצמי צוחק שוב כמו ילד קטן כשאני קורא איך כל יצרניות התקשורת הישנה בוכים לבתי המשפט שלקחו להן, ושתו להן. פופקורן שמו של האיום התורן ומערכת הצדק שלא למדה דבר מאז, מסיבותיה זורמת כמו ילדת בת מצווה עם כל צללית פדופילית עמומה שממציאה לה "טענות מוצדקות" או סתם זורקת לה שמלה של קסטרו וחפיסת סיגריות.

אל תטעו, לא מדובר במאבק על זכויות יוצרים, ואשתדל להימנע גם מריחות התועבה שעולים מאותם השופטים שבחרו להתעלם מהמציאות ולהתכופף לדרישות ההזויות שהעלו אלו המוכנות "חברות תקשורת". כן אומר בנושא הזה שהמשפט "כשר אבל מסריח" לא ימשיך להתקבל על הדעת לא במקרה הזה, ולא במקרים בהם בנקים וחברות ענק עושות במערכות המשפט והצדק ככל העולה על רוחן ועל תקציבן. במה מדובר?

"וואוו איזה אבסורד אותו מקרר בגישה כל כך שונה" המשפט הזה כנראה שלא במקרה נכתב על ידי אחת הלהקות הבודדות פה בארץ שלא מפחדות לצעוק שה'ביבי הוא עירום'. אם מישהו מחפש להגדיר הגדרות ולקבוע אמות מידה ברורות לכל הנוגע להמשך קיומו של פשע האיסור, מוטב לו שיתייחס למשפט זה כאקסיומה בלתי ניתנת לערעור, רק בכדי לנסות ולשמור על שפיות דעתו.

הייתכן וחברות התקשורת התעוררו באיחור לגלות "שקורה לנו משהו מתחת לאף" [מפכ"ל משטרת ישראל, על חוסר ההיגיון שבנוגע להמשך קיום מדיניות האיסור]? ואולי חברות התקשורת הגדולות שכל כך טובות לייצר תקשורת מפחדות להתחיל ולנסות לסקר את המציאות? אני לא יודע לומר בוודאות. לא הייתי ולעולם לא ארצה להיות הזבוב על הקיר של ההוא נו איך קוראים לו הזה, אבי ניר. אני כן יודע לומר שהמילה רייטיניג היא מילה שאת המטבע שלה ניתן לפדות בתוככי ביצה גדולה במרכז הארץ, ואין לה שום ערך בכפר בו אנחנו חיים.ועוד, כל מה שהמילה הזו מייצגת איננה אלא הונאה, חברות התקשורת ממש כמו שקרן פתולוגי קבולות ומאמינות בשקרים שסיפרו לעצמן.

וזה עובד נהדר לא רק בתקשורת. כל מערכת החוק, השלטון, ללא יוצא מהכלל, למעט אנשים בודדים, מאמינים לשקרים של עצמם. קחו למשל את מערכת הבריאות, שממשיכה לטשטש כל ראיה בנוגע למערכת בסיסית בגוף האדם שנקראת "אנדו-קנאבינואידית". עבור רופאי ילדים למשל קולטני CB1-2, הם לכל היותר טעות בפס היצור של המין האנושי. והם "בעלי הידע" [הידע הטהור, לא המידע הממומן חלילה] יסבירו לנו כיצד ניתן להיפטר מזה ומה "ראוי ונכון" לעשות כדי להגיע גוססים לגיל הפרישה בכבוד. קחו את חסר כבוד סגן שר הבריאות הנכנס, ליצהמן שראה לנכון בכהונה הקודמת שלו למנוע מילדים חולי אפילפסיה את הזכות לחיות מחשש ל"זליגה" של הצמח לידיים "הלא נכונות". קחו למשל, את חברת שראל [שבינה לבין הנ"ל והתפכחותו בנושא אין שום קשר מקרי בהחלט] שרואה לנכון לקחת צמח עם יותר מ-20 אלף זנים לצמק אותם ל-4 [מספיק לא?] ובכך להמשיך ולדחוף את ידה השמנמנה לכיסנו דרך תקציב הבריאות ולהמשיך ולשלוט כפי רצונה בציבור.

אולי נזכיר פה גם את ביבי מלך ישראל, שלפחות בשלוש הכהונות האחרונות שלו ממשיך לבגוד בנו על ידי התעלמות מוחלטת מהנושא. העובדה שאחד הממנים הראשיים שלו מפתח תרופה באמצעות אותו הצמח לא גורמת לו להרים גבה. כמו שבחר להתעלם מהדרישה מספר אחת שנשלחה לוועדת טרכטנ-מאכר בקיץ 2011: "תפסיקו את מדיניות האיסור נבלות!!!", כך גם היום ממשיך אותו אידיוט במדיניות דממת אל-חוט "ממלכתית לכאורה" לכל הנוגע בנושא. במקרה זה למשל, בגישה השונה של האבסורד שלנו, תיאלץ שרת המשפטים החדשה שעה אחרי שתסיר את פשע האיסור מספר החוקים, לפטר את ראש ממשלת ישראל שמפר את שבועתו.

והתקשורת? בואו ונאמר בקצרה, שאני כבר יודע איפה לא אשמע על פרשיות הונאה ב-FDA, אותו המוסד שפסיכיאטרים ידועי שם ועובדי כוכבים ומזלות לא מפסיקים להלל. אבל היי, לפחות אפשר לצחוק מתכניות נהדרות כמו שנות השמונים. אגב, על המנגינה המקפיצה של הפתיח של התכנית המדליקה הזו, כבר שלמתם זכויות יוצרים?